Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vreau sa fiu actrita (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85519)

BeNnY 27 Jan 2005 20:06

Originally Posted by irene marlyne monroe:

nu inteleg despre ce vorbesti


Asa ma gandeam si eu.

irene marlyne monroe 27 Jan 2005 22:51

Originally Posted by BeNnY:

Originally Posted by irene marlyne monroe:

nu inteleg despre ce vorbesti


Asa ma gandeam si eu.

ciao draga,de ce nu imi dai cateva ponturi sa imi dau seama!maine am examen tot oralsper sa fie ok!

notorious 27 Jan 2005 22:58

Originally Posted by irene marilyn monroe:

maine am examen tot oral


imi vine sa rad... :lol:

irene marlyne monroe 27 Jan 2005 23:06

Originally Posted by notorious:

Originally Posted by irene marilyn monroe:

maine am examen tot oral


imi vine sa rad... :lol:

daca voi va ganditi numai la prosti.....
ce vroia sa spuna a cea pers. cu ciao darvwin???

Cinemania 27 Jan 2005 23:08

multe...de ex:

daca Darwin ar fi trait acum si ar fi auzit de tine, s-ar fi calugarit :D

irene marlyne monroe 27 Jan 2005 23:40

Originally Posted by Cinemania:

multe...de ex:

daca Darwin ar fi trait acum si ar fi auzit de tine, s-ar fi calugarit :D

de ce?mai bine sa ramana la metafizica lui,eu stau in casa,ma mai distrez uneori,si acum imi vine sa plang,am vazut o rubrica cu dusuri erotice si este o fata bruneta cu spatele,dar spatele pare ar semana cu al meu,faza e ca nu am vazut anume in ce ziar,si faza e daca o fac o fac numai din placere,dar sperca nu mi-a facut cineva o farsa,eu am doua alunite mari pe spate si de acea vreau sa revad poza ,nu are cum sa fiu eu,stau mai mult in casa,dar spatele era exat cumeste al meu.

Cinemania 27 Jan 2005 23:46

pardon, Darwin nu s-ar fi calugarit, s-ar fi facut preot

irene marlyne monroe 27 Jan 2005 23:52

Originally Posted by Cinemania:

pardon, Darwin nu s-ar fi calugarit, s-ar fi facut preot

mai bine poate monarh

irene marlyne monroe 28 Jan 2005 00:24

Originally Posted by irene marlyne monroe:

Originally Posted by Cinemania:

pardon, Darwin nu s-ar fi calugarit, s-ar fi facut preot

mai bine poate monarh

eu cred ca mintea mea a exagerat prin imaginatia prea bogata sa debiteze o astfel de interpretare/scenariu ca as putea fiu eu acea tipa cu spatele,incat m-am cam speriat si suparat ca nu pot fi eu,numai ca cineva sa fi facut intentionatpe calculator sau cand am facut dragoste cu foarte mult tim in urma sa fi pozat si acum,sa publice sub un alt titlu.sau e doar gandirea mea,nu am vazut cele doua alunite pe spate-cred ca e in national,cu siguranta nu sunt eu ,nu are cum eu nu sunt asa!

Jay 28 Jan 2005 02:04

kadjfngdfbhod;afhin

irene marlyne monroe 28 Jan 2005 07:59

Originally Posted by Jay:

kadjfngdfbhod;afhin

asa vorbesc si eu?de inteleg numai eu?nici nu am dormit prea bine!

irene marlyne monroe 28 Jan 2005 10:58

Originally Posted by irene marlyne monroe:

Originally Posted by Jay:

kadjfngdfbhod;afhin

asa vorbesc si eu?de inteleg numai eu?nici nu am dormit prea bine!

