Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Cafenea (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   Loc de dat cu picioru' (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=84043)

PoliFanAthic 18 Apr 2004 18:40

Ce meci frumos a fost Parma-Juve...pacat de rezultat. Forza Parma! si Forza Di Vaio! :D

WraIth 18 Apr 2004 20:08

Ati vazut Steaua - Ceahlaul??
tare controversata faza aia de la sfarshit cu mainele portarului
eu credeam ca le da sa bata hentz,dar arbitrul a incheiat meciul ...........hm suspicious :roll: (nush daca era ultimul minut)

Sm�agol-Gollum 18 Apr 2004 21:32

ai vazut mai meciul dintre real sociedad si valencia?
misto meci!!

TAC 18 Apr 2004 21:46

in Divizia A domnu GIGI face regulile. Nu ca l-asi agrea :evil: , dar emana prea mult "umor"

TLD 19 Apr 2004 07:56

!
 
Originally Posted by Sméagol-Gollum:

ai vazut mai meciul dintre real sociedad si valencia?
misto meci!!


Ohoho da frumos meci intradevar.. Dar cum eu tin cu Barca astept adevaratul derby de sapt viitoare... Real Barca in direct la tv sport... Valencia ma bucur ca au egalat si ca au pastrat locul unu in spania, si cum realu are niste meciuri infernale sa speram ca valencia se va detasa in castigatoare... M-as bucura si pt ei!

Leonard Pyron 19 Apr 2004 09:03

pacat de Craiova

WraIth 19 Apr 2004 16:50

Originally Posted by Leonard Pyron:

pacat de Craiova

i second that
nu il agreez pe Borcea..........ii cam infumurat :x

snatchro 19 Apr 2004 17:59

Sa fiu sincer nu stiu ce v-o fi placand voua la fotbal... 20 de oameni in toata firea care alearga dupa o basica... :lol:

marcu 19 Apr 2004 18:55

Originally Posted by snatchro:

Sa fiu sincer nu stiu ce v-o fi placand voua la fotbal... 20 de oameni in toata firea care alearga dupa o basica... :lol:


mai. esti un "fericit" daca judeci asa. In general se spune ca alerga 22 de golani dupa un balon, dar se vede ca pentru tine portarii nu conteaza.

Leonard Pyron 19 Apr 2004 20:48

Originally Posted by snatchro:

Sa fiu sincer nu stiu ce v-o fi placand voua la fotbal... 20 de oameni in toata firea care alearga dupa o basica...


... si cand, in sfARSIT AJUNG LA EA, ii dAU cu piciorul si o aruca cat colo...

Sm�agol-Gollum 19 Apr 2004 21:16

Originally Posted by Leonard Pyron:

Originally Posted by snatchro:

Sa fiu sincer nu stiu ce v-o fi placand voua la fotbal... 20 de oameni in toata firea care alearga dupa o basica...


... si cand, in sfARSIT AJUNG LA EA, ii dAU cu piciorul si o aruca cat colo...


:huh: :huh:

WraIth 19 Apr 2004 21:20

Originally Posted by snatchro:

Sa fiu sincer nu stiu ce v-o fi placand voua la fotbal... 20 de oameni in toata firea care alearga dupa o basica... :lol:


pai hai alt sport atunci.......zi unul 8) poate se mai face un topic

Sm�agol-Gollum 19 Apr 2004 21:30

soccer!! :|

blitz43 20 Apr 2004 09:06

bah, pe unde a mai inscris Mutu?
:? ca cica la Rocsana Marcu era poarta blocata....

Sm�agol-Gollum 20 Apr 2004 15:18

Originally Posted by blitz43:

bah, pe unde a mai inscris Mutu?
:? ca cica la Rocsana Marcu era poarta blocata....


huh?? :huh:

WraIth 20 Apr 2004 15:38

Originally Posted by blitz43:

bah, pe unde a mai inscris Mutu?
:? ca cica la Rocsana Marcu era poarta blocata....


:lol: :lol: :D

Sm�agol-Gollum 20 Apr 2004 15:47

care e faza?
waz that a joke?? :w00t: :huh:

BeNnY 20 Apr 2004 18:36

Am vazut si eu prin ziar... ca domnisoara Rocsana Marcu e "cea care a scapat" lui Mutu... Si cica mutulica i-a trimis SMS-uri prin care o ameninta gen "cine esti tu sa ma refuzi pe mine lasa ca vezi tu" ... asa ca "la Rocsana Marcu poarta e blocata"

Ionutz55 20 Apr 2004 20:58

Monaco-Chelsea 1
Porto-Deportivo 2
mutu e terminat, doar figurile de el

marcu 20 Apr 2004 22:55

As vrea sa castige Monaco dubla cu Chelsea si sa ia si Cupa in finala. Asa cum Mutu e terminat (citez din "clasicul' Ionutz!), simpatia mea se indreapta spre Morientes, admirabil prin jocul sau. Nu-mi pare rau ca Morientes a "ingropat" Realul - echppa mea de suflet, pentru ca "galacticii" trebuiau coborati pe pamant.
Ce politica tampita la Real de cand s-a instalat Valdano acolo.

Despre tarla lui Corleone ce sa spun? Va castiga, probabil, Dinamo. Au jocul cel mai aerisit, desi nu-mi plac militienii. Interesant fenomenul publicului de la Timisoara. Daca nu e fotbal, macar public mai civilizat.


All times are GMT +2. The time now is 18:35.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.