Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vreau sa fiu actrita (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85519)

keepwalking 09 Jun 2009 19:23

chiar, IMM n-a mai scris de mult timp....

Floydman 10 Jun 2009 12:17

Originally Posted by Pitbull:

Originally Posted by Floydman:

Vorba lu' Moromete: pe ce te bazezi?

A lu' Parizianu.



scuze, l-am citit foarte demult. as fi bagat mana in foc ca e Moromete. :|

Pitbull 10 Jun 2009 12:20

No problem, multi cred la fel... Moromete e personajul celebru, iar expresia a avut lipici - deci, lumea le-a asociat.

Vanity 18 Jun 2009 10:26

Da IMM....Nu am avut rabdare sa citesc toata conversatia de 103 pagini, dar am inteles in mare despre ce este vorba.Si eu imi doresc de ceva timp, daca am posibilitatea, sa joc intr-un film.Pentru ca majoritatea caselor de productie nu isi procura independent figurantii, ci apeleaza la agentii de recrutare, de casting, trebuie sa intri in contact cu una dintre aceste agentii.Eu am inceput sa colaborez cu Actstart, (ii gasesti la www.actstart.ro), pentru inceput.Contra unei sume de bani, care nu mi se pare exagerata, ei iti ofera sedinte foto, intermediere, gasirea celor mai bune variante, pentru ca la ei apeleaza majoritatea caselor de productie de film.Mai multe informatii nu iti pot oferi.Bafta!

halebardul 18 Jun 2009 12:53

neinspirat loc sa faci reclama unui site de casting.
total neinspirat.

myria 27 Jun 2009 14:35

mesaj sters de catre moderator

illotempore2002 06 Jul 2009 17:49

mai fetelor, alta treaba nu aveti, femei in toata firea, va faceti clone cu Cocochanel? nu aveti copii acasa de crescut?

Pauline Kael 06 Jul 2009 18:01

Domnisoara, cu cine vb? Stefan poate verifica IP-uri si cand am fost bannata din cauza ta n-am avut clona,n-am avut clona niciodata. Ce vreti dvs? Sa va certati putin singura? Mult succes, dar va sta asa de bine sa moderati Iconoclasmul .Pupici, dulce domnisoara.( aveti ceva cu copiii mici? Nu doreste nimeni sa realizeze acest miracol impreuna cu dvs?) Domnisoara Ilo sunteti o dulce.
Gloria,de ce nu-i dai ban lui Ilo ca ne acuza aiurea?

illotempore2002 06 Jul 2009 18:02

te-am acuzat pe tine? :-B unde, arata-mi si mie!
nu esti tu, e altcineva :-*

Pauline Kael 06 Jul 2009 18:03

Cine ? Cine e aceea? Deconspir-o! Sa vedem ca nu te-ai agatat iar de mine.

illotempore2002 06 Jul 2009 18:04

pai ce e treaba ta?
ce amestec ai tu in afacerea asta?

eu ti-am zis doar ca nu la tine ma refeream! nu tre sa demonstrez nimic nimanui, baby!
B-)

Pauline Kael 06 Jul 2009 18:15

Baby, nebaby, spune cu cine vorbeai, ca doar nu singura? Ai acuzat pe cineva care are copii ca e clona! Pt asta ar trebui sa ia bann,nu? Ai zis ca nu sunt eu( singura despre care stiai asta eram eu). Vezi ca nu stii ce scrii,arunci iar acuze in vant? Mai,mai.

illotempore2002 06 Jul 2009 18:18

(:|


Papushe, tu mai ai si alt scop in viata asta decat sa fiu eu banata? Alt vis, alt ideal? S-ar zice ca nu.

Well, ma plictisesc oamenii cu un singur ideal in viata. Hai, bafta! M-ai facut sa ma ia somnu', se pune si de-o ploaie, Cinemania, pregateste-te <:-P

Pauline Kael 06 Jul 2009 18:20

Domnisoara,mi se rupe daca sunteti bannata sau nu, dvs ati inceput si acum va faceti ca ploua.
Tipic.:P

illotempore2002 06 Jul 2009 18:26

well, I'm fishy, da, tine de maiestria interlocutorului sa fiu "prinsa" :>

deci nu te intereseaza banarea mea, ia uite ce chestie, inseamna ca mi s-a parut ca ai intrebat la stapanire de o mie de ori de ce nu iau bann, etc. Ei, mea culpa, sunt paranoica! :-*

Pauline Kael 06 Jul 2009 18:34

Domnisoara,parca ati jurat cu mana pe roshu ca nu mai vorbiti cu mine niciodata? Sau nu era(ti) pe roshu?:P
De ce sa ma intereseze, pe mine nu ma cheama illotempore 2002. De cate ori am luat eu bann din cauza dvs si de cate ori dvs din cauza mea? Nu e egal scorul, nu...
Imi plac fishy in tigaie. Dar prea va credeti big fish. Or big deal.

paul_aramis 06 Jul 2009 19:01

pauline, înainte de postul lui illo era cel al unei fătuci care se vroia actriyta şi vroia să cunoască regizori.
mă, da' voi amândouă sunteţi paranoice, ce naiba?

illotempore2002 06 Jul 2009 20:19

eu nu am jurat niciodata ca nu mai vbesc cu cineva. ai fi vrut tu sa iau asa o decizie drastica in ceea ce te priveste asa ca hai, bucura-te ca te bag in seama, cand a fost ultima oara cand ti-am vorbit, acum cateva luni? :-?

neeeeh, deciziile drastice se iau cu mizele mari. :-*

si nu-mi mai vizualiza pagina in fiecare zi, maniacooooo :-*

@paul_aramis, cocochanel de dinainte era o clona, Pauline stie bine cine....

paul_aramis 06 Jul 2009 20:32

n-are a face tu i-ai răspuns aceleia :D ;)

corinka 06 Jul 2009 20:36

Gata cu balciul. Eu am fost.


All times are GMT +2. The time now is 17:39.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.