Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   TIFF (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=246)
-   -   Fani CineMagia, alegeti-va favoritii - RELOADED! (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=86115)

nume 26 May 2005 20:35

Originally Posted by Alex Leo Serban:

4 in afara de nightwane, nu stiu pe nimeni sa-l mai fi propus pe nume :?
5 iar acesta, in fine, chiar si fara contributia mea, uite ca n-a fost ales! toate limbile energice date lui chirilov n-au folosit, se vede, la nimic :lol:



Acum ca tot se vorbea de limbi... limbile nu sunt un drept de care ai fost privat pana in prezent. Nu cere ca la piata "Vreau limbi… !" - ca iti iei muie.

In rest, succes juriului la Cluj.

Alex Leo Serban 27 May 2005 09:34

Originally Posted by BeNnY:

Bagase Daniel o chestie misto gen "O bere sa-mpartim si sa ne veselim", da' nu mai stiu exact. Ce dracu, si asta ati transformat intr-o cearta. It's been going on for months, nu v-ati plictisit?


1. eu nu ma plictisesc niciodata
2. daca totusi se intimpla (shit happens), il recitesc pe nume & - the rest is history ;)
3. oricum, il las pe nume sa cedeze, ca sa demonstreze ca e dastept; eu nu tin :P

pt mala

daca eram/ramineam in juriu, o votam pe ricutza.

pt nightwane

orice asemanare intre nume & raptor ('eu i-am propus pe nume SAU raptor'...) e nula & neavenita...

nume 28 May 2005 09:17

Uite cum se procedeaza ca sa vezi daca un ascuns e online....ii dai un mp gol. Fraieru' care moare de curiozitate sa vada ce i-ai scris (mai ales daca te iei la penix cu el de cateva luni bune) il deschide. Asa l-ai ginit ca sta pitit si-si sterge mucii de pe piept.


Acum, intrebare retorica pentru hERBERT : Parca erai la Roland Os ? :lol:

herbert 28 May 2005 13:44

Originally Posted by nume:

Acum, intrebare retorica pentru hERBERT : Parca erai la Roland Os ? :lol:


pentru mintea ratacita a lui nume fara stea, care nu-si face notite si nu citeste atent postarile mele, dar se crede detectiv, ascuns in bozurile de la Buftea:
a doua saptamana de competitie la Roland Garros (cu Hanescu in primii 16) incepe luni, 30 mai 2005. fac aceasta precizare, dar nu cumva sa intelegi ca te indemn sa-mi scrii - in timpul ramas - scabrozitati pe PM.

ricutza 28 May 2005 23:16

Originally Posted by Mala Portugal:

Originally Posted by Alex Leo Serban:

1 nu e chiar juriul pe care-l doream, pt ca e un juriu misogin; nu e vina celor care au fost votati, dar ma-ntreb: chiar nici o cinemagista nu merita?? :o

Daca tot e sa carcotim si ne gandim la pasiunea ei pentru film , la cunostintele in domeniu (comparativ cu ceilalti candidati), cred ca ricutza era mai jurabila decat 2/3 din juriul actual :)


thx...sunteti niste dulci...nu am fost niciodata un scriitor prea bun! :P
cred totusi ca e mai bine asa pentru ca o sa am timp sa bibilesc mai mult proiectele la care lucrez acum. sper totusi sa ajung la tiff macar weekendul viitor!

cherryblossom 30 May 2005 10:08

cu intirziere, zic si eu felicitari pentru juriul cinemagia si bafta pentru Ambra Blu...


All times are GMT +2. The time now is 19:01.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.