a fost o seara si o zi de rahat!fiindca am urmarit presa la televizor am interpretat gresit vederea unei poze ,dar nu s-a vazut prea bine si mi-am facut probleme inzadar,chiar ma gandeam sa dau in jud.si sa ma cert cu presa,dar am luat ziarul -NU SUNT EU,eu arat mai bine ,sunt mai micuta si slabuta,si in plus eu port inel si bratarica pe mana stanga (amintire a marei mele iubiri traite cu baiatul italian)si nu ata rosie sa nu ma deochi,am doua alunite pe partea dreapta,a spatelui....etc ma cunosc!
si pentru ca nu era de ajuns AM ENERVAT PROFA LA EXAMEN SI A VRUT SA MA TRIMITA AFARA,pentru ca a venit o fata din alt an pt.sustinerea examenului si eu am comentat si cand i-a pus nota pe foaie eu am vazut si scris mai josSEMNATURA-si i-am amintit acest lucru gandind ca -i fac un bine fetei sa fie totul complet si profa s-a enervat si mi-a zis sa ii arat unde anume,si i-am aratat,dar ereaSEMNATURA SECRETARIAT!APOI AM VRUT SA RASPUND PRIMA NU M-A LASAT,decat ultima dandu-le la toate fetele careu intrasera impreuna cu mine 10,iar mie 8.am stiut intrebarile dar cum eu nu zic direct ce am de spus si ocolesc pana ajung la punctul ok,o enervez deci am spus mai mult decat intrebarile la care trebuia!si ea face"nu am nimic cu tine ,doar iti evaluez nivelul fata de celelalte si de activitate in timpul semestrului"baga-mi-as picioarele,ca eu acum m-am pregatit pt.examen si am stiut!am inceput ca proasta saPLANG.SI FACE"dar ce -i 8 nu e o nota mica.."dar nu afost corecta si eu nu am luat atitudine,acceptand plangand.offffffffffffffffffffff!asta e era doar pentru mine,mandria mea ca si sa fiu cea mai buna si sa ma descurc,dar nu pentru a fi plina de mine,ci pur si simplu si ea ma atacat cu chestia asta ,dar oricum trebuie sa fiu maleabila si ok -sa ma adaptez in orice situatie,caci eu vreau sa fiu actrita!

VladRock 28 Jan 2005 15:40

Du-te la casa de cultura a studentilor(Preoteasa)si acolo preda gratis Radu Naum(sper ca ai auzit de el!).Doar sa-i spui ca vrei sa te pregatesti pt facultatea de teatru si film,chiar dak nu vrei sa dai

irene marlyne monroe 28 Jan 2005 16:40

Originally Posted by VladRock:

Du-te la casa de cultura a studentilor(Preoteasa)si acolo preda gratis Radu Naum(sper ca ai auzit de el!).Doar sa-i spui ca vrei sa te pregatesti pt facultatea de teatru si film,chiar dak nu vrei sa dai

salut,merci mult !ma voi duce si-l voi cauta luni dupa ora 3-4-5,si daca chiar ar fi pe bune ar fi super!mai facut fericita,dupa o zi groasnica!pupicuri!

obvious 28 Jan 2005 20:38

Catalin.
si nu, nu o trimite acolo.
you have to have an iq this tall to ride.
pax.
irene...pe bune.medii din astea unde e mai cu ganditu NU. cunoaste-ti limitele, ca doar sunt destule. pirande de doi bani nu se accepta. sincer, incearca la "ciao, darwin".
sau de fapt..stii ce? mergi, si cauta-l pe Radu Naum.

irene marlyne monroe 28 Jan 2005 21:39

Originally Posted by obvious:

Catalin.
si nu, nu o trimite acolo.
you have to have an iq this tall to ride.
pax.
irene...pe bune.medii din astea unde e mai cu ganditu NU. cunoaste-ti limitele, ca doar sunt destule. pirande de doi bani nu se accepta. sincer, incearca la "ciao, darwin".
sau de fapt..stii ce? mergi, si cauta-l pe Radu Naum.


irene marlyne monroe 28 Jan 2005 21:43

Originally Posted by obvious:

Catalin.
si nu, nu o trimite acolo.
you have to have an iq this tall to ride.
pax.
irene...pe bune.medii din astea unde e mai cu ganditu NU. cunoaste-ti limitele, ca doar sunt destule. pirande de doi bani nu se accepta. sincer, incearca la "ciao, darwin".
sau de fapt..stii ce? mergi, si cauta-l pe Radu Naum.

VEZI DE TREABA TA,nu stiu cin e e aceasta persoana ,dar eu incerc tot trimpul indiferent de rezultate,iar daca nu incerc nu stiu,bineinteles ca mai am si unele dezamagiri,dar asta-i viata nu poate fi totul perfect!

Lady_Skar 28 Jan 2005 22:38

(obviously, ignorance is bliss. )

Irene, nu voiam sa ma bag dar acum iti spun serios, vrei sa te faci actrita, felicitari ne vedem la Oscaruri daca e.
DAR AICI NU GASESTI PE CINEVA CARE SA TE AJUTE. That's the God honest truth. Spune-mi ca-ti dai seama ca aici oamenii nu fac decat sa te... ahem...
descurajeze.
Chiar si eu!

