Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Loc de dat cu picioru' (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=84043)

Jay 06 Sep 2004 14:06

Usor de manipulat mai esti...
Presupun ca daca plangea era si mai simpatic..
Putea sa spuna si marea cu sarea, clar este ca e un mare prost.. numai dupa cum se imbraca si pe ce da banii, sau tatuajele alea de prost gust... il dau de gol... Sa dea cu sutul in minge jumate de viata si apoi nu ma mai intereseaza...

iepurilah 06 Sep 2004 19:36

Originally Posted by Jay:

Usor de manipulat mai esti...
Presupun ca daca plangea era si mai simpatic..
Putea sa spuna si marea cu sarea, clar este ca e un mare prost.. numai dupa cum se imbraca si pe ce da banii, sau tatuajele alea de prost gust... il dau de gol... Sa dea cu sutul in minge jumate de viata si apoi nu ma mai intereseaza...


Bine ca esti tu ala cu personalitate puternica. Tu si cu Ienei, ca are tatuaje, ca nu stiu ce...si ce? si eu imi fac tatuaj sapt viit, mare scofala!
Si e problema lui pe ce da banii...si sincer, pentru banii aia, si eu as "da cu piciorul in minge jumate de viata"!

Jay 07 Sep 2004 05:43

Originally Posted by iepurilah:

si sincer, pentru banii aia, si eu as "da cu piciorul in minge jumate de viata"!

Tocmai asta incerc sa-ti spun...... eu nu.
Multumesc ca ne-ai informat in legatura cu tatuajul tau? Ce-ti faci?

iepurilah 07 Sep 2004 10:55

Originally Posted by Jay:

Tocmai asta incerc sa-ti spun...... eu nu.


Ce pot sa zic? Felicitari

Jay 07 Sep 2004 10:57

Multumesc frumos.... 8)

Gaandalf 15 Sep 2004 14:09

Atzi vazut Olanda - Cehia ? :lol: Mai avem pretentzii sa-i batem pe cehi shi la ei akasa ... :lol:
Urat meciul cu Shahtior shi A.C. Millan :x Nu merita Millan-ul sa cashtige deshi ei sunt printre preferatzii mei ... Se vede clar shi lucid valoarea lui Lucescu. Unde se duce schimba totul shi ii lasa pe unii cu gura cascata in Champions League.
Sa vina draqului la natzionala...

Sm�agol-Gollum 15 Sep 2004 21:53

2-0 pt Leverkusen!! incredibil!! un gol de exceptie dat de Franca!

Bogie 16 Sep 2004 10:35

Ma enerveaza la culme comentariile la fotbal de genul :"Era corect un meci egal" "Am pierdut nemeritat" "Am avut ghinion"....cretinii astia cand o sa-si dea seama ca nu exista ghinion sau noroc?

Sa spunem ca la un meci echipa A are 5 ocazii unu-la-unu cu portarul...toate ratate ....si B da gol la singura faza avuta...unde-i norocul?...portarul nu face parte din echipa B? dobitocii care au ratat nu sint din echipa A? Dar nu, intotdeauna este invocat un factor extern: de la starea gazonului pana la arbitri...incheind cu clasica replica "n-a vrut Dumnezeu"...sau "Dumnezeu nu a tinut cu noi"....de parca Dumnezeu ar avea vreo obligatie sa-i ajute pe jucatorii romani in meciurile cu alte nationale, pe stelisti impotriva dinamovistilor etc.

M-am suparat dupa ce am citi tot felul de comentarii dupa Sahtior - Milan despre "ghinionul lui Lucescu" "Milan a invins nemeritat"( de parca Seedorf si Dida nu fac parte din echipa) sau "Era corect un egal". Corect pe mama dracului!

