Păreri The Beast of War

(1988)

Antitanc

popica_florin pe 03 August 2021 01:22
Un film bunicel,nu extraordinar,dar merita vizionat o data.
balta67verde pe 10 Noiembrie 2016 22:24
Un film excelent despre pataniile echipajului unui tanc rusesc in razboiul din Afganistan. Unele scene sunt brutal de reale, mai ales cea cu executia unui Mudjahedin prin calcarea lui cu tancul. Comparati acest film cu Rambo 3 si veti ajunge la concluzia ca filmul cu Stallone e un film de duzina.
Plesan Razvan Ionut pe 20 Decembrie 2006 11:17
Un film de exceptie care reflecta realitatea si ororile razboiului dintre Rusia si Afganistan, chiar daca in film s-au strecurat mici greseli in legatura cu echiparea si armarea tancului.
The Beast of War poate fi vazut si revazut de nenumarate ori fara sa isi piarda farmecul.

tzucu2001 pe 14 iulie 2014 16:31
Care sunt acele greseli de care zici?
Simona Feurdean pe 04 August 2006 17:10
Un film de exceptie, extraordinar.As dori sa-mi spuneti cum as putea face rost de acest film.L-am cautat peste tot: in magazine, pe internet dar nici urma de el.Am inteles ca este vechi dar am filme cu mult mai vechi si am reusit sa fac rost de ele.
va multumesc,
Simona
astept raspuns dak se poate

robert.93 pe 24 ianuarie 2016 14:33
De aici poti lua filmul. https://thepiratebay.se/search/The%20Beast%20of%20War%20(1988)/0/99/200