Păreri Spring Breakers

(2012)

Vacanța de primăvară

Theofil88 pe 05 Aprilie 2013 17:00
Am ieșit din sală la jumătatea filmului
Încă de la începutul filmului se lăfăie abject și mizerabil în fața noastră prostul gust în stare pură pe o piesă de Skrillex. Am așteptat 45 de minute să înceapă intriga, după petrecerile teribiliste ale acelor tineri. Mă așteptam în orice moment ca la petrecerile acelea să își consume și fecalele, atât de dezmățați au fost, aproape porno de duzină. O tipă chiar exersează cu pistolul cu apă să învețe să prindă ejacularea în gură... sau jetul de urină al unui sadic, nu știm, mai ales că fetele urinează în public și aproape peste tot. Selena Gomez e... o puștioaică doar, nu are nimic de a face cu actoria. Nu, filmul nu e o parodiere a stilului celor care duc viața teribilisto-hedonistă pe care o duc tinerele sexoase, aș putea spune că acest film nu are niciun substrat moral, doar spune povestea arhi-cvasi-cunoscută a unor studente picate… citeşte
geese1 pe 9 aprilie 2013 17:19
de ce un film ar trebui sa aiba un substrat moral? ca spectatorul sa se foloseasca de acel substrat pentru a se motiva ca s-a dus la un film cu fete dezbracate care fac tot felul de chestii? nu am vazut filmul, dar ma bucur ca exista regizori care fac sarcina mai dificila spectatorilor prea relaxati. :))
Theofil88 pe 18 iulie 2013 02:09
Da, dar a promis multe.
Sebastian96 pe 18 Decembrie 2012 22:05
Doamne,deci am cautat acest film o gramada...apare tocmai in 2013.Ce cauta anul 2012 in paranteza?!
Alex.M pe 13 martie 2013 17:15
Filmul este produs în 2012, iar premiera mondială a avut-o tot în 2012, la Veneţia.
Christine_MJJB pe 11 Ianuarie 2013 01:54
Christine_MJJB
Nu v-ati saturat sa criticati.... Nici nu ati vazut cum joaca fetele si voi gata sariti cu injuraturile... va mai credeti educati.. prin asta nu iau apararea nimanui si las la o parte oricat de fan as fi eu al oricarei vedete... dati dovada de... nici nu stiu cum sa va zic cat mai frumos... de... incompetenta, hai sa fiu buna si sa va numesc doar asa pe cei care nici nu ati vazut filmul dar deja aveti pareri, si rele pe deasupra... bravo mai copii!
xtress pe 03 Aprilie 2013 23:29
Evitati-l pe cat puteti
First thing first..este primul film de la care am plecat,pentru ca nu mai puteam rezista..eu si jumatea de sala care nu s-a uitat la banii dati pe bilet si a ales sa isi petreaca timpul intr-un mod mai productiv.
Vrei sa vezi fete dezbracate drogandu-se? Atunci asta este filmul tau..
Eu personal,mai bine ma uitam la vopseaua care se usuca pe un perete in locul mizeriei de la care tocmai m-am intors.

