Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Film in general (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=227)
-   -   Comedia care v-a placut cel mai mult ! (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=96077)

Didy97 02 Sep 2009 17:41

Comedia care v-a placut cel mai mult !
 
As vrea sa im ziceti niste comedi foarte bune...Pentru ca nu mai stiu la ce sa ma uit..Pentru ca majoritatea le gasesc foarte greu pe net!...:)


Multumesc !:)

vave 02 Sep 2009 17:47

Nu mai pot! Efectiv nu mai rezist!

v-a plăcut

paul_aramis 02 Sep 2009 17:49

facem pariu că contul didy97 e clona unui alt user deja înregistrat?

Kramer 02 Sep 2009 17:51

Nu ma risc, parca si eu vad o oarecare asemanare intre scrisul ei si al unui user nu de mult inregistrat.:)

paul_aramis 02 Sep 2009 17:54

lăsaţi scrisul (deşi la ăi doişpzece ani pe care îi are e o ruşine să scrii aşa) mie poza îmi spune ceva :P

Judex 02 Sep 2009 18:01

Io am acceptat-o si-n lista de prieteni. Bine, eu nu cred c-am dat reject cuiva. :D

Paul, mie poza-mi spune ca si-a facut-o cu mana ei. B-)

Midnite 03 Sep 2009 14:35

Originally Posted by Didy97:

As vrea sa im ziceti niste comedi foarte bune...Pentru ca nu mai stiu la ce sa ma uit..

Spune-ne si-o perioada, pentru care ai dorii cateva comedii bune. Ex. 2006-2008, sau eu stiu, si si genul comediilor (romantice, cu adolescenti, horror, etc), pentru ca ai spus acolo ca nu stii la care sa te mai uiti. Nu vreau sa-ti dau o lista ca mai apoi sa-mi spui ca le-ai vazut.

@others:
pune omul o intrebare si voi sariti cu spamatul, total aiurea pe langa topic, si niciunul n-a contribuit cu nimic.

paul_aramis 03 Sep 2009 14:49

Originally Posted by Midnite:

Originally Posted by Didy97:

As vrea sa im ziceti niste comedi foarte bune...Pentru ca nu mai stiu la ce sa ma uit..

Spune-ne si-o perioada, pentru care ai dorii cateva comedii bune. Ex. 2006-2008, sau eu stiu, si si genul comediilor (romantice, cu adolescenti, horror, etc), pentru ca ai spus acolo ca nu stii la care sa te mai uiti. Nu vreau sa-ti dau o lista ca mai apoi sa-mi spui ca le-ai vazut.

@others:
pune omul o intrebare si voi sariti cu spamatul, total aiurea pe langa topic, si niciunul n-a contribuit cu nimic.


ai găsit singur răspunsul de ce sărim. oricum, mai corect era să spui copilu' .

Mikala 17 Sep 2009 18:23

Pai .. seria Home Alone : )

ricutza 21 Sep 2009 11:02

pe vremea dinozaurilor acest topic se numea "Comedii serioase, nu gluma". E una dintre putinele formulari de titluri de subiect care chiar mi-a ramas in cap.:P

blackswan 21 Sep 2009 14:36

Originally Posted by ricutza:

pe vremea dinozaurilor acest topic se numea "Comedii serioase, nu gluma". E una dintre putinele formulari de titluri de subiect care chiar mi-a ramas in cap.:P


thanks B-) o sa arunc un ochi pe acolo :D

Mateii 21 Sep 2009 19:13

"A Fish Called Wanda", "Being John Malkovich" si "Vizontele".

ricutza 23 Sep 2009 12:10

Originally Posted by Mateii:

"A Fish Called Wanda", "Being John Malkovich" si "Vizontele".


nu m-as fi gandit vreodata sa consider Being John Malkovich o comedie. Asta neinsemnand ca as sti unde as putea s-al clasific.

qazdaz 23 Sep 2009 12:49

Originally Posted by Kramer:

Nu ma risc, parca si eu vad o oarecare asemanare intre scrisul ei si al unui user nu de mult inregistrat.:)


=)) =)) =)) :)) =)) :)) =)) lmao!!!! =)) =)) rofl !!!! replica asta e prea tare!!!!!!!=))

Floydman 23 Sep 2009 14:40

Petrecerea

Chambord 23 Sep 2009 15:23

cele mai betoane comedi la care mam ras de picam pe jos si care era cele mai haioase

deci BD la munte, BD la mare, Jandarmu la munte, Jandarmu la mare, BD in avion, BD in tren, BD si egztratereshtrii, Jandarmu se intoarce 2, Razbunarea jandarmului ... si care mai era ? nu mai shtiu akuma :-/ ma doare putzin kapu vam pupat pa pa mai vb mai tarziu

illotempore2002 23 Sep 2009 15:43

Chambord, nu plecaaaaaaaa, mai stai cu noiiiii :(( si mie mi-e rau, imi vine sa borasc....

jactati 23 Sep 2009 15:48

@chambord: io mam prins ca tu ai scris la misto. tu nu esti asa. esti un aristocrat dintrun castel din franta. atentie insa la discriminarea minorilor pe forum. alte lucruri care te pot lovi aleator:bakhtin, bakunin, trotski, nu neaparat in aceasta ordine. dar finca tu esti fan godard no sati pese. poate adjectivul pronominal politienesc sa te doara un pic da trece cu mirabela. wow, ce bine e fara reguli. =))

illotempore2002 23 Sep 2009 16:18

Jactati,

what's wrong with you, man?

:-/

O intrebare cat se poate de sincera.

Disciple 23 Sep 2009 19:11

Burn After Reading - recomandare din tot corasonul.:D
Jactati ce ai fumat?:))


All times are GMT +2. The time now is 03:22.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.