Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Condica de sugestii si reclamatii (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Reprosuri pentru moderatori (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=93612)

Pitbull 17 Jan 2010 21:26

Din câte am înteles, separarea dintre site, club si forum are efect si asupra bannärilor: forumistii bannati au în continuare acces la site/club - de care tin, acum, mesajele private (retineti cä si alti bannati puteau comunica pe privat).

StefanDo 17 Jan 2010 22:38

bannat si colo si colo

Pitbull 17 Jan 2010 22:44

Abia acum, sau fusese dinainte (ceea ce ar însemna cä, totusi, poate trimite m.p.-uri)?

buticut 18 Jan 2010 05:43

Pe al meu l-am primit pe 13 ian.

redmen 18 Jan 2010 09:50

Primit si eu spamu` dar i`am dat delete direct.

StefanDo 18 Jan 2010 10:09

bine, dacă mai primiţi să ziceţi, înseamnă că şi-a făcut alt cont

Cinemania 20 Jan 2010 20:36

cine e ducu?

Pitbull 20 Jan 2010 20:37

Un user.

redmen 23 Jan 2010 11:05

Cand aveti de gand sa avertizati/banati anumiti useri care toata ziua nu fac altceva decat sa jigneasca lumea?!

Liviu- 23 Jan 2010 11:10

Originally Posted by redmen:

Cand aveti de gand sa avertizati/banati anumiti useri care toata ziua nu fac altceva decat sa jigneasca lumea?!


Subscriu.

Judex 23 Jan 2010 11:29

Originally Posted by Liviu-:

Originally Posted by redmen:

Cand aveti de gand sa avertizati/banati anumiti useri care toata ziua nu fac altceva decat sa jigneasca lumea?!


Subscriu.

:-O
Ce s-a mai intamplat?

Pitbull 23 Jan 2010 19:57

Cred cä ooo333 s-a întâmplat.

redmen 23 Jan 2010 21:15

Guess again.

paul_aramis 23 Jan 2010 21:58

cre.........maxx
...... tinel

cremaxx 23 Jan 2010 23:18

Originally Posted by paul_aramis:

cre.........maxx
...... tinel


Gra-di-ni-ta.Ham-ham.:))

Paule acum sincer,incep sa cred ca tu esti pe acest forum doar pt. a te pune contra celorlalti care nu-i aproba toata lume.Daca avem majoritate,hop si tu!Daca toata lumea e de acord,hop si tu! Deci nu mai fi catel in cel mai bun sens al cuvantului si lasa-i pe altii sa creada cu desavarsire in ceea ce spun.Nu esti de acord? Atunci ce vrei?Sa demonstrezi ca .....?
Spune punctul tau de vedere,si dupa ce l-ai spus,incearca sa nu mai dai si din coada...:))

paul_aramis 24 Jan 2010 00:46

Originally Posted by cremaxx:

Originally Posted by paul_aramis:

cre.........maxx
...... tinel


Gra-di-ni-ta.Ham-ham.:))

Paule acum sincer,incep sa cred ca tu esti pe acest forum doar pt. a te pune contra celorlalti care nu-i aproba toata lume.Daca avem majoritate,hop si tu!Daca toata lumea e de acord,hop si tu! Deci nu mai fi catel in cel mai bun sens al cuvantului si lasa-i pe altii sa creada cu desavarsire in ceea ce spun.Nu esti de acord? Atunci ce vrei?Sa demonstrezi ca .....?
Spune punctul tau de vedere,si dupa ce l-ai spus,incearca sa nu mai dai si din coada...:))


după cum zice o vorbă veche regăţeană: hai sictir!;)

catalin_duta 24 Jan 2010 01:34

Nu stiu unde sa postez, asa ca...
 
Imi spun aici pasul. Nu ca ar fi foarte important, dar totusi conteaza corectitudinea informatiei. In acest week-end apar 5 filme marcate ca premiere. Si sunt de fapt doar 3. Am impresia ca s-a mai intamplat chestia asta.

cremaxx 24 Jan 2010 04:51

Sincer,si e valabil si pt.DO-re mi.Incepeti sa pareti ca aveti un tic nervos cu iconita asta....;) ;) ;) ;) ;) ;)

nu v-i se pare?Special tu ar trebui sa-ti dai seama de la coada din care misti intruna si nu observi,,,la fel ca osul...Acum sincer..a fost sau nu a fost? :)) =))

StefanDo 24 Jan 2010 13:58

cremaxx, banat o săptămână pentru comportament recalcitrant şi habarnism feroce

sunt toate şansele ca banul să devină permanent

@catalin
problema se va rezolva maine dimineata

Gospin 24 Jan 2010 21:50

Originally Posted by StefanDo:

cremaxx, banat o săptămână pentru comportament recalcitrant şi habarnism feroce

finally #:-S


All times are GMT +2. The time now is 04:25.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.