Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vreau sa fiu actrita (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85519)

irene marlyne monroe 09 Feb 2005 17:41

Originally Posted by Gaandalf:

din profil se vede prea bine...
nu avetzi o poza cu un zoom pe infatzisharea ei ?

daca luai ziarulziarul de cand v-am zis a(adica sunt la a treia aparitie) aveai ocazia si sa ai si alte poze cu mine,pe cand pe internet este postata doar una singura!dar ati vazut ca continua pana pe 20 febroarie si apoi se aleg finalistele care vor aparea in ziarulziarul pana pe 31 febr.cand va incepe o alta runda de concurente!

irene marlyne monroe 09 Feb 2005 18:00

[quote="nume"]
Originally Posted by obvious:

huruiala...?!

Adica boabe de porumb care se dau prin moara pentru a rezulta mancarea porcilor.[/quoapoi
ma faci sa rad,ce iti debiteaza neuronii!!!si care e faza,!!e numele meu,si sunt chiar parlamentari care au nume caragioase..busuioc....chiar BASESCU-DE LA BASINA ,SI POT FI MARI PERSONALITATI....apoi marilyne monroe si-a schimbat numele daca a vrut,dar eu ma accept cu tot ce am,si apoi daca vreau sa imi modelez ceva,e altceva!dar tu ???NUME?????adica NIMENI-nu ai nici un nume.....o valoare!!!!!am glumit ,esti deosebit,inteligent si multe calitati si nu conteaza numele -conteaza omul!

Gaandalf 09 Feb 2005 18:05

Originally Posted by irene marlyne monroe:

daca luai ziarulziarul de cand v-am zis a(adica sunt la a treia aparitie) aveai ocazia si sa ai si alte poze cu mine,pe cand pe internet este postata doar una singura!dar ati vazut ca continua pana pe 20 febroarie si apoi se aleg finalistele care vor aparea in ziarulziarul pana pe 31 febr.cand va incepe o alta runda de concurente!

Eu sunt din Constanta shi asta nu ma incalzeshte cu ABSOLUT nimic iar ziarele pe care eu le cumpar sunt 1 la numar: Academia Catavencu.

irene marlyne monroe 09 Feb 2005 19:05

Originally Posted by Gaandalf:

Originally Posted by irene marlyne monroe:

daca luai ziarulziarul de cand v-am zis a(adica sunt la a treia aparitie) aveai ocazia si sa ai si alte poze cu mine,pe cand pe internet este postata doar una singura!dar ati vazut ca continua pana pe 20 febroarie si apoi se aleg finalistele care vor aparea in ziarulziarul pana pe 31 febr.cand va incepe o alta runda de concurente!

Eu sunt din Constanta shi asta nu ma incalzeshte cu ABSOLUT nimic iar ziarele pe care eu le cumpar sunt 1 la numar: Academia Catavencu.

pai,nu vroiai tu poze cu mine??????fiecare cu gustul si importanta ziarului lui!ti-am spus ca ma gasesti acum in ziarulziarul-intra!uhhhh,eu nu am citit decat 2 cursuri ca nu pot,nu am nici un chef -ma uit la poze,fac mancarica,dorm,am iesit numai de citit nu,desi e ultimul esamen vinerisi apoi sunt libera!

irene marlyne monroe 09 Feb 2005 23:44

BAIETI VEDETI CA SUNT PE INTERNET POSTATE TOATE FETELE PT A FI VOTATE!CAUTA-TI GOOGLEL SI "FATA DIN ZIARUL"

herbert 09 Feb 2005 23:52

Irene, am votat excitat pentru tine. si bona mea - Klarisa, o nemtoiaca destul de severa - avea un cur la fel de apetisant.
succese pe toate planurile! nu uita: orice pozitie e cu tariful ei!

nume 10 Feb 2005 01:52

Originally Posted by herbert:

am votat excitat pentru tine

Serios ? Inca mai ai osu' viguros ? Incepi sa te spargi in sentimentalisme : bunica, dadaca, osu'. Esti nostalgic dupa lucrurile pierdute ?

