Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vreau sa fiu actrita (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=85519)

obvious 29 Jan 2005 18:55

si totusi caii se impusca..

Nae 29 Jan 2005 19:51

mai copii, dece nu pute-ti s-o ignorati? hai ca nu-in asa de greu. stiu ca e modalitate usoara de a face mult mesaje, insa chiar va pune-ti la mintea cocosului (in cazul asta: a vacii)?
hai, un pic de ignoranta, si stiti, ignoranta nu este decat un pas mai departe de toleranta...

irene marlyne monroe 29 Jan 2005 20:42

Originally Posted by Longshot:

da' de ce tzipi, papusha?


papusa???!!!!!nu am mai auzit pe cineva sa imi fi spus "papusa",frumos din partea ta!
hei baieti luati exemplu!!!!!mari pupicuriiiiiiiiiii!

irene marlyne monroe 29 Jan 2005 20:49

Originally Posted by Nae:

mai copii, dece nu pute-ti s-o ignorati? hai ca nu-in asa de greu. stiu ca e modalitate usoara de a face mult mesaje, insa chiar va pune-ti la mintea cocosului (in cazul asta: a vacii)?
hai, un pic de ignoranta, si stiti, ignoranta nu este decat un pas mai departe de toleranta...

nae,de ce ti atat sa ma ignore,fiecare cu gustul sau!
mai baieti PUTETI SA face alegeri libere fara sa VA PUNETI de acord si sa va lasati influentati de nae care nu precizeaza motivul acestui lucru-argumentul de a fi indiferenti cu mine!

irene marlyne monroe 29 Jan 2005 20:54

Originally Posted by irene marlyne monroe:

Originally Posted by Nae:

mai copii, dece nu pute-ti s-o ignorati? hai ca nu-in asa de greu. stiu ca e modalitate usoara de a face mult mesaje, insa chiar va pune-ti la mintea cocosului (in cazul asta: a vacii)?
hai, un pic de ignoranta, si stiti, ignoranta nu este decat un pas mai departe de toleranta...

nae,de ce ti atat sa ma ignore,fiecare cu gustul sau!
mai baieti PUTETI SA face alegeri libere fara sa VA PUNETI de acord si sa va lasati influentati de nae care nu precizeaza motivul acestui lucru-argumentul de a fi indiferenti cu mine!

scuze acum am vazut motivul-"de a face mesaJE MULTE"dar ce as avea de castigat?????imi face placere sa imi scrieti si sa va scriu,iar cand nu am net si trebuie sa ma ambitionez sa va raspund(cand ma suparati)-sunt foarte mahnita!

nume 29 Jan 2005 22:01

Irene e vaduva neagra, astepta fraierii sa scrie in topicul ei ca sa-i devoreze. Fraierii sa scrie mai jos :

irene marlyne monroe 29 Jan 2005 23:01

Originally Posted by nume:

Irene e vaduva neagra, astepta fraierii sa scrie in topicul ei ca sa-i devoreze. Fraierii sa scrie mai jos :

daca tu consideri asa,fiindca imi place sa va scriu si sa imi scriu,atunciSUNT PRIMA FRAIERA!credeti-ma ca mai citesc sau ma uit la tv.cand sunt un pic libera(invat de marti pt.ex.de sambata si cel din 11feb.)dar si ma tenteaza mereu sa verific e-maiurile primite sa vad ce mai comentati si ma incanta acest lucru!
recunosc ca imi place sa imbin placutul cu utilul,dar aici nu este cazul,atata tot ca im place ceea ce facem!pupicuri!

irene marlyne monroe 30 Jan 2005 17:46

Originally Posted by irene marlyne monroe:

Originally Posted by nume:

Irene e vaduva neagra, astepta fraierii sa scrie in topicul ei ca sa-i devoreze. Fraierii sa scrie mai jos :

daca tu consideri asa,fiindca imi place sa va scriu si sa imi scriu,atunciSUNT PRIMA FRAIERA!credeti-ma ca mai citesc sau ma uit la tv.cand sunt un pic libera(invat de marti pt.ex.de sambata si cel din 11feb.)dar si ma tenteaza mereu sa verific e-maiurile primite sa vad ce mai comentati si ma incanta acest lucru!
recunosc ca imi place sa imbin placutul cu utilul,dar aici nu este cazul,atata tot ca im place ceea ce facem!pupicuri!