Este o mare pierdere de timp si spatiu de ecran ce se intampla in forumul acesta. Let it die already.

irene marlyne monroe 29 Jan 2005 18:19

Originally Posted by Lady_Skar:

(obviously, ignorance is bliss. )

Irene, nu voiam sa ma bag dar acum iti spun serios, vrei sa te faci actrita, felicitari ne vedem la Oscaruri daca e.
DAR AICI NU GASESTI PE CINEVA CARE SA TE AJUTE. That's the God honest truth. Spune-mi ca-ti dai seama ca aici oamenii nu fac decat sa te... ahem...
descurajeze.
Chiar si eu!

Este o mare pierdere de timp si spatiu de ecran ce se intampla in forumul acesta. Let it die already.

AM MAI RASPUNS LA ACEASTA INTREBARE ,DAR MI-A PICAT NETUL SI NU AM REUSIT SA TRIMIT MESAJUL!eu vorbesc si fac cea ce simt si totul din placere,si am scris ce am simtit!si mereu daca nu imi face placere nu as scrie1SI CREDE-MA CA ASTA-I PAREREA TA!E MAI IMPORTANT INTERESUL DECAT OMUL????????PACAT E O MARE PIERDERE DE VALORI SENTIMENTALE SI SPIRITUALE!PE MINE CHIAR M-A AJUTAT FOARTE MULT COMUNICAREA CU VOI,SA IMI CONSOLIDEZ SI SA NU RENUNT LA VISUL MEU INDIFERENT DE SITUATIE PLACUTA SAU NEPLACUTA,SI- UNI DIN VOI CHIAR M-ATI MAI OBISNUIT CU ASTFEL DE MOMENTE VORBINDU-MI URAT,DAR VIATA ARE SI PARTI BUNE SI MAI PUTIN BUNE!
ATI FOST SI SUNTETI CEI MAI DEOSEBITI AMICI SI PARTENERI DE GUSTURI COMUNE-ARTA FILMULUI,SCHIMB DE INFORMATI,OPINI....INTRUNIRI...
SI CE-I MAI IMPORTANT ATI FOST PREZENTI SI APROPIATI PRIN ACEST INTERMEDIU-CEEA CE A FACUT SA NU MA SIMT SINGURICA SI SA DEPASESC ANUMITE STARI!INCEPUSEM SA MA IZOLEZ EFECTIV SI NUMAI BINE NU E SI MAI ALES PENTRU PSIHIC!SI MULTE ALTELE!TOATE ACESTEA DATORATE PLACERI -DESI ARE PARTILE EI BUNE SI NU INTERESULUI!SI VA ASIGUR CA ACESTE LUCRURI SUNT MAI IMPORTANTE DE CAT TOTUL,SAU FARA ELE NU POT FI SI CELELALTE!
EU SUNT O FIRE FOARTE SENSIBILA ATASBILA DAR SI PUTERNICA SI RECE!
DE EX.AM URMARIT ACUM O DRAMA-FILM INDIAN SI APROAPE PE TOT PARCURSUL FILMULUI AM INCEPUT SA PLANG IN HOHOTE...DAR MI-A TRECUTCA S-A TERMINAT FILMUL!POATE DE ACEEA POT FI SI O BUNA ACTRITA CA IMI INTRU IN STAREA RESPECTIVA PRIN VIBRATIA TOTALA A MEMBRANEI MELE-MA IMPLIC!
DECI INDIFERENT CE ATI SPUNE PT.MINE E O MARE PLACERE SA COMUNICAM,CHIAR DACA PAR LUCRURI FARA SENS PT.MINE AU,VOI IMI DATI CHIAR SI FORTA DE AMI INDEPLINI VISUL DE A FI ACTRITA!SI E UN LUCRU FARA IMPORTANTA???CREATI SI CONTRIBUITI LA DEVENIREA UNEI ACTRITE,DE CARE VETI FI MANDRI!DACA VOI RATA CELE DOUA SANSE O VOI LASA MAI MOALE PANA AM SI STUDILE NECESARE!DAR TOTUL VA FI BINE!

Longshot 29 Jan 2005 18:54

da' de ce tzipi, papusha?


All times are GMT +2. The time now is 07:55.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.