Păreri Why Him?

(2016)

De ce el?

mihaipop26 pe 11 Ianuarie 2017 19:44
Momente bune , dar atat
Prea multe glume trase de par. Nota actuala de pe cinemagia (si anume 8.2) nu e deloc relevanta din punctul meu de vedere. Au fost insa putine scene amuzante , iar acelea sunt datorate prezentei lui Megan Mullally.
ciprian_mihail pe 07 Ianuarie 2017 10:25
Foarte slab
Nu am văzut niciodată un film de comedie atât de slab. M-am plictisit grav. La un moment dat am vrut sa părăsesc sala, dar eram la mijlocul rândului și nu am vrut sa ii deranjez pe toți. Foarte puține faze în care s-a ras efectiv. In rest, numai scene scârboase, în care s-a pus foarte mult accent pe sexualitate. Scenariul plictisitor. Se stătea și câte 5 minute la discuții interminabile în care fiecare își cerea scuze de la fiecare.
denisa_zaharia pe 03 Ianuarie 2017 23:23
Un film care nu iti lasa timp sa te plictisesti deloc.Am ras copios pe intreaga sa durata! :D Iar actorii sunt oameni foarte simpatici.Si-au jucat rolurile exceptional :D
ina_rina_ pe 02 Ianuarie 2017 17:48
O comedie la care chiar razi, povestea te tine astfel incat merita vazuta !!!
Florina1976 pe 01 Ianuarie 2017 20:38
Este un film relaxant,se rade mult, previzibil ca fir al actiunii dar presarat cu multe intamplari imprevizibile.
Mihai2508 pe 18 Februarie 2017 21:15
O comedie destul de buna
Un film foarte bun si la care am ras copios, de fapt toata sala s-a distrat, si lume a fost destula, fiindca erau ocupate inclusiv locurile din fata, pe care nu sta nimeni niciodata. O parte dintre specatori nu vor aprecia aceasta comedie, fiindca are multe glume perverse si cu tenta sexuala, dar daca nu ai nimic impotriva acestui lucru si nu esti o persoana pudica, atunci vei aprecia acest film. Daca urmariti trailer-ul veti observa ca acesta are multe faze amuzante, vreau sa precizez ca nu sunt singurele din tot filmul, asa cum se intampla in cazul multor comedii, iar actorii joaca foarte binesi se potrivesc cu personajele alese. O comedie la care te vei distra cu siguranta.
Bogdan.Alexandru pe 07 Ianuarie 2017 11:33
Mediocru, dar am ras
Nu sunt genul care sa rada sau sa planga atat de usor la un film. Acum, chiar am vazut cateva momente in care efectiv nu am putut sa rezist, dar au fost putine. Ca in orice comedie americana, apar foarte multe scene cu tenta sexuala, si, tot ca in orice comedie americana, finalul este fericit.
Dhragosh pe 05 Ianuarie 2017 10:11
Bunicel
Au fost si momente interesante dar e genul de comedie Americana
bubble10 pe 02 Ianuarie 2017 13:09
Este cea mai buna comedie pe care am vazut-o, in sala de cinema s-a ras in hohote de la inceput pana la sfarsit, iar atmosfera a fost grozava, Actorii si-au jucat rolurile impecabil, a nu se rata !!!

Feedback