Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Noutati (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=237)
-   -   Cinemagia in haine noi! (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=82288)

Demona 20 Apr 2004 21:43

Bey, indiferent ce zicetzi sunt mai faine. Sunt mai expresive...etc...astea sunt cele mai faine: :shock: shi :w00t: ...funny faces...

ogto 21 Apr 2004 09:46

mie nu-mi place asta: :D , este hiper-zambaret, prea intens... Trebuia mai mic zambetul... Dar Astea: :hmm: :huh: :shock: :w00t: sunt super tari. Congrats!

Ambra Blu 21 Apr 2004 15:41

E mai expresive da' de ce zloboz e asa mari?

Gaandalf 21 Apr 2004 16:42

:sick: -kul , and this one : ;) and this one :hmm: + :w00t: (*) :alien: :sad: :happy: :huh: - kre nu mi le afisheaza ... se vede un vid negru - atata tot ... :x

Mala Portugal 21 Apr 2004 16:46

Eu le gasesc delicioase! De cand imi doream :love: :love: :love: ca prea mi-ati lipit eticheta cu acritura pe frunte :)

Bogie 21 Apr 2004 17:12

Nici avatarul nu prea te ajuta, Mala. Daca ai avea si tu o fata mai zambitoare...

Alice_Fluture 21 Apr 2004 21:58

Originally Posted by Gaandalf:

:sick: -kul , and this one : ;) and this one :hmm: + :w00t: (*) :alien: :sad: :happy: :huh: - kre nu mi le afisheaza ... se vede un vid negru - atata tot ... :x


Upgradeaza trabantu', Gaandalfe!

Ilila 22 Apr 2004 08:26

:) Un cuvint poate capata o alta nuanta atunci cind este insotit de un icon potrivit!
:alien: Cite "coincidente" am intalnit pe acest forum... 8)

Mala Portugal 22 Apr 2004 10:46

Originally Posted by bogie:

Nici avatarul nu prea te ajuta, Mala. Daca ai avea si tu o fata mai zambitoare...

Bogie dear...tu dintre toti forumistii te lasi pacalit de un avatar?

raptor 22 Apr 2004 21:12

8) E-da,revine favoritul meu!

Mai Benny....hmmm....dar intii ar trebui sa dicut si cu emanuel si daniel...sa mai expreivezi un emotzicon-adik un 'pirsh'.Ce-i ala un pirs,o sa vedeti dak se da unda verde...

Danny 25 Apr 2004 00:19

Imense...nu-mi plac. Cred ca suferiti de mania schimbarii...

Mala Portugal 25 Apr 2004 21:24

Ma enerveaza doar ca astea trei :sleep: :happy: :hmm: prea semana intre ele

Gaandalf 26 Apr 2004 21:39

Unde este emoticon-ul ala care face cu ochiul shi zambeshte ? Pe ala de ce l-atzi scos de tot? ... era super!

BeNnY 26 Apr 2004 21:40

Nu e asta: ;) ?

TLD 09 May 2004 12:14

Pe unde a disparut rubrica burs? Sau este tot o miscare din randul schimbarilor care sunt ep vine?! ;)

BeNnY 09 May 2004 12:25

Cinemagia nu incurajeaza pirateria.

Acolo era vorba numai despre piraterie :D

TLD 09 May 2004 15:58

Originally Posted by BeNnY:

Cinemagia nu incurajeaza pirateria.

Acolo era vorba numai despre piraterie :D


Si in acelasi timp schimbul de dvd-uri, cd-uri cu spoturi, afise sau alte lucruri care puteau fi legale... Eventual se scria un regulament specific pt sectiunea respectiva de forum si subiectele cu "piraterie" in ele puteau fi sterse...

BeNnY 09 May 2004 17:26

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by BeNnY:

Cinemagia nu incurajeaza pirateria.

Acolo era vorba numai despre piraterie :D


Si in acelasi timp schimbul de dvd-uri, cd-uri cu spoturi, afise sau alte lucruri care puteau fi legale... Eventual se scria un regulament specific pt sectiunea respectiva de forum si subiectele cu "piraterie" in ele puteau fi sterse...


Cu daniel sa vorbesti! Eu n-am facut nimic :) Am raspuns pentru ca asta l-am intrebat si eu pe daniel si ala a fost raspunsul lui...

TLD 09 May 2004 17:33

Originally Posted by BeNnY:

Originally Posted by TLD:

Originally Posted by BeNnY:

Cinemagia nu incurajeaza pirateria.

Acolo era vorba numai despre piraterie :D


Si in acelasi timp schimbul de dvd-uri, cd-uri cu spoturi, afise sau alte lucruri care puteau fi legale... Eventual se scria un regulament specific pt sectiunea respectiva de forum si subiectele cu "piraterie" in ele puteau fi sterse...


Cu daniel sa vorbesti! Eu n-am facut nimic :) Am raspuns pentru ca asta l-am intrebat si eu pe daniel si ala a fost raspunsul lui...


Pai asta era un mesaj care se indrepta spre cine a "comis-o" ca sa zic asa! ;) Intrebarea mea de final: pe unde o sa se mai discute chestii de genu? La vreau sa stiu, voi despre filme, sau condica de sugestii si declaratii?... :oops:

daniel 09 May 2004 22:46

Originally Posted by TLD:

Si in acelasi timp schimbul de dvd-uri, cd-uri cu spoturi, afise sau alte lucruri care puteau fi legale... Eventual se scria un regulament specific pt sectiunea respectiva de forum si subiectele cu "piraterie" in ele puteau fi sterse...


Am considerat ca e mai sigur sa scoatem forumul cu totul. Din experienta, regulamentele sunt facute pentru a nu fi respectate (pentru simplul motiv ca nimeni nu se oboseste sa le citeasca).

Si, oricum, ponderea subiectelor "legale" era infima, astfel incat nu cred ca va fi o mare problema daca ele se vor discuta de acum incolo la "Cafenea" (ca pe vremuri).


All times are GMT +2. The time now is 01:54.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.