Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Vă place Maria Dinulescu? (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=92269)

Sylver Cheetah 53 12 Feb 2008 20:16

Vă place Maria Dinulescu?
 
Eu o ador. :P

sergiu puiu 13 Feb 2008 17:58

nu
 
nu.

dar asa se pot initia inca alte 100 de topicuri.
va place stela popescu?
va place arsinel?
etc
:)
democratie frate dar nici chiar asa!
:)

Sylver Cheetah 53 14 Feb 2008 18:44

Vezi de treaba ta. ;)

De ce nu-þi place? Motiveazã! :? Nu-þi place cum aratã sau cum joacã sau ce te nemulþumeºte? Cum se poate sã nu-þi placã? :shock:

mafalda 09 Sep 2008 14:17

Astept sa o vad in "Dincolo de America"

nume 09 Sep 2008 16:14

Nu.

mafalda 12 Sep 2008 14:12

Da', chiar! Ce ar fi interesant de urmarit la fatuca asta?

ricutza 15 Sep 2008 10:10

poate ca daca n-as fi vazut-o si altfel decat in filme (respectiv in interviuri) mi-ar fi placut mai mult. asa mi se pare ca ar o parere prea buna despre propria persoana, ceea ce o face incapabila sa se transpuna corespunzator in rolurile pe care le joaca.

mafalda 15 Sep 2008 10:13

Nu are talentul de a ajunge la personajele pe care le interpreteaza, aduce personajele la ea.

Pitbull 15 Sep 2008 14:59

Originally Posted by mafalda:

Astept sa o vad in "Dincolo de America"

Joi. :hmm:

mafalda 17 Sep 2008 14:22

Adica la conferinta de presa!

Premiera filmului va fi pe 26 septembrie la Cinema Studio!

corinka 06 Jun 2009 10:28

E draguta, dar nu imi place cum joaca. Are o intonatie ciudata si parca mananca cuvintele.

Pitbull 06 Jun 2009 10:52

Eu, invers. Nu mä omor dupä fizicul ei, dar cum joacä, îmi place. Mi s-a pärut mediocrä, pânä la "Pescuit sportiv", unde... chapeau!

Gospin 06 Jun 2009 12:09

Simpatica, da joaca penal , Pitbull iti place cum joaca? omg ia explica si mie :| .

Pitbull 06 Jun 2009 18:31

Jocul unui actor nu se explicä, se vede.
Ia de undeva "Pescuit sportiv" si vezi-l.

dovey 06 Jun 2009 18:35

Mi se pare o fata bine articulata, ceea ce conteaza enorm pt un actor. In Pescuit Sportiv a croit un personaj complex, cu toate ca la prima vedere nu pare a fi.
Am urmarit un interviu cu ea si am fost placut impresionata sa constat ca pastreaza si inafara filmului acea "scanteie".
Ca fizic nu se evidentiaza, dar restul surprinde....

Gospin 06 Jun 2009 18:37

Pai asta am incercat si eu , sa vad ce`i poate capu in "Pescuit Sportiv" dar m`a lasat rece.Scuza-ma , intradevar greseala mea, daca tie ti se pare o actrita buna asta e !

dovey 06 Jun 2009 18:43

Intrebarea nu se pune numai asa: e sau nu e o actrita buna?
Intrebarea asta e doar o forma pt o alta: ce se intampla cu ceilalti studenti la actorie, care poate sunt mai buni si mai frumosi ca Dinulescu, dar care raman ilustri anonimi pt publicul larg?
Ce a facut Maria mai special ca ei?
Poate ca intr-adevar adevaratul talent al actorului e sa atraga sanse, nu doar proiecte bune...

Gospin 06 Jun 2009 18:46

Omg, chiar ma`i surprins placut cu aceasta intrebare dovey.
Degeaba atragi sansa daca dupa aceea dezamagesti , e egal cu 0.
Ce a facut mai special? Poi poate ce fac toti care sunt mai slabuti in meseria aleasa dar au bani!

dovey 06 Jun 2009 18:58

Majoritatea tinerilor care vor sa se indrepte spre actorie renunta la vis tocmai fiindca stiu ce jungla e mediul asta, si ce bani iti trebuie ca sa resusesti!
Toti avem acel "ceva" special, care ne face unici si interesanti, dar la un actor asta nu mai e suficient. Ori Maria Dinulescu nu e o femeie iesita din comun, dar e o femeie care a stiu sa-si construiasca o strategie, si mai mutl ca sigur ca a avut cu ce!
Cati actori slabi nu insfaca rolurile mari de sub nasul celor buni?...
Si sa ne mai miram de ce tara ramane fara artisti...

illotempore2002 06 Jun 2009 20:18

ii lipseste carisma complet.
pare mediocra, banala, stearsa. nu stiu de ce, dar efectiv nu pot sa o iau in considerare. cred ca a avut o carutza de noroc dat fiind ca Nemescu a distribuit-o in filmele lui.

e genul de piloasa.


All times are GMT +2. The time now is 14:11.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.