Păreri The Woman in Red

(1984)

Femeia în roșu

edinaa pe 26 Decembrie 2010 13:34
Daca vreti sa va relaxati, merita sa-l vedeti, dar sa nu aveti mari asteptari de la film.
marllenn pe 02 Februarie 2011 13:37
Un film super cu o melodia superba "I Just Called to Say I Love You".
Iulidesprefilme pe 15 Decembrie 2012 18:27
Un filmuleţ simpatic, cu şi în regia lui Gene Wilder, mare comedian.
Vegetarian pe 17 Aprilie 2012 21:06
Este un film potrivit si pt lista : Barbati care au relatie de prietenie in film cu femei mult mai tinere

Filmu asta mai poate fi adaugat si in lista : Categoria 40 - 50 de ani = filme cu actori in rol principal intre 40 si 50 de ani . Actorul principal se intreaba : pt ce miam parasit nevasta ? Pt un cur ? Am nevasta , am la cine sa merg .. Dar drumul spre casa e presarat cu prea multe ispite ..

Vegetarian pe 17 aprilie 2012 21:10
Daca va fi sa inseli , inseala-ti stomacul . Daca va fi sa simti foame , simte foame de iubire . Daca va fi sa pierzi , pierde-ti frica . Daca va fi sa furi , fura o sarutare . Daca va fi sa minti , minte in privinta varstei tale . Daca va fi sa te infierbanti , infierbanta-te la soare . Daca va fi sa plangi , plange de bucurie . Daca va fi sa doresti sa fii fericit , doreste-ti in fiecare zi . Dragostea si gelozia pot orice .