Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vreau sa fiu actrita (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85519)

illotempore2002 06 Jul 2009 20:38

Originally Posted by paul_aramis:

n-are a face tu i-ai răspuns aceleia :D ;)


esti sweet, chiar asa e, ii raspunsesem lui Coco

Coco(rina) mai bine da mailu' tau sa-ti transferez Charlotte et son Jules, ca nu e bine sa pun pe forum, e cam ilegal, you know....mp

Pauline Kael 06 Jul 2009 20:42

Originally Posted by illotempore2002:

eu nu am jurat niciodata ca nu mai vbesc cu cineva. ai fi vrut tu sa iau asa o decizie drastica in ceea ce te priveste asa ca hai, bucura-te ca te bag in seama, cand a fost ultima oara cand ti-am vorbit, acum cateva luni? :-?

neeeeh, deciziile drastice se iau cu mizele mari. :-*

si nu-mi mai vizualiza pagina in fiecare zi, maniacooooo :-*

@paul_aramis, cocochanel de dinainte era o clona, Pauline stie bine cine....

Nu ti-am vizualizat nimic, tu mi-ai vizualizat zilnic pagina cand eram bannata!=)) M-am uitat la ultima postare a ta , pt ca nu aparea la new posts porcaria asta de topic.

Nu stiam ca e prietena ta ,Corinka, ati inceput sa va faceti clone si va certati singure cu voi inseva?;)
Paul,ti-am facut ceva?
"maniaco"...continua sa jignesti, esti aproape de bannare ! EU nu te bag in seama pe tine. B-) Never ever.:))

illotempore2002 06 Jul 2009 20:45

tot e bine ca nu ramane nici o replica a mea la care sa nu raspunzi....asta se numeste ca nu ma bagi in seama, dupa mintea ta? hai, du-te si ia-ti pastilele de nervi, calmantele si mai stii tu ce....

Pauline Kael 06 Jul 2009 20:46

Originally Posted by illotempore2002:

tot e bine ca nu ramane nici o replica a mea la care sa nu raspunzi....asta se numeste ca nu ma bagi in seama, dupa mintea ta? hai, du-te si ia-ti pastilele de nervi, calmantele si mai stii tu ce....

Gloria,cat ii mai permiti acestei userite sa ma jigneasca?

paul_aramis 06 Jul 2009 20:49

jos pălăria, adevărat site de intelectuali!
nu e de ajuns câtă bălăcăreală e între useri "reali", mai trebuiesc inventate şi clone. că de nu se ştie niciodată unde te scoate o chestie de asta şi trebuie să rămâi cu "onoarea nepătată" la final. că poate dom' mitică nu e în stare să o "repereze".

până am dat peste voi, ziceam că nebunul ăla de pe roinsua e culmea (înainte fusese pe romanilachica..., da' l-au "interzis" acolo şi au rămas doar agramaţii =)), majoritatea) certurile cu ăia de pe paginaloter... sunt certuri de grădiniţă

ia ziceţi, vă distraţi, vă distraţi? că eu unul da!

Originally Posted by Pauline Kael:

Paul,ti-am facut ceva?


da' n-am zis nimic de tine personal! vorbeam la modul general.

PS mulţam doamne, că mi-s inginer!

illotempore2002 06 Jul 2009 20:49

@PK

nu ziceai mai devreme ca nu te intereseaza banarea mea?
:-O

p.s. imi place cum imi urmaresti fiecare miscare, respiratie, cuvant, cata pasiune pui in relatia conflictuala cu mine, nu ai iubit-urat in viata ta pe cineva in halul asta, nu-i asa, baby? esti cu ochii pe mine ca pe o butelie de diamant (nu sunt lipsita de modestie dar efectiv asa ma tratezi)
:P

Pauline Kael 06 Jul 2009 20:51

Ce autoperceptie gresita au unii despre ei insisi..e patologic. Ignore.

