Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Imită-mă (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=95692)

buticut 17 Jun 2009 19:51

Imi sta pe limba...:-?

corinka 17 Jun 2009 19:56

Originally Posted by Pitbull:

deci filmul e o laba trista
gen super clisma
nam inteles ce treaba avea ala cu aia
da tot nu konteaza
si tudor kirila naare decit ca kelalaie cu trupa lui in kirciumi
dar nu in filme


Aduce a Pauline. Dar parca ea scrie corect.

europe_east 17 Jun 2009 20:20

Korben, clar. bravo Pitbull, asta a fost fff tare!

Pitbull 17 Jun 2009 20:25

:))

Hai mai ziceti!

corinka 17 Jun 2009 21:15

Led-Ze-Pencil? Sau Halebardul?

keepwalking 17 Jun 2009 21:45

Originally Posted by Pitbull:

deci filmul e o laba trista
gen super clisma
nam inteles ce treaba avea ala cu aia
da tot nu konteaza
si tudor kirila naare decit ca kelalaie cu trupa lui in kirciumi
dar nu in filme


djinjis.

Pitbull 17 Jun 2009 22:37

Originally Posted by europe_east:

Korben, clar. bravo Pitbull, asta a fost fff tare!

..

halebardul 17 Jun 2009 22:41

korben skria numai ku k in lok de k?
kool!

corinka 18 Jun 2009 00:05

Originally Posted by Mistah J:

Originally Posted by halebardul:

corinka, daca nu zici cine e te dau in judecata cf. art 22 litera c si urmatoarele, cod penal.

Nu m-am supărat, dar aş vrea să ştiu pe ce criterii au fost alese acele cifre şi acea literă ca să pară puse acolo aleatoriu. Noroc că am descoperit antidot pentru drogul ăsta virtual, totuşi. E o întreagă realitate în afara forumului, nici n-o să credeţi câtă libertate este, aşa că n-am nevoie de acest spaţiu populat de avatare şi pseudonime care nici nu se poate compara cu lumea reală. Hai, v-am lăsat, deocamdată nu ştiu cine o să mai revină, eu sau clona mea. Şi nu ştiu nici dacă o să revin logat pe ascuns în cineclub şi online în forum sau online pe amândouă şi ascuns pe site, că nu vreau să mă năpădească Dragomara cu îmbrăţişările ei de fan atunci când mă vede în lista de useri.


Lumineaza-ma, te rog! E ledul halebard sau nu?

buticut 18 Jun 2009 00:36

Originally Posted by corinka:

Originally Posted by Mistah J:

Originally Posted by halebardul:

corinka, daca nu zici cine e te dau in judecata cf. art 22 litera c si urmatoarele, cod penal.

Nu m-am supărat, dar aş vrea să ştiu pe ce criterii au fost alese acele cifre şi acea literă ca să pară puse acolo aleatoriu. Noroc că am descoperit antidot pentru drogul ăsta virtual, totuşi. E o întreagă realitate în afara forumului, nici n-o să credeţi câtă libertate este, aşa că n-am nevoie de acest spaţiu populat de avatare şi pseudonime care nici nu se poate compara cu lumea reală. Hai, v-am lăsat, deocamdată nu ştiu cine o să mai revină, eu sau clona mea. Şi nu ştiu nici dacă o să revin logat pe ascuns în cineclub şi online în forum sau online pe amândouă şi ascuns pe site, că nu vreau să mă năpădească Dragomara cu îmbrăţişările ei de fan atunci când mă vede în lista de useri.


Lumineaza-ma, te rog! E ledul halebard sau nu?


E ori Halebardul,ori Led-ul :)

O incercare rapida de imitare:
"Bag pu*a in el de spammer.Nu dati click pe linkul lui,e plin de virusi.Stefan,sterge repede porcaria asta"

halebardul 18 Jun 2009 07:13

Originally Posted by corinka:

Lumineaza-ma, te rog! E ledul halebard sau nu?


e Led dupa ce halebardul a fost bannat.

luminata? daca nu, mai aprindem un Led ;)


oricum, mistah j, ideea e sa imiti stilul nu sa dai informatii care-l definesc imediat, nu?
ca daca zic: Ea e in bucatarie, imi gateste ceva fantastic de bun, stim imediat despre cine e vorba.

@buticut - e Pitbull, right?

Pitbull 18 Jun 2009 10:06

Exclus - la mine nu veti vedea niciodatä formule gen "p*la".

halebardul 18 Jun 2009 14:08

Ca om care traieste din drepturile de autor nu-s de acord cu ce faceti aici, ma vad obligat sa va atrag atentia ca incalcati legea. As vrea si eu sa pot downloada de pe net o iahnie cu costita daca se poate. Sarea si piperul le trag separat, prin contul de dial-up, ca sa nu afecteze latimea de banda de la cantina.

:)

who?

Pitbull 18 Jun 2009 14:29

Dan Mihu...?

halebardul 18 Jun 2009 14:32

normal :)
bagă.

buticut 18 Jun 2009 15:51

Originally Posted by Pitbull:

Exclus - la mine nu veti vedea niciodatä formule gen "p*la".


Pai nu, ca o scrii fara steluta :))

corinka 18 Jun 2009 18:46

X mi-a fost coleg, iar cu Y, fratele lui, am facut armata impreuna. X chiar avea potential, dar s-a pierdut cu timpul, n-a prea avut nici sanse si si-a pierdut interesul.
Intre timp a plecat in America. Ultima oara cand l-am intalnit, acum doi ani a fost in vacanta in tara, spunea ca s-a apucat de afaceri.*

*Ignorati informatiile, sunt total aiurea, dar asta mi se pare a fi unul din stilurile respectivului forumist. Nu stiu cat de bine l-am imitat. Ziceti voi, daca v-ati prins cine e. :D

paul_aramis 18 Jun 2009 18:53

pitbull :)) =))

corinka 18 Jun 2009 19:00

Deci nu m-am inselat. Este unul dintre stilurile lui Pit. ;)

Pitbull 18 Jun 2009 19:27

Hmm, m-am gândit eu... Dar când povestesc faze de-astea, chiar asa de sec devin?


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.