irene marlyne monroe 12 Feb 2005 01:43

salutare,astazi am terminat cu examenele,a fost ultimul dar si cel mai dificil,drept pt.care am luat 7,oricum nu am invatat ci am citit 1 singura data cusurile,ca joi dupa amiaza am fost la o filmare la national tv.emis."taxi draiver" de la ora 20,00 luni.am interpretat nevasta traximetristului geloasa pe clienta acestuia,am fost tare -i-am impresionat si pe ei.trebuie sa urmariti neaparat daca sunteti curiosi de talentul meu de actrita in devenire!si sa imi spuneti parerea voastra,ok?
au aparut toate concurentele in ziarulziarul!ok,pupicuri!

Gaandalf 12 Feb 2005 19:21

auzi .... tzie tzi se pare acest forum o ocazie de atzi mai completa jurnalul tau intitulat: "the fabulous life of ... " ?

irene marlyne monroe 12 Feb 2005 21:45

Originally Posted by Gaandalf:

auzi .... tzie tzi se pare acest forum o ocazie de atzi mai completa jurnalul tau intitulat: "the fabulous life of ... " ?

salutare,ce conteaza,mie imi face bine sima stimuleaza pt.a deveni actrita,dar am vazut nu e asa usor,si cateodata poate sa te afecteze psihic,de exemplu eu ma implic tare,imi folosesc psihicul pt.punerea in ipostaza -o alta stare a unui pers.cum de altfel,am fa\cut-o in taxi draiver cu nevasta geloasa,incat a fost atat de real/natural totul.mi-au zis ca sunt cea mai tare,m-au mai chemat si vineri,dar eream dupa examen cu dureri de cap si obosita si aveau nevoie de mine in acel moment,dar poate ma vor mai chema.

obvious 12 Feb 2005 22:27

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!
jeeeezuuuuuuuus...

silver_boy 13 Feb 2005 12:09

tot ce posteaza "irene" e o cacialma ...somebody play games

Nightwane 13 Feb 2005 12:16

Originally Posted by silver_boy:

tot ce posteaza "irene" e o cacialma ...somebody play games


asta s-o crezi tu. She's real. She's painfully real.

Gaandalf 13 Feb 2005 20:05

pe bune k dk nu atzi fi spus voi ca a venit la intalnire ... nu ash fi crezut nici macar un cuvant din milioanele inutile pe care le vomita aici ...

Este remarcabil cum poate prostia sa fie mai daunatoare corpului omenesc decat multe alte boli mult mai grave ... :shock:

Pitbull 17 Feb 2005 02:30

Originally Posted by Nightwane:

Originally Posted by silver_boy:

tot ce posteaza "irene" e o cacialma ...somebody play games


asta s-o crezi tu. She's real. She's painfully real.


Am avut una d-asta si pe Vama Veche forum, si-am luat-o, pânä ne-a dat peste nas adeväratul ei "eu" - unul dintre moderatori, însusi.
Si eu eram gata sä jur cä-i fäcäturä, dacä nu stiam c-a fost la întâlnire. Auziti? Voi sunteti siguri cä nu era vreuna aleasä si plätitä ca sä-i joace... rolul? ;)

Jay 17 Feb 2005 21:57

S-a gandit SRI sa ne faca feste... a platit-o din banii contribuabililor...
by the way... she's more than real... ;)

Pitbull 18 Feb 2005 02:19

Originally Posted by Jay:

by the way... she's more than real... ;)


Ups! You did it again? :P

Nae 18 Feb 2005 13:11

mai baieti... ce s-a intamplat cu irene de nu mai scrie... nu c-as fi trist sau asa, dar intr-un fel imi este dor sa citesc niste post-uri pline de prostie. ce s-a intamplat?
doar nu s-a suparat pe noi?

Longshot 18 Feb 2005 15:46

o fi gasit investitori :P

alex2 19 Feb 2005 02:51

:))))
 
veselie mare, zau...

poate s-a plictisit. :D


All times are GMT +2. The time now is 03:16.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.