PDA

View Full Version : editare video non liniara


tommy_cat
05 Oct 2003, 17:49
As vrea sa stiu unde pot sa fac un curs de editare video non liniara digitala. Ma intereseaza un curs nu o facultate...Ricum daca tot venii vorba -- se invata asa ceva la vreo universitate din tara ?
Multam'

capitain
07 Oct 2003, 10:45
nu cred ca exista un curs platit, insa se invata chestia asta la unatc, bucuresti, la sectia multimedia, montaj-sunet, intra pe pagina lor: www.unatc.ro

tommy_cat
24 Oct 2003, 11:07
caut pe cineva de la Universitatea media sau UNATC sectia multimedia cu care sa schimb materiale , documentatii privind editarea video .
10x
Pa pa

capitain
07 Nov 2003, 11:02
caut pe cineva de la Universitatea media sau UNATC sectia multimedia cu care sa schimb materiale , documentatii privind editarea video .
10x
Pa pa

poti sa-mi dai mai multe detalii?

tommy_cat
07 Nov 2003, 18:51
caut pe cineva de la Universitatea media sau UNATC sectia multimedia cu care sa schimb materiale , documentatii privind editarea video .
10x
Pa pa

poti sa-mi dai mai multe detalii?
Sigur ca da ...
Ma intereseza orice mterial legat(carte , referinta , format electronic sau normal) despre post productie.Si mai exact :
Adobe premiere , Final Cut ,Ulead Video, Vegas Video,Pinacle , editare audio.Miine (8 nov 03) la word trade center (hotel sofitel) este expozitia DigitalArt care desi mica merita vazuta .Sper sa iti poti citi emailul in timp util ...