Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Best Male Cinemagia vs Best Male Hollywood (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=84035)

Demona 01 Mar 2004 17:23

Best Male Cinemagia vs Best Male Hollywood
 
So, dupa cum multzi au constat s-a inceput un meci cu staturile noastre forumiste cu cele Hollywoodiene. Primul meci este dedicatzie speciala celor mai celebrii Hobbitzi dintre noi: Unicului Neobitt a.k.a. TLD shi Frodo a.k.a Elijah Wood.

Let the games begin!!!

Votul meu merge la Neobbit...deci e 1 - 0 pt hobbitul mioritic! ;)

TLD 01 Mar 2004 17:41

Re: Best Male Cinemagia vs Best Male Hollywood
 
Originally Posted by Demona:

Votul meu merge la Neobbit...deci e 1 - 0 pt hobbitul mioritic! ;)


Parca-s fi mioriticul ciobanesc :lol: Oricum eu tot cred ca TLD asta e dubios... Si vad un alt infractor in spate acolo in poza... Asigurati-va spateel ca e periculosi astia ep aici! Sa vedem unde duce jocul asta! :P dak tot mi-am adus aminte de reloaded! ;)

P.s: sforta ma atrage spre elaidja lemn ala... sau o fi inelu lui ala pretios... :roll:

emanuel 01 Mar 2004 17:41

Si de la mine inca unul pentru Spiritul Sistemului.
TLD!

Demona 01 Mar 2004 17:50

2 - 0 pentru Hobbitul Mioritic alias The TLD-Neobbit... ;) Atatea nume ii dau ca in curand o sa uite cum il cheama sau o sa fie nevoit sa ishi dezvolte o personalitate multipla...;) Hang on kid! The game is not over...

Undomiel 01 Mar 2004 18:00

TLD!

Demona 01 Mar 2004 18:03

3 - 0...uhmm...e destul de bine sa te ocupi de un meci din asta...Neobbitule...hai ca itzi faci loc la Hollywood! ;)

BeNnY 01 Mar 2004 18:10

Vot pt Razvan - TLD - Neobitt - The real Hobbit .... whatever! :lol:

TLD 01 Mar 2004 18:11

Originally Posted by Demona:

3 - 0...uhmm...e destul de bine sa te ocupi de un meci din asta...Neobbitule...hai ca itzi faci loc la Hollywood! ;)

Dak tot nu ma intorc cu zmeurele de aur nu ma multumesc! Dar e bine ca i-am luat inelutu lu wood! My precioussssssssssssssss!

BeNnY 01 Mar 2004 18:17

Bai tu esti Gollum sau Neobitt? Dar cum vine asta? Neobitt? Esti un Hobbit care poate sa faca Matrix shit? How high can you jump?

TLD 01 Mar 2004 18:20

Originally Posted by BeNnY:

Bai tu esti Gollum sau Neobitt? Dar cum vine asta? Neobitt? Esti un Hobbit care poate sa faca Matrix shit? How high can you jump?

Ma yo ma transofrm devin un hibrid or something... :lol:

ogto 01 Mar 2004 18:22

Eu votez TLD... Celalat mi se pare cam gay... Si e scund :P , ar trebui batut!

Leonard 01 Mar 2004 23:01

si eu tot pe TLD

Nightwane 02 Mar 2004 12:55

eu ma votez pe mine :P :P

raptor 02 Mar 2004 12:58

Eu il votez pe elijah...no hard feelings,right? :roll: Adik ma scapi si pe mine din matrice cand o sa vina vremea,nu?

Cand ai concurenta victoria e mai frumoasa. (*)

TLD 02 Mar 2004 15:55

Originally Posted by raptor:

Eu il votez pe elijah...no hard feelings,right? :roll: Adik ma scapi si pe mine din matrice cand o sa vina vremea,nu?

Cand ai concurenta victoria e mai frumoasa. (*)



Mai exista si unele anomalii in matrice se pare! :evil: Meci castigat la 0 nici nu credeam ca o sa scot! :P Oricum fara inelus nenea elaidja vad ca nu prea are putere! Hai ca sa-l imit pe smith: "Muhahahahahahaha!"

P.S: Ii las demonei placerea de a anunta scorul! :P

Demona 02 Mar 2004 16:03

6 - 1 pentru Neobbitul nostru shi din partea narcisistului Nightwane, o abtzinere... ;) Go Neobbit! Go! ;)

Nightwane 02 Mar 2004 16:30

i'm pretty...pretty i say!! PRETTY!!!! I'm precioussssss!!! Hugable, lovable...sweeeeet...

ok hai fie..un vot pt. TLD :P

TLD 02 Mar 2004 16:36

Originally Posted by Nightwane:

i'm pretty...pretty i say!! PRETTY!!!! I'm precioussssss!!! Hugable, lovable...sweeeeet...

ok hai fie..un vot pt. TLD :P


Cum sa-ti multumesc ca ti-am distras atentia de la tine, pt asa un hobbit amarat?! :P :lol:

BeNnY 02 Mar 2004 17:01

Si la cat o sa castigi nene Neobitt ? :lol:

raptor 03 Mar 2004 09:33

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by raptor:

Eu il votez pe elijah...no hard feelings,right? :roll: Adik ma scapi si pe mine din matrice cand o sa vina vremea,nu?

Cand ai concurenta victoria e mai frumoasa. (*)



Mai exista si unele anomalii in matrice se pare! :evil: Meci castigat la 0 nici nu credeam ca o sa scot! :P Oricum fara inelus nenea elaidja vad ca nu prea are putere! Hai ca sa-l imit pe smith: "Muhahahahahahaha!"

P.S: Ii las demonei placerea de a anunta scorul! :P


Lasa mah k asa e mai veridic!N-o sa fie suspiciuni de blat! :wink: :D


All times are GMT +2. The time now is 18:07.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.