M_olecula 16 Sep 2004 15:28

Mare dreptate are Bogie... sa vedem daca in seara asta Dumnezeu o sa fie stelist :D :lol: , joking man , no offense , nu te supara .
Am auzit din surse cam sigure ca o sa fie plin stadionul diseara , adica stiu ca s-au vandut 80% din bilete pana ieri . Iar o sa inceapa toti cetatenii "cine sare ARMATRA ULTRA"

Sm�agol-Gollum 16 Sep 2004 21:20

Bravo STEAUA!
Huu dinamo! ce naiba meci mai e shi asta? au luat 2 goluri unul dupa altul?? LOSERS!! L-)

iepurilah 16 Sep 2004 21:56

Originally Posted by M_olecula:

"cine sare ARMATRA ULTRA"

hey,hey! :D
Frumos meci...pacat ca am avut 2-3 ocazii mari de tot, dar tot e bine si 2-1. Cred ca o sa fie un meci criminal la Sofia, dar, vb lui molecula, poate Dzeu o sa fie stelist :D
PS: Si eu as fi vrut la peluza :(( , dar aia cu care am fost au zis ca nuu, hai la tribuna :((
PPS: 3-1 la Belgrad...au pus-o catzeii :D

Nae 16 Sep 2004 23:14

Originally Posted by iepurilah:

vb lui molecula, poate Dzeu o sa fie stelist :D


cum "poate"?...

Dzeu este stelist!!!!!!!!

M_olecula 16 Sep 2004 23:35

Originally Posted by iepurilah:

hey,hey! :D
Frumos meci...pacat ca am avut 2-3 ocazii mari de tot, dar tot e bine si 2-1. Cred ca o sa fie un meci criminal la Sofia, dar, vb lui molecula, poate Dzeu o sa fie stelist :D
PS: Si eu as fi vrut la peluza :(( , dar aia cu care am fost au zis ca nuu, hai la tribuna :((
PPS: 3-1 la Belgrad...au pus-o catzeii :D


Ai auzit cand a spus "crainicul" (ca nu-l poti numii asa pe maimutoiul ala) cat costa deplasarea la Sofia ? Sa vezi ce o punem noi acolo...

iepurilah 17 Sep 2004 11:06

N-am auzit cand a zis ala cat costa...dar citisem in gps parca ca o sa coste vreo 800 de mii. Cat a zis ala?
Ca tot a venit vorba de crainic, mi s-a parut idiot cand a inceput sa zica cum a inceput TSKA campionatul...adica 5 victorii, golaveraj 20 nu stiu cat...numa bine sa ne ridice moralu :shock:

M_olecula 17 Sep 2004 17:53

Originally Posted by iepurilah:

N-am auzit cand a zis ala cat costa...dar citisem in gps parca ca o sa coste vreo 800 de mii. Cat a zis ala?
Ca tot a venit vorba de crainic, mi s-a parut idiot cand a inceput sa zica cum a inceput TSKA campionatul...adica 5 victorii, golaveraj 20 nu stiu cat...numa bine sa ne ridice moralu :shock:


Nu e vorba de cat costa (850.000) e vorba ca aia au strigat "dinamo" aici si cand mergem la Sofia o sa avem morcovu'... intelegi tu.
Crainicul ala e un terminat , pe nici un alt stadion , din Romania cel putin , din strainatate nu mai zic , crainicul nu da tonul galeriei... o gramada tarani in peluza care canta cand incepe saracu ala sa strige in microfon .
Ai vazut cand a aruncat cineva de la tribuna 1 cu o sticla pe teren vrand sa dea intr-un jucator sau nush in cine ? Doamne ce oameni prosti... numai in romania se poate intampla asa ceva frate... traim intr-o tara de kkt cu oameni de kkt

iepurilah 18 Sep 2004 18:35

Am vazut cand s-a aruncat cu sticla...ce sa-i faci, mai sunt si tzarani. Dar una peste mi s-a parut super atmosfera de pe stadion. Imi pare rau ca nu sunt in buc, sa vin si la Farul.
Si in retur o sa fie fff greu, mai ales ca stiu fotbal bulgarii.

M_olecula 18 Sep 2004 18:52

[quote="iepurilah"] Am vazut cand s-a aruncat cu sticla...ce sa-i faci, mai sunt si tzarani.

Pai sunt numai tarani !!!!

Sm�agol-Gollum 19 Sep 2004 21:09

Steaua-Farul : 3-1

Gaandalf 20 Sep 2004 14:21

uuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaa STEAUA! :x
Farul era pe locul 3 ... :(

Sm�agol-Gollum 28 Sep 2004 22:28

Real Madrid - AS Roma 4-2 (0-2)! wow!! :w00t:


All times are GMT +2. The time now is 06:08.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.