Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Acum pe ecrane (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=228)
-   -   Meet The Fockers (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85947)

Longshot 01 Mar 2005 07:48

DeNiro a fost de nota 10 ... el a facut tot filmul. Restul parca sunt la umplutura. Ben a fost OK si la fel si Dustin dar Barbra - :sick:

notorious 01 Mar 2005 17:09

mie mi s-a parut un pic doar sub primul, in principal pt ca, punand deoparte poantele intepatoare si stilul caustic, si dand-o mai mult pe genul de 'screwball comedy'. trying a little too hard to be funny, that's all. :)

plus ca, imi pare rau sa-l contrazic pe gaandalf, TOTI actorii au jucat demential, de la de niro la stiller, cu un minus pt look-ul ORIBIL al lui teri polo.

notorious 02 Mar 2005 16:46

anyway, ce uitasei eu sa spun era altceva: ma bucur enorm ca de data asta (ah, MACAR de data asta), 'vina' n-a picat pe 'baiatul bun' din poveste (stiller, in cazul de fata), ci pe de niro (ma refer la momentul acela din orice comedie banala in care lucrurile evolueaza de la rau la mai rau). hahahahahaha !!! :x

V_Rossi 05 Mar 2005 22:16

Un film de rahat.. eu l-am vazut la mall si aproape am adormit.... Pakt de DENIro :( super extra nemaipome-mare si incredibil actor de clasa!!! El a facut totul :(

Airlight 05 Mar 2005 22:52

Da si nu. N-am sa fac aici-acum cronica, pur si simplu nu merita :), dar mai uitati-va o data la el. Degustati-l pe hoffman. Un actor mare pus intr-un rol de supporting cast care-l tine tot timpul pe de bobby de niro in alonja si uneori il baga si in buzunar.

i_matei 06 Mar 2005 17:59

De ce nu v-a placut filmul asta??
Mi s-a parut la acelasi nivel ca si prima parte...
Plus de asta De Niro, Stiller si Hoffman au jucat la superlativ... Barbra Streisand... oh my God what a woman !!! :love: :love: :love:
Cea mai stersa mi s-a parut nevasta lui Gaylord, parca avea o mutra de android :D
Scenele de grup sunt de departe cele mai reusite... actorii au interactionat excelent intre ei... aici s-a vazut cu adevarat talentul lor... fiecare si-a pus excelent in valoare personalitatea...
Chiar merita vazut parerea mea... iti asigura buna-dispozitie pentru o seara :)

SunsetG|rl 22 Mar 2005 20:46

mie filmu mi s-a parut o jalnica continuare...adik astia o dau d obicei in bara cu sequal-urile, dar din pacate e cam o moda la holywood.
in afara d actori care c pot sa zic...s-au straduit sa-i adune, filmu cam repeta asa in mare povestea primului: stiller inceraca sa intre in gratiile lui deniro...sec...asta am vazut si in primu...

macar am ras putin...desi is cam chinuite poantele...

si mie barbara mi se pare draguta....nu are mutra d papusica dulcica da macar are trasaturi cu personalitate.... 8)

M_olecula 22 Mar 2005 23:49

Originally Posted by SunsetG|rl:

filmu cam repeta asa in mare povestea primului: stiller inceraca sa intre in gratiile lui deniro...sec...asta am vazut si in primu...


egzact , pe asta se si bazeaza filmul
cum a spus si doamna mai sus , Hoffman e genial , il eclipseaza uneori pe de niro

bellhop 23 Mar 2005 00:28

Meat the Fluffers l-a vazut cineva...!?

nici eu, da-mi place titlul; mãcar de era spoofer :D

V_Rossi 12 May 2005 13:27

yuckk
 
:sick: :sick: :sick: .. nasol.. primu mult mai marfa

Demona 15 May 2005 12:41

A fost dragutz filmul, dar nu destul. Cred ca micutzu` a facut filmu` cu a lui @$$hoooole! :lol: In rest, s-a cam ras fortzat! :hmm:

TODUT LUCIEN 30 May 2005 14:20

MAI SLAB DECAT PRIMUL, DAR ....
 
DA A FOST MAI SLAB DECAT PRIMUL DAR TOT O COMEDIE DE SUCCES A FOFT. ORICUM ERA INTERESANT CE FEL DE PARINTI SI-AR NUMI FIUL GAY FOCKER ? PARCA ASA SE TERMINA PRIMUL CU ACEASTA INTREBARE.

Sm�agol-Gollum 30 May 2005 14:56

cea mai misto replica: he's been fockarized! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:52.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.