Păreri The Prince & Me II: The Royal Wedding

(2006)

Eu și prințul II: Nunta regală

pierwaya pe 04 Februarie 2022 11:09
O poveste cu un print danez si o Cenusareasa americana…
cecilia_dozescu pe 14 Decembrie 2017 18:09
super! te binedispune ! eu ii dau nota 10 nu imi place violenta este un film linistit pentru toate varstele
alex_il_fenomeno pe 15 Iulie 2013 02:12
Poate ca nu este filmul perfect pentru genul sau, insa s-a dovedit o productie relaxanta, una numai buna inainte de mers la culcare, reusind la inceput sa te intrige prin poveste si alegerile protagonistilor, apoi sa te amuze prin comicul de situatie, pentru ca in final sa puna putina presiune asupra ta pentru a te face sa il urmaresti cu si mai mare atentie. Acting placut, coloana sonora grozava, atmosfera buna, este o productie numai buna pentru seara, in lipsa de altceva.
krisscrissy pe 17 Noiembrie 2011 23:01
eu si printul 2 sa lansat mai tarziu, dar primul a fost mult mai tare
madalinamercioiu pe 07 Iunie 2010 12:04
Madalina
Nu stiu ce pot spune despre acest film.....din pacate ca nu au fost actorii aceeia care au jucat in film Eu si Printul. Dar a fost dragut filmul pentru ca a fost actorul Luke Mably in film. Dar actrita in loc Paige nu mi-a placut deloc,nici parintii lui printului. Nu au jucat bine asa cum trebuie. A fost pictistiala. ii dau 4