CREDEAM CA BAIETI AU SPIRIT DE ECHIPA....PACAT CAMIE IMI PLACEA SA VA SCRIU SI SA IMI SCRITI,DAR CUM VRETI!

irene marlyne monroe 01 Feb 2005 20:36

CAND AVEAM CEA MAI MARE NEVOIE DE VOI M-ATI LASAT BALTA!DE CE??!!!DIN CAUSA UNEI ETICHETARI,A ORGOLIULUI????ASA DE MULTA IMPORTANTA ARE CUVANTUL ACELA PT.VOI???MAI MULTA DECAT MINE,NU CRED.DACA CINEVA MAI ZICE "SA MANCATI RAHAT"MANCATI????ASTA-I ROMANIA,SE APRECIAZA AMBALAJUL SI NU CONTINUTUL!
NU SUNTETI CURIOSI SA AFLATI DE PRESELECTIA LA ANTENA,CE S-A MAI INTAMPLAT,PACAT AM TRECUT PRIN O SERIE INTREAGA DE STARI.VEDETI DACA ARATA CEVA MAINE LA "CANAL DE STIRI"8-10VA ARATA SECVENTE CU FETELE LA PRESELECTIE.EU SUNT INTR-O CAMASA ROSIE,SAU O CAMASA ARGINTIE!
AM AVUT MARE NEVOIE DE VOI SI INCA MAI AM,MA SIMT ATAT DE INCARCATA SI SINGURICA FARA VOI!DAR DACA VOI ALEGETI SA VA ASCUNDETI DUPA UN RAHAT DE CUVANT ,.ASTA E!

irene marlyne monroe 01 Feb 2005 23:58

astazi miercuri votati si luati ziarul ziarul am aparut un pic cam sex

Bulumulu 02 Feb 2005 02:54

:((

irene marlyne monroe 02 Feb 2005 09:42

Originally Posted by Bulumulu:

:((

astazi nu m-am vazut la canal,e posibil zilele astea,am vazut o amica care a fost vineri la preselectie,dar au dat-o astazi.!daca luati ziarul ziarul sa nu va faceti o impresie gresita ,sunt asa sexi in foto si mai putin in realitate!in realitate sunt cumintica,sau depinde!

raptor 05 Feb 2005 21:47

.mare farsor.mari gogomani. 8)

Nightwane 05 Feb 2005 22:05

miam unflat busele dinou si ma duare tare cand.....vorbezg . aveti vrun sfat varog frumossa mi spuneti si mie cesa fac. mulzzumezg.


neah...nu merge asa..it's just not the real thing :( cheap imitation :((
i can't even copy stupidity :((

Bulumulu 06 Feb 2005 04:07

neah --- n-ai talent :lol:

irene marlyne monroe 06 Feb 2005 09:44

salut baieti,intrati pe ziarulziarul dati click pe tipa pt.concurs si vor aparea si celelalte poze -cea din mijloc sunt eu intr-o rochie transparenta cu mainile in par-huruiala cristiana irina-votati-ma,daca aveti placere!v-am simtit lipsa!

keyzer soze 06 Feb 2005 10:20

cute ass. am votat ultima boarfa, for the stockings. sau trebuiau votate manechinele? :shock:

Longshot 06 Feb 2005 12:09

i hear ya, bro.stockings all the way :P da' chiar ca boarfa

irene marlyne monroe 06 Feb 2005 14:36

Originally Posted by keyzer soze:

cute ass. am votat ultima boarfa, for the stockings. sau trebuiau votate manechinele? :shock:

