Păreri The Accidental Spy

(2001)

Spion din greșeală

cezarika21 pe 08 Aprilie 2016 00:33
O acțiune antrenantă tipică filmelor cu Jackie Chan
Modest vânzător la un magazin de articole sportive din Hong Kong, Buck Yuen își satisface setea de aventură și călătorește la Seul și la Istanbul pentru a rezolva cazul dispariției misterioase a unui drog puternic asemănător opiului, confruntându-se cu agenți secreți americani și cu grupări infracționale turcești și coreene.

”Spion din greșeală” este realizat în stilul obișnuit al filmelor cu Jackie Chan, nefăcând rabat în ceea ce privește secvențele de acțiune sau cascadoriile complicate. Povestea conține numeroase erori, dar acțiunea este antrenantă, exotică și condimentată cu destul umor, ceea ce determină un oarecare grad de interes cinefililor amatori de acțiune ușoară. Vizionarea acestui film este în general plăcută și poate reprezenta un mod relaxant de petrecere a timpului liber.

delllia pe 16 August 2021 19:56
Nici aici nu scapam de reclame mascate.
Chan este un deliciu.
Un actor foarte talentat.

Dragos.87 pe 14 August 2017 20:28
Filmul nu necesita o atentie prea mare.Mai mult este relaxant cu multe batai si actiune iar momentele amuzante nu lipsesc.Ultimele 10 minute a fost un suspans continu si totodata captivant iar asta chiar mi-a placut.Un film marca Jackie Chan care merita vizionat!
Cristi.V pe 18 Iulie 2012 17:41
Un alt film nemaipomenit cu Jackie Chan ceace inseamna 3 lucruri actiune aventura si umor.
xerses pe 24 Mai 2011 21:51
Mie mi-a placut filmul pentru scenele nostime si dinamice realizate de J.Chan.
slash_dani pe 17 Octombrie 2006 14:52
vreu si eu traducerea
Dulgheru Adriana pe 03 Martie 2003 20:48
Totul e K.O acolo in spate? CA EU SUNT OK. MI-A
placut enorm filmul "Spion din greseala".Si stiti de ce? Ca-l vazui gol pe Jackie Chan.Vb serios. Asta e o atractie.

forever_young_ pe 10 Iunie 2020 22:05
BUNICEL !
un film de la care ma asteptam sa fie mai vioi ...Jackie Chan la fel de simpatic !
Deceoare pe 31 Iulie 2013 16:24
Să vedem !?
Iată aici un sinopsis care nu mai poate fi modificat .
Dar există greşeli elementare de ortografie şi gramatică ce nu mai pot fi modificate de noi vizitatorii . În ultima frază formulată ca o întrebare există următorul text : ''Va reusi oare Buck sa ajunga primul al virus si ......'' ? Corect trebuia să fie scris : '' Va reuşi oare Buck să ajungă primul LA virus şi .....'' ?

cosmin_kedii pe 17 Ianuarie 2013 10:07
Un film mare pentru fani Jackie Chan de asemenea, destul de distractiv
elenapujina pe 06 Septembrie 2012 14:24
unde pot vedea si eu filmul?de 3ore il caut si nu gasesc..
legolas05 pe 07 Noiembrie 2010 22:43
bun film ........................................
YgReK pe 04 Ianuarie 2010 10:56
Fain filmu !!
Matrix pe 21 Ianuarie 2004 20:02
Zero barat.
CC pe 18 Decembrie 2002 00:00
Slabut, se vede ca e facut cu buget redus. O mentiune speciala pentru sunetul de foarte slaba calitate.

Sa vedem cum arata The Tuxedo

Film - The Accidental Spy