Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   FotoMagia (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=270)
-   -   Dedicatii vizuale (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=97031)

copila_satanista 23 Apr 2010 09:42

Dedicatii vizuale
 
Dedicatii cu poze, analog celor muzicale, pentru useri de toate starile si culorile ;)

redmen 23 Apr 2010 10:57

Pai si unde`i poza?

vave 23 Apr 2010 13:06

... sau dedicaţia? Poate fi orice fotografie? :-?

Judex 23 Apr 2010 13:19

Pentru Dragomara: sa stam stramb si sa judecam drept. :P


copila_satanista 23 Apr 2010 13:23

redmen nu pot sa pun de la munca poze :( . Dar o sa incerc in week-end sa ma bag si eu mai mult pe FotoMagia :D.
Vave ideea e cam ca la muzica, sa dedicati poze anumitor useri. Poze care ii ating la suflet, la mandrie la ce simtiti voi nevoia sa-i atinga. Daca pozele sunt facute de voi cu atat mai fain :). Eventual poate chiar o luati ca pe o tema de genul "sa fac o poza special pentru cutarica".Mi s-a parut o idee interesanta care sper sa va placa.

Judex 23 Apr 2010 13:55

Hai lasa vrajeala, my child!
Zi daca iti place poza, ca a inteles toata lumea despre ce e vorba cu topicul asta. :-*

vave 23 Apr 2010 14:11

Amuzant este că atunci când am fost în Finlanda am făcut câteva poze cu gândul la anumiţi forumişti, dar le-am dedicat poza în particular. :D

P.S. Cât de departe v-a zburat imaginaţia?

Chambord 23 Apr 2010 14:14

ba vave si mie nu mi-ai dedicat nimica :( nu mai vorbesc cu tine NICIODATA

Judex 23 Apr 2010 14:17

Lasa ca mi-a dedicat mie un teren de hochei. :P

Chambord 23 Apr 2010 14:27

bun si ala. Pe mine m-a ignorat COMPLECT. k si cum n-as exista. incredibil !!!!

vave 23 Apr 2010 14:44

Incredibil, indeed. Las' că mai face vave plimbări. :D

Chambord 23 Apr 2010 14:51

Pai da si tu macar o poza mai veche. Nu ma lasa cu ochii-n soare acuma... Soarele meu, fata mea, nu se poate asa... I love you but you don't love me back ? Ce-i asta ? Nu merge asa... Imi pare I'm sorry. You gotta try harder, u know ... :-w

vave 23 Apr 2010 15:07

You are too easy, Chamb, too easy! :P

Prin urmare... poate, poate!

RomaniaMare 23 Apr 2010 17:23

Mulţumesc mult !!! Într-adevăr - "Nihil Sine Deo".

SoX 23 Apr 2010 20:58

Originally Posted by vave:

Amuzant este că atunci când am fost în Finlanda am făcut câteva poze cu gândul la anumiţi forumişti, dar le-am dedicat poza în particular. :D

P.S. Cât de departe v-a zburat imaginaţia?


Si cum se face ca eu nu am primit nici o poza? :-w Macar una cu Mos Craciun...

anaemona 25 Apr 2010 00:40

Pentru Dragomara, pentru ca ne incinta cu mincarurile si pozele ei :)


vave 25 Apr 2010 09:48

Originally Posted by SoX:

Si cum se face ca eu nu am primit nici o poza? :-w Macar una cu Mos Craciun...

1. Nu m-am întâlnit cu Moş Crăciun, iar nimic din ce am văzut acolo nu m-a dus cu gândul la tine.
2. Oricum... mai greuţ cu datul în particular.
3. Dar ţie ţi se pregăteşte o surpriză cu mult mai valoroasă, poate chiar nepreţuită. ;)
Între timp, poftim o poză făcută ieri. :D



...şi pentru Chambord că "m-a rugat" atât de "frumos":

Chambord 25 Apr 2010 18:23

vave, multumesc pt poza dar cum adika i'm too easy ? :-/
Iar ma-njuri ? X(

vave 25 Apr 2010 18:31

Scrisesem că nu vei fi mulţumit, apoi am şters. :)) Nu te înjuram, era doar o sesizare-apreciere. :P

anaemona 25 Apr 2010 19:31

Originally Posted by Dragomara:

@Anaemona - mulţumesc! este un nufăr, nu?! nu am văzut încă niciunul cu tentă de albastru! :"> :-*

PS: încă lucrez la dedicaţia ta; adică de vreo săptămână tot mă dau dusă cu... orhideea fluture, unde am citit pe Net că dacă o ţii 2 săpt, noapte de noapte la o temperatură mai mică cu 6 grade ar tb să înflorească. ;)


Nufar, da, nici eu nu mai vazusem asa. Cum faci sa tii temperatura mai jos de 6 grade pe vremea asta? N-am avut niciodata orhidee, mi s-au parut mult prea pretentioase si eu cam uit sa-mi ud florile, imi amintesc o data la 2 saptamini, de-asta florile mele preferate de tinut in casa sint violetele, odata ce se obisnuiesc cu tine or sa tot infloreasca indiferent daca ai sau nu grija de ele :)) Cred ca o sa deschid un topic cu poze cu flori, sooooooon ;) daca nu se gaseste altcineva mai vrednic :))

Cit despre dedicatia mea :"> in fiecare zi in care gatesti si faci poze eu consider ca mi le dedici si mie :-*


All times are GMT +2. The time now is 10:51.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.