SE VOTEAZA DOAR O SINGURA FATA INTR-O SINGURA ZI !ori, daca nu schimbi ip,sau o alta smechereie)E ALEGEREA TA,DAR ASA MA PUTETI CUNOASTESI ,VEDEA CHIAR FOARTE SEXI IMBRACATA-MARLYNA VOASTRA,DAR EU SUNT IN MIJLOC!
SE POATE VOTA IN FIECARE ZI!TIMP DE APROAPE O LUNA!
ce frumos ar fi, cine vorbea precum cei de la "paraziti"dar e departe de realitate,mai nou mi-am facut un prieten-vinul pt.o zi.acum de exemplu m-am trezit ca m-am ametit si am adormit ,din nou!eu nu beau alcolice si mai mult sucuri naturale,dar am fost dezamagite cu unele lucruri,si trebuie sa platesc 100 euro la 16 zile pe tel.fix.am platit data trecuta si acum trebuie din nou alti 100,dar asta e voi incerca toate cu limita!si gata si cu vinul-imi incepuse sa imi placa ,dar daca am baut si am adormit si iar asa e naspa ,trebuie sa mai fac si altceva frumos,sa citesc o carte.....a stiti mai am doar un singur examen pe 11 febr.si gata,penultimul l-am dat ieri si voi lua9sau 10am facut tot,a fost text grila,si ne-am mai putut inspira uni de la alti(bine asta era riscul tau sa nu scri aceasi prostie ca a colegului)dar a fos ok.cred ca cea mai mica nota a mea va fi acel8.bine ,dar si au fost materile usoare si totul ok,dar sa stiti ca si eu invat foarte usor si rapid.ma credeti ca nu am stat pentru niciun examen mai mult de doua zile?e adevarat si nu am citit decat de 1-2 sau maxim 3ori un curs.de ex.la examenul de ieri am citit de 2 ori cursurile si nu pe toate doarce de la inceput si am reusit sa parcurg materia toata citind pana la final o data in troleu pana la facultate ca nu reusisem acasa.
stiti m-am dus dupa examen la casa studenteasca la trupa lui catalin naum si poate maintroduce in trupa sa de treatru.si stiti care e faza,ca ii lipsesc doua persoane pentru rorulile principale"romeo si julieta"eu i-am spus ca pot sa incerc eu ,ca, chiar mi se potriveste rolul,am trait o astfel de iubire patimasa,care s-a terminat negativ,dar ramane de vazut,eu sunt noua....etcsi cred ca nu i-am trecut un text.m-a pus sa interpretez ceva -A FOST OK,dar la plecare am plecat prima-ceea ce pt.proful medvedov de la academia de radio si tv-insemna un text primul plecat -primul renuntat,adica renunti foarte usor.si asa se intampla acolo se tirau unul cate unul si ramaneam eu cu alti 3-4pers.dar acum am plecat prima,desi NU renunt usor la ceva!nu am renunta eu la scoala nedorita de minesi a trebuit sa ma intorc din frumos, dragoste-totul ca o printesa si sa imi sacrific dragostea ca asa mi-am propus sa termin scoala,si apoi ramane de vazut.dar faza e ca la noi poti sa te transferi si la invatamant de 3 ai sau sa faci 4 ani-adica sunt mai multe modalitati de invatamant,si cred si ff.sau chiar sa faci doi ani intr-unul....chiar ma gandeam daca pot sa intru cu licenta dupa ce termin aceaste studi ,la ATC-postuniversitar sau la fac.fara examen,ce ziceti e posibil????????ok sa va uitai de luni la ora 8-10 pe antena1 la"canal de stiri -poate ma regasiti printre fetele la proba de preselectie pt.buna de canal.SI VOTATI-MA IN FIECARE ZI DE CATE ORI PUTETI!imi placea sa fiu cea mai buna,dar se pare ca sunt singura cu cele mai putine voturi,dar nu are imp.oricum eu nu am prea multe cunostinte si apoi poate ceilalti prefera fetelerespective SI MAI ALES CA UNELE AU AVUT AVANTAJ DE 2-3 ZILE AU APARUT INAINTEA MEA SI DECI AU ACUMULAT CATEVA VOTURI SI IN ZIUA RESPECTIVA.ORICUM MA BUCUR CA AM PARTICIPATESTE SI O PLACERE SI O ANALIZA ,IAR DACA SE MAI POATE POATE SA FIU CEA MAI BUNA E SUPER!

obvious 06 Feb 2005 14:42

ajunsa la paroxism..cedez.
nu pot spune decat atat.
esti...uluitor de cretina, irene.
esti asul oricarei fundatii de intrajutorare pentru oligofreni.
esti mai mult decat se poate exprima in cuvinte, frumoasa mea.
si cu cata sinceritate iti vorbesc acum nu cred ca-ti va mai vorbi cineva, asa ca asculta-ma bine: iti JUR ca esti cea mai subevoluata si stupida fiinta din cate am avut ghinionul sa mi se infunde bocancul .
pentru asta, iti multumesc. mi-ai imbogatit viata.
rapandula.


All times are GMT +2. The time now is 15:01.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.