Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Star-uri (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=230)
-   -   Vă place Maria Dinulescu? (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=92269)

claudiu-daniel-lugoj 15 Mar 2010 15:40

claudiu-daniel lugoj
 
Da imi place si e si foarte frumoasa.Ii sta bine tunsa scurt.;)

marius_em 30 Mar 2010 10:48

Da, imi place. E futabila.

djinjis 30 Mar 2010 12:46

poponetz. un cuvant care echivaleaza o argumentatie de o suta de pagini.

Neuptolem 30 Mar 2010 18:54

Maria Dinulescu a declarat ca e in stare sa si-o traga cu un regizor/ producator de la Hollywood ca sa ajunga acolo. Nu stiu ce mai asteapta facand filme de arta cand ar scurta drumul vertiginos daca se baga la ceva erotism cenzurat ori o sedinta foto in Playboy apoi trimitand numarul revistei prin posta unui producator + un dvd cu "Pescuit sportiv" sa zicem, dublat in engleza.

claudiu-daniel-lugoj 06 Apr 2010 20:00

claudiu-daniel lugoj
 
Da imi place foarte mult,ii sta bine tunsa scurt.

illotempore2002 12 Apr 2010 09:49

[img][/img]

=)) =))

StefanDo 12 Apr 2010 09:50

hei, rochia aia e foarte-foarte misto! :P

corinka 12 Apr 2010 16:21

E misto ca-i vezi picioarele, dar altfel...

De unde e? De la Gopo?

Era si "politia modei" pe acolo? Are toate sansele la premiul "cea mai neinspirata tinuta".

StefanDo 12 Apr 2010 17:13

rusine, corinka :)

e pe treptele nationalului din cluj, la ultimul tiff

hellsteed 12 Apr 2010 17:48

Maria Dinulescu aparuse in videoclipul acelei trupe romanesti ce canta " Floare alba, Floare Neagra" ... pe undeva pe langa 2000 .

L.E : Sweet Kiss -trupa

hellsteed 12 Apr 2010 19:53

N-are atata intelect sa-si gandeasca pasii. Supravietuieste si ea in jungla aia. Da-i bani si joaca si-n productia ta :) .

corinka 12 Apr 2010 20:43

Originally Posted by StefanDo:

rusine, corinka :)

e pe treptele nationalului din cluj, la ultimul tiff


N-am fost atenta...

Ai dreptate, acum am remarcat ca e Piata Avram Iancu in spate.:P

Neuptolem 14 Apr 2010 21:34

Originally Posted by hellsteed:

Maria Dinulescu aparuse in videoclipul acelei trupe romanesti ce canta " Floare alba, Floare Neagra" ... pe undeva pe langa 2000 .

L.E : Sweet Kiss -trupa

Bine detectivule! =D> :))
http://www.youtube.com/watch?v=YDmYbFp5Jko

guess87 20 Apr 2010 09:46

Nuuuuu
 
Nuuu imi placeeeeeeeeeeeeeee...:| :|

fresie 13 Jun 2010 13:05

Nu.

pipes 13 Jun 2010 14:02

NU sau nici mie.
Cred si sunt ferm convins ca se poate cu mult mai bine de atat.
Sunt de acord ca gusturile nu se discuta, dar nici nu se pot impune.

Alex Leo Serban 13 Jun 2010 20:11

din fericire, afara lumea habar n-are cine este 'poponetz', asa k o apreciaza pe maria drept ceea ce este: o femeie frumoasa, o actrita talentata, o persoana plina de farmec, vesela, spirituala & generoasa

oriunde se duce - in cercurile cele mai 'in' de regizori/actori/scenaristi/critici din strainatate -, lumea roieste in jurul ei because she's got it

in fond, si 'noul val' este mai apreciat afara decit in tara B-)

Lived_memories 13 Jun 2010 20:24

Originally Posted by kanibalo:

Nu stiu cine e, ce face,nu ma intereseaza

si chiar crezi ca pe noi ne intereseaza parerea ta???

pipes 13 Jun 2010 20:25

domnule Alex Leo Serban, stiti vorba aia: "necunoasterea legii nu te absolva de vina...".
asa ca, va rog, sa ne permiteti unor dintre noi sa nu ne placa. pur si simplu. asta nu anuleaza in niciun fel acel "vino-ncoace" pe care il recomandati. eu am spus ca se poate mai bine. si cred cu tarie in asta. cum, la fel de bine, cred ca avem o critica asa-zis comerciala foarte snoaba si destructiva.
cum ma deranjeaza cateodata rautatile ieftine pe care ni le impartasiti p-aciulea, niste vendete total neaducatoare de nimic, asa si d-ra in speta are tot dreptul din lume sa ajunga o steluta pe Walk of Fame.
Hai Australia! :) Si numai de bine!
S

Alex Leo Serban 13 Jun 2010 21:08

Originally Posted by danonino:

Originally Posted by Alex Leo Serban:

din fericire, afara lumea habar n-are cine este 'poponetz', asa k o apreciaza pe maria drept ceea ce este: o femeie frumoasa, o actrita talentata, o persoana plina de farmec, vesela, spirituala & generoasa

oriunde se duce - in cercurile cele mai 'in' de regizori/actori/scenaristi/critici din strainatate -, lumea roieste in jurul ei because she's got it

in fond, si 'noul val' este mai apreciat afara decit in tara B-)


cu siguranta ca e... din pacate eu nu vad dincolo de gambele ei mari ca niste busteni


well, beauty is in the eye of the beholder... dk ai busteni in oki, busteni vezi :P


All times are GMT +2. The time now is 00:10.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.