Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Angelina Jolie (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=81665)

bryce 01 Jan 2003 23:18

in `gia` mi-a placut f tare de ea.
are cam tot ce-i trebuie fatuca asta.
are talent, are o figura comerciala, in concluzie se vinde bine.

ricutza 02 Jan 2003 00:26

acuma nu stiu exact cat de talentata e...dupa cum spuneam, rolurile cam seamana ceea ce nu denota un mare talent...

Ambra Blu 07 Jan 2003 06:51

Eu tin sa fac o precizare: Angelina si/a bagat singele ex-husbandului si intr-o fiola care o tinea legata da git.

Dar tot de fiole legat, mai tineti minte cind Journey Evers le raspundea ziaristilor care o intrebau ce poarta peste noapte: trei picaturi dintr/o fiola Chanel.

Mais ou sont les neiges d'antan?
Oh, tu, The 7 Year Itch.


Poison 10 Jan 2003 12:17

Eu stiam ca asta cu Chanelu' e de la Marilyn. Monroe, nu Manson! :D

Ambra Blu 11 Jan 2003 10:50

Originally Posted by Poison:

Eu stiam ca asta cu Chanelu' e de la Marilyn. Monroe, nu Manson! :D


Pai da, dar unul dintre pseudonimele d/rei Baker a fost, pe linga MM, si cel de JE.
:lol:

blitz43 04 Apr 2003 14:50

:lol: Talentata, netalentata, m-as risca cu ea o data! :lol:

Luke_Dorian 08 Apr 2003 09:41

Subscriu si eu la ideea ta :lol:

Poison 08 Apr 2003 14:33

Originally Posted by ricutza:

acuma nu stiu exact cat de talentata e...dupa cum spuneam, rolurile cam seamana ceea ce nu denota un mare talent...

Pai... si rolurile lui De Niro seamana... Asta inseamna ca nu e talentat?

Hell_Girl 08 Apr 2003 22:20

De Niro mai e cum mai e, dar am vazut vreo trei filme ale lui Al Pacino in care joaca cam la fel. As mentiona: The Insider si On Any Given Sunday, nu il mai stiu pe al treilea, dar sigur mai era unul.

Demona 22 Apr 2003 20:14

...JOOOOLIE...JOOOOOOLIE...JOOOLIE...
 
...bey, deci cand vine vorba de Jolie... *se pune in "jenuntzi" shi se inchina la Zei!!! * ...shi nu is gay... :P E doar actritza preferata...that's all!

Flavius 23 Apr 2003 21:55

Jolie (din fr. joli, -e = dragut, -a) nu e actrita mea preferata (nu am vazut filmele in care a jucat, cu exceptia lui Gia), insa cu totii ar trebui sa fim de acord ca she's gorgeous. Are un chip de inger cu niste buze... putin spus senzuale. Si pe cat e de good looking e pe atat de ciudatica. Ea nu numai ca face colectie de cutite, dar isi manifesta interesul si pentru stiintele mortuare.
Faza cu fiola cu sange a avut ca precedent o alta intamplare bizara. Jolie la nunta ei cu Johnny Lee Miller a avut straie de mireasa cel putin neobisnuite: un tricou alb pe care a scris cu sangele ei numele alesului, si niste pantaloni negri din piele.

Offtopic o prefer mai mult pe Geena Davis (care are si ea la activ un Oscar), chiar daca e o bucatica mai putin "frageda" ca Angelina.

Demona 24 Apr 2003 16:42

hahahaha...yup...chestii pe care orice fan Jolie le shtie! ;) dar oricum...multzumim...;) Indeed...Jolie rulzzz...

toni 24 Apr 2003 17:03

Gone in 60 seconds e filmul meu preferat cu AJ. Nici nu ma intereaza cum joaca. Daca ne-ar fi aratat aia cum si-o tragea cu Cage era filmul secolului. Of of, mai mai.

Demona 29 Apr 2003 16:32

..beeeeey..deshi Cage e unul din actorii mei preferatzi...trebuie sa recunoasc ca n-o merita pe Jolie! >;)

toni 30 Apr 2003 09:57

...aa...da' cine o merita pe AJ?

blitz43 30 Apr 2003 10:28

:D ...poate ta-su?!?! :lol:
PAREREA MEA!

toni 30 Apr 2003 14:29

poate nu...

Demona 30 Apr 2003 18:12

...dar a avut-o Billy-Boy..I ment...Billy-Bob...

toni 30 Apr 2003 18:15

pai da, da' cica ala a inselat-o....

Demona 01 May 2003 15:39

mey baietzilor...voi de atzi avea-o pe Jolie...atzi inshela-o??? Eu zic ca da...ca asha va e natura! Sa avetzi pe Afrodita...tot atzi inshela-o cu Medusa!!! :P ;) ...nu o luatzi ca pe o ofensa!!!


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.