Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Cel Mai Nesuferit Actor (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=96466)

cremaxx 17 Dec 2009 23:45

Cel Mai Nesuferit Actor
 
Nu stiu daca este cazul la voi dar mie imi sunt nesuferiti cativa actori,asta nu inseamna ca nu sunt buni si vreau sa il dau aici exemplu pe "cel mai" nesuferit dintre toti. Daca si voi aveti vreun nesuferit atunci dati-i numele aici,vreau sa-l cunosc si eu.>:)

Steven Seagal La acest actor ma enerveaza stilul lui de expresie al fetei,vorba cuiva: nu sti cand vrea sa te iubesca sau vrea sa te loveasca.:))

Rapture 18 Dec 2009 00:03

Subscriu tot ce ai scris in legatura su Steven. Nici eu nu-l suport.



So fucking true!! =))

Federico 18 Dec 2009 00:27

Meryl Streep,Seth Rogen,Jack Nicholson,Jodie Foster,Keira Knightley.Nu stiu ce ma enerveaza la ei,pur si simplu imi sunt antipatici.

moltisanti88 18 Dec 2009 00:46

Aş spune Robert Pattison, dar nu îl consider actor.

Kramer 18 Dec 2009 10:40

Originally Posted by moltisanti88:

Aş spune Robert Pattison, dar nu îl consider actor.


SUBSCRIU cu litere mari.

Edit: Si nu le pot suporta pe Lisa Kudrow si pe Cameron Diaz.

keepwalking 18 Dec 2009 10:44

Michael Keaton.
James Cagney.
Natalie Portman.

Disciple 18 Dec 2009 11:24

Alec Baldwin,Daniel Craig,Jude Law,Sean Connery,Richard Gere,Julia Roberts,Jennifer Lopez(:-& ),Jessica Biel,Katie Holmes,Keira Knightley

Cinemania 18 Dec 2009 13:43

Cheese Witherspoon

victor 18 Dec 2009 14:22

Matt Damon, Gary Sinise, Stephen Baldwin, Charlie Sheen, Forest Whitaker, Bruce Willis, Robert Carlyle, Richard Crenna, Clint Eastwood, Orlando Bloom.

La tipe nu imi vine in minte decat Keira Knightley. Cand eram teenager imi displacea Meryl Streep, cu timpul insa am inteles ca de fapt nu ma atragea fizicul. Interpretarea este impecabila.

Black 18 Dec 2009 15:13

Jason Statham :|

Zatoichi 18 Dec 2009 15:38

Juliette Lewis,mi-am dorit sa moara in toate filmele in care am vazut-o(poate mai putin in Natural Born Killers)

miercuri 18 Dec 2009 17:51

Pai, din cei mentionati: Keira Knightley, Juliette Lewis, Jessica Biel, Charlie Sheen. Am vazut ca au fost numiti si Orlando Bloom si Robert Carlyle, primul mi se pare doar groaznic de sters, al doilea mi se pare genial uneori si insuportabil alte ori. Face si roluri dubioase un pic.
N-o suport nici pe Sienna Miller desi cateodata le mai nimereste. Ellen Page si Evan Rachel Wood pot fi foarte enervante. Si Michael Pitt, nu stiu de ce, dar are un vibe care cere palme.
Imi pare bine sa vad cate voturi ia Keira :D

illotempore2002 18 Dec 2009 18:00

Al Pacino, Anthony Hopkins, Robert Pattison, Matt Damon si agariciul ala al lui Demi Moore. Dintre tipe - nu-mi place deloc Naomi Watts

Judex 18 Dec 2009 18:06

Sa vedeti ce muie-mi iau: Christian Bale. >:)

Nobody777 18 Dec 2009 18:46

Tom Cruise
Keanu Reeves
Christian Bale
Charlie Sheen
Ben Affleck ( ca scenarist e foarte bun )
Jennifer Lopez
John Cusack
Will Smith

Windom 18 Dec 2009 19:20

Originally Posted by miercuri:

Pai, din cei mentionati: Keira Knightley, Juliette Lewis, Jessica Biel, Charlie Sheen. Am vazut ca au fost numiti si Orlando Bloom si Robert Carlyle, primul mi se pare doar groaznic de sters, al doilea mi se pare genial uneori si insuportabil alte ori. Face si roluri dubioase un pic.
N-o suport nici pe Sienna Miller desi cateodata le mai nimereste. Ellen Page si Evan Rachel Wood pot fi foarte enervante. Si Michael Pitt, nu stiu de ce, dar are un vibe care cere palme.
Imi pare bine sa vad cate voturi ia Keira :D


Toata lumea se leaga de boticul bosumflat al Keirei... Very sad... She's gorgeous.B-)
Si nu va legati nici de Jessica Biel bey ca mi-a populat visele adolescentine...:">
La capitolul enervante/enervanti: Nicole Kidman, Audrey Tautou, Bruce Willis, John Travolta, Chris Rock, Keanu Reeves to name just a few...

ah, da, si in mod special WILL SMITH:-&

Ancient 18 Dec 2009 20:26

Steven Seagal,total de acord. E in varful piramidei
Ben Stiller
Adam Sandler oamenii mai evolueaza...astia 2 au ramas pe loc.Primul la stadiul de maimuta

Keira Knightley
Penelope Cruz
Anne Hathaway - cand zambeste e si mai oribila decat de obicei
Linsday Lohan ; Robert Pattison ; Ashton Kutcher

pipes 19 Dec 2009 01:29

Jennifer Aniston (varful piramidei)....

cremaxx 19 Dec 2009 02:31

Aveti acordul regizorului: eliberativa de actorii care fac filme bune dar va enerveaza felul lor de a filma:

EX: Jack Norris,Jackie Chan (cichi cean):))

Acum 20 de ani erau in top ,acum ma enervez cand le vad mutrelele...

Gospin 19 Dec 2009 09:50

Cred ca cel mai nesuferit mi se pare Robert Pattinson, omu' ala ma scoate din sarite, si nu inteleg cum majoritatea teenagerilor il considera un sex - simbol :-S


All times are GMT +2. The time now is 01:05.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.