Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Condica de sugestii si reclamatii (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Atenţionare (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=101751)

Iulidesprefilme 20 Dec 2015 12:46

Atenţionare
 
Am văzut că actorul ROBERT LOGGIA nu are biografie, aşa că am căutat datele necesare întocmirii ei, dar, când să le scriu, NU ESTE PERMIS, deoarece se precizezază că ACEASTĂ BIOGRAFIE NU MAI POATE FI MODIFICATĂ ! Atenţie ! Actorul nu are niciun fel de biografie scrisă de nimeni la această oră, 13, 42, şi în această zi, 20. 12. 2015, aşa cum de altfel şi CINEMAGIA menţionează, că actorul NU are biografie...Ce-i asta ? Ce să mai înţelegi ? Aş dori măcar puţin respect pentru efortul depus şi nerecompensat...Rog moderatorii să ia în seamă această comunicare !

cosmin742000 28 Dec 2015 12:32

Originally Posted by Iulidesprefilme:

Am văzut că actorul ROBERT LOGGIA nu are biografie, aşa că am căutat datele necesare întocmirii ei, dar, când să le scriu, NU ESTE PERMIS, deoarece se precizezază că ACEASTĂ BIOGRAFIE NU MAI POATE FI MODIFICATĂ ! Atenţie ! Actorul nu are niciun fel de biografie scrisă de nimeni la această oră, 13, 42, şi în această zi, 20. 12. 2015, aşa cum de altfel şi CINEMAGIA menţionează, că actorul NU are biografie...Ce-i asta ? Ce să mai înţelegi ? Aş dori măcar puţin respect pentru efortul depus şi nerecompensat...Rog moderatorii să ia în seamă această comunicare !


Ce-i asta ? Asta e Romania Ce sa intelegi ? ca isi bat joc de noi?Respect ? Nu e cazul aici (aici adik de la cei care ar trebui sa respecte munca noastra )Stai linistit ca niciun moderator nu va baga nimic in seama.Mie mi-au respins sute de sinopsisuri fara niciun motiv , sute de mii de poze respinse tot fara motiv.Eu am zis de cand am ajuns la 2000 de puncte la contributi , ca nu vreau niciun DVD , In primul rand pt ca am peste 10550 filme pe DVD , apoi oferta lor nu coincidea cu gusturile mele.Fac munca asta voluntar si de placere , pierd f mult timp , fara a pretinde ceva in schimb , nici macar multumiri , sau respect..Asa merge treaba in Romania.

Iulidesprefilme 27 Feb 2016 10:01

La pagina regizorului Stanley Kramer este poza actorului Burt Lancaster.

Iulidesprefilme 29 Aug 2016 17:12

Cinemagia, te rog, lasă-mă să completez biografia lui ARTHUR HILLER ! Mai am de scris...am noi date...de ce să nu mai poată fi completată biografia ?

blacksea_rider 06 Aug 2019 17:32

Pentru ca sunt idioti!
 
Originally Posted by Iulidesprefilme:

Cinemagia, te rog, lasă-mă să completez biografia lui ARTHUR HILLER ! Mai am de scris...am noi date...de ce să nu mai poată fi completată biografia ?

Este pt prima oara cand scriu pe acest forum....cautam un topic despre unsubscribe ...Mi se resping zeci de biografii sau synopsis-uri fara nici o explicatie...dvd-urile lor?I don't give a shit!...daca stii o modalitate sa-mi sterg contul,sa scap de suckerii acestui site spune-mi...n-o sa stau sa-i invat pe looser-ii astia despre actori si filme...sau am sa-ncep injuraturi pe toate postarile pana cand voi fi sters...


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.