Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Noutati (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=237)
-   -   Cinemagia in haine noi! (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=82288)

TLD 01 Mar 2004 16:47

De ce ne-am cam patat de bere pe haine? Sau ies si ceva banuti din asta?! ;) Sper ca nu deranjez pe nimeni cu intrabarea! ;)

BeNnY 01 Mar 2004 16:50

E si mai interesant asa... acum chiar ca e unicat forumul :lol:


Mie imi place schimbarea...

snatchro 01 Mar 2004 17:03

Mdaaaa.... am ramas placut impresionat de faza cu berea... acum trebuie mai intai sa golesc paharele inainte de a ma apuca de citit mesajele... :lol:

Nightwane 01 Mar 2004 17:07

Uuuuuuuuh...ne alcoolizaaam :D YUM!

BeNnY 01 Mar 2004 17:48

Asta era surpriza despre care auzisem eu... de am scris pe celalalt topic de aici about it...

ogto 01 Mar 2004 18:08

Lol... Bravo toti de la Cinemagia... E mijto ca fac astia reclama la voi... It means Cash for you... Sa le ziceti celor de la Stella Artois: "Show me the MONEY!"

Lady_Skar 01 Mar 2004 18:56

HIC! da baieti... buna treaba cu site-ul... HIC!
doar normal... ce merge mai bine cu un film bun decat o bere buna?

:wink:

HIC!

ogto 01 Mar 2004 20:38

Eu nu beau bere... Dar daca vreti ma apuc de dragul forumului, :D!

TLD 08 Mar 2004 21:30

Vad ca odata cu alcoolizarea forumului ne si iconoclastizam... sau mai bine zis tragem forumul de par?! :roll:

Leonard 08 Mar 2004 22:00

ii multumesc lui daniel pentru crearea topicului Iconoclast. Te rog, mai muta acolo si urmatoarele categorii de la filme in general:
Walking Life (dar redenumeste-l in "Waking Life" ca a fost tastat gresit de initiator), Filme Inovatoare, Donnie Darko, Dogville (cumva ar trebui impreuna cu cel cu acelasi titlu de la 'Acum pe ecrane'), "Original vs. remake / original vs. sequel", Idei nevalorificate la maxim..., Pulp Fiction Cult, Im Juli, punch drunk love, "Filme de autor vs. filme... de succes?", Natural Born Killers..., ""Ran" (R: Akira Kurosawa)", "Cine a vazut "Pi"?", filme care au pus pe ginduri..., Dancer in the Dark, Dead Man, The Blair Witch Project,

Nightwane 09 Mar 2004 12:41

si Rocky Horror Picture Show :) e pierdut pe la film in general...eu zic ca merita sa fie la Iconoclast...
how about Lynch's movies? nu ar merita si ele bagate acolo? :)

TLD 19 Apr 2004 21:42

Hmm./.. emoticoanse noi... Un nou pas spre perfectiune...
P.S: Chiar ca ma cam plictisisem de cele vechi... :roll:

BeNnY 19 Apr 2004 22:06

Maine o sa apara si :roll: si :evil: :D :w00t:

crydead 19 Apr 2004 22:50

Mie nu-mi plac emoticonurile noi. Sunt mari si desenate subtzireanu.

Leonard 20 Apr 2004 01:31

eu oricum nu folosesc emoticonuri, degeaba va agitati. prefer mai mult semnele ascii pt sugerarea starilor decat niste capete stupid de rotunde si caraghioase.

snatchro 20 Apr 2004 15:32

Nici mie nu-mi plac noile emoticonuri. N-o sa le mai folosesc....

WraIth 20 Apr 2004 15:46

Mie imi convine ca sunt mai multe decat data trecuta
sunt shi unele klumea

PoliFanAthic 20 Apr 2004 17:20

Sunt mai "pline de viata", cu tot ceea ce implica asta.

Alice_Fluture 20 Apr 2004 18:22

Chiar ma gindeam zilele trecute ca erau cam putine. Dar acum le caut pe cele care le-au inlocuit pe cele vechi si nu le gasesc pe toate pt. ca astea nu se misca! :(

(Cred ca de'aia nu-i plac lu' crydead, ca nu-s "motion pictures" ca avataru' lui, da' asha e avataru' tau mai jmkr :P)

Astia cu emoticons au copyright, questii? Nu le puteti pune pe cele de la yahoo messenger? Eu il ador pe ala clipiciosu'.

BeNnY 20 Apr 2004 18:33

Mi se pare ca nu au copyright pe emoticon-uri yahoo-ul...


All times are GMT +2. The time now is 02:23.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.