Pauline Kael 06 Jul 2009 20:52

Originally Posted by paul_aramis:

jos pălăria, adevărat site de intelectuali!
nu e de ajuns câtă bălăcăreală e între useri "reali", mai trebuiesc inventate şi clone. că de nu se ştie niciodată unde te scoate o chestie de asta şi trebuie să rămâi cu "onoarea nepătată" la final. că poate dom' mitică nu e în stare să o "repereze".

până am dat peste voi, ziceam că nebunul ăla de pe roinsua e culmea (înainte fusese pe romanilachica..., da' l-au "interzis" acolo şi au rămas doar agramaţii =)), majoritatea) certurile cu ăia de pe paginaloter... sunt certuri de grădiniţă

ia ziceţi, vă distraţi, vă distraţi? că eu unul da!

PS mulţam doamne, că mi-s inginer!

S-au plictisit, nu mai au cu cine se certa,isi fac clone si ma ataca pe mine in lipsa.Ti-am pus castelul inzapezit, poza undeva.;) :)

illotempore2002 06 Jul 2009 20:53

Cool!


p.s. Uite vezi, stii sa fii si cuminte! Bravo, ai invatzat sa sezi! :P

Pauline Kael 06 Jul 2009 20:54

Paul, te las sa te distrezi in continuare.:)

paul_aramis 06 Jul 2009 20:55

Originally Posted by Pauline Kael:

Ti-am pus castelul inzapezit, poza undeva.;) :)


trebuie să mă lămureşti că nu pricep ...

Pauline Kael 06 Jul 2009 20:55

Prin PM.:D

corinka 06 Jul 2009 21:17

Nu sunt prietena nimanui si nici nu visam ce-o sa declansez printr-o simpla joaca! Imi pare rau. Acum nu spuneti ca am cinspe fete si ca am vrut sa provoc, pentru ca nu aveam de unde sa visez ce-o sa iasa. Speram ca macar o sa incetati.
Rog pe toata lumea sa ma ierte, eu am fost ticaloasa care a facut movila de paie, habar n-aveam ca vor incepe altii sa se joace cu chibrituri! :((

paul_aramis 06 Jul 2009 21:20

Originally Posted by corinka:

... sa se joace cu chibrituri! :((


nu uita benzina!

illotempore2002 06 Jul 2009 21:24

deci Corinka, ne pare rau, dar meriti o pedeapsa.
Paul, ce propunere ai in sensul asta?

eu propun sa vada 10 filme pana la sfarsitul saptamanii si sa ni le povesteasca in detaliu, cap-coada, cadru cu cadru.

hm?

nu, ca asta s-ar putea sa-i faca placere.

ma mai gandesc.

Neuptolem 06 Jul 2009 22:11

Fiti fete cuminti! :|

todoranraul07 07 Jul 2009 15:50

ciao
 
lasa-mi te rog id tau k vreau sa mai vb,:-*

redmen 07 Jul 2009 22:49

lucica_monrou@yahoo.com

Judex 02 Sep 2009 17:49

Bump!
Topicul asta isi are locul alaturi de "Ce trebuie sa fac ca sa devin regizor?"

Pitbull 03 Sep 2009 18:08

Gând la gând cu bucurie!
Originally Posted by Pitbull, at 18:56, so virtually at the same time with Judex:

Eu am altä idee:
Fä-ti undeva un topic al täu si numai al täu - ar putea fi chiar äla de la Vreau sä stiu, unde ceri îndrumäri... Deci, îl ai deja... "Ce trebuie sa fac ca sa devin regizor?" OK. Hräneste-l, creste-l, cultivä-l - ca pe un copäcel! Si s-ar putea sä nu se stie...!
...Pentru cäci acum patru ani, o colegä de-ale tale de pe forum, Irene Marlyne Monroe, a progenit topicul "Vreau sä fiu actritä" - tot acolo, la Vreau sä stiu. Si, ce sä vezi...? Fix doi ani mai târziu, topicul ei a apärut în volum! Cartea "Vreau sä fiu actritä" e o operä de artä spontanä unicä în felul ei, cum alta nu mai afli pe-acest pämânt (si nici pe altul)! Deci, cine vrea - reuseste!

http://www.cinemagia.ro/forum/showth...25#post1470625


All times are GMT +2. The time now is 10:23.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.