marcusARCUS pe 5 aprilie 2013 00:58
Te-ai gândit că poate nu l-ai înțeles?
blackmore pe 26 iulie 2019 01:03
Cristian-Marius-Matei pt prosti nu e nimic de inteles.Ei se uita la Avatar si la filme cu super-erroi
nectarina pe 08 Aprilie 2013 17:01
cel mai prost film
cel mai prost film pe care l-am vazut in viata mea.. actori prosti.. actiune proasta..sau mai bine zis actiune deloc.. poveste de adolescenti retardati si drogati.. replici care se repeta enervant de mult..indeosebi fraza cu spriiing breakeers bitches...adica pe bune?? cei mai prosti 25 de lei cheltuiti vreodata.
tibzone pe 25 iunie 2013 21:19
Po'sa mori acum :)
monu pe 11 decembrie 2013 20:37
'ca' imi cer scuze
c_theone pe 07 Aprilie 2013 22:05
NU. Nu are rost sa va pierdeti timpul.
Nu are rost sa va pierdeti timpul. Am ales sa merg la filmul acesta in ideea de a merge la o comedie usoara, dar am facut o alegere proasta.
geese1 pe 9 aprilie 2013 17:15
de ce este vina filmului ca tu nu te-ai informat? filmul este interzis minorilor sub 18 ani. cum se putea ca asta sa te faca sa te gandesti ca este o comedie usoara?
cosmin742000 pe 26 iunie 2013 14:44
Dupa cum ziceam lumea cu neuronu odihnic s-a asteptat sa fie o comedie usoara . Cand colo , oops ...
yoyolina_bubulina pe 17 Aprilie 2013 18:40
Mai bine nu
Oribil...la sfarsitul filmului ma minunam cum de am dat banii pe asa ceva si am mai si stat pana la sfarsit! Vulgar, de prost gust, deloc amuzant, cliseic etc. NU va pierdeti timpul!
cosmin742000 pe 8 iulie 2013 11:32
Eu nu stiu ce ai cautat la un astfel de film ? Dar deh daca nu te interesezi dinainte ce fel de filme scoate regizorul respectiv , nu pot sa zic decat ca iti meriti soarta
blackmore pe 26 iulie 2019 01:06
ulian_prigo pt ca sunt mult mai multi prosti decat inteligenti.
gfb80 pe 03 Iulie 2013 22:06
penal
ffffffff prost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sophy89 pe 07 Aprilie 2013 04:27
foarte prost
pierdere de timp si de bani , actiune slaba ,povestea filmului la fel ,cel mai varza film pe care l-am vazut la cinema.
cosmin742000 pe 8 iulie 2013 11:30
Sa inteleg ca tu te-ai itat la filmul asta pt actiune si poveste ( care sunt acelasi lucru in contextul tau) ?
ooo333 pe 08 Iulie 2013 13:31
Disney Porn
Am asteptat vreo 50 de minute sa inceapa intriga filmului si de la inceput am vazut numai adolescenti retardati si drogati .
Scarlett14 pe 04 Iulie 2013 23:04
Printre cele mai proaste filme...
Imi plac cativa dintre actorii care au jucat in acest film, insa chestia asta este o adevarata pierdere timp. Este complet lipsit de substanta si totul se desfasoara atat de lent incat innebunesti (eu chiar am rezistat pana la final, sperand ca se imbunatateste ceva). Nu sunt explicate multe lucruri, scenele se succeda brusc, dar pe slow motion in acelasi timp. In fine... nu recomand
cosmin742000 pe 8 iulie 2013 11:33
Deci te-ai dus la un film de regizor pt actori , asta dovedeste ignoranta ta
blackmore pe 26 iulie 2019 01:07
Scarlett14 esti penibila
MariaVilla pe 26 Iunie 2013 18:46
Comentariile voastre m-au convins !
Din comentariile voastre si din nota pe care o are pe IMDB se pare ca filmul nu isi merita timpul irosit si banii pentru cei care au mers la cinema. Si cand ma gandesc ca eram nerabdatoare sa vad schimbarea fetelor din vedete Disney .. hmm..
cosmin742000 pe 8 iulie 2013 11:37
Mai intai trebuie sa vezi filme de-ale regizorului Harmony Korine, el face filme foarte ciudate , sa te famiiarizezi cu stilul , apoi daca iti place ( nu e obligaoriu sa iti placa , pt ca face filme foarte ciudate) poti sail incerci si pe asta.Filmul logic ca are nota mica pe imdb si aici , pt ca sunt f putini cei ce inteleg astfel de filme.
MariaVilla pe 9 iulie 2013 14:52
Ma gandesc totusi sa-i dau o sansa ! :))
Aleera_cherry pe 17 Aprilie 2013 20:11
Chiar ca monument de prostie:| Dumnezeule, ce a fost asta ? :)))
blackmore pe 26 iulie 2019 01:08
Aleera_cherry mai monument de prostie decat tine sigur nu e.De ce nu zici ca nu ai inteles nimic din el.
Crynick pe 22 Septembrie 2012 01:15
Atentie!nu va fi un film pentru copii....nu va fi un film Disney!Nici macar unul comercial nu va fi.
Va fi un nou mare film al genialului Harmony Korine!

Homie pe 19 octombrie 2012 17:24
[mesaj şters de moderator]
Crynick pe 19 octombrie 2012 18:45
o sa vezi ca o sa fie diferit fata de toate filmele in care au jucat aceste fete.
AlexandraAdelina pe 13 Februarie 2013 22:04
Astept Sa Apara!
Cred ca va fi un film bun,avand in vedere cate laude despre manifestarea vedetelor pe platou ,am auzit.
Ps:Toti le consideram curwe din nu stiu ce motive sau poate doar nu ne plac dar mai bine tinem pentru noi comentariile nepotrivite.

cosmin742000 pe 08 Iulie 2013 11:53
In sfarsit am vazut si ultimul film american pe care il asteptamdin 2012 , cel mai prost an al cinematografiei americane , dar stati ca vine 2013).Filmul in mod clar nu este pentru orcine .Majoritatea au dat buzna sa il vada , pt distributie ., unii chiar fara sa stie ca actorii joaca in altfel de film decat au fost ei obisnuiti sa ii vada.ACESTA ESTE UN FILM DE REGIZOR.Este cel mai putin ciudat film al lui Harmony Korine din cate am vazut eu pana acum , dar oricum ciudat.Tehnica de filmare este ireprosabila .Din punctul meu de veere este al 4 lea film american ca valoare din 2012 din ce am vazut eu ,( e drept ca nu am vazut prea multe filme ameicane , incercand sa ma protejez de comertul cu amanuntul, dar pe cele mai bune sigur le-am vazut pe toate ), dupa The Sessons , Beasts of the Southern Wild si Moonrise Kingdom.A si inca ceva mie Selena Gomez mi s-a parut ca si in acest film… citeşte
mitso pe 08 Iulie 2013 14:16
Incã de la primele scene, filmul ãsta reuseste sã-ti inducã o stare plictisitor de deprimantã. Povestea unor studente ametite, plictisite de viata pe care o duc, pleacã in cãutarea unui loc unde sã scape de realitate. Toatã atmosfera e ímbibatã de fum, droguri, destrabalãri. Asta e definitia distractiei transmisã in film din perspectiva fetitelor. Selena Gomes e asa de bleagã cã poti renunta sã te uiti la film numai din cauza ei. Stelele sunt ptr un James Franco transformat, desi nici el nu-mi place. Pentru cã ín cele din urmã, la asta se rezumã o íntreagá concluzie despre un film: íti place ori ba. Mie nu mi-a plãcut si pace.
P.S. ptr cosmin7420000: ABTINE-TE sã mai COMENTEZI LA FIECARE user INTR-UN MOD AGRESIV motivul pentru care nu le-a plãcut filmu'. Respectã-le pãrerea si mãndreste-te ín liniste cu capacitatea ta uluitoare de a aprecia un film.

nicoleta06 pe 09 Iulie 2013 02:25
NU-L RECOMAND. N-am vazut in viata mea film mai nasol ca asta, m-a plictisit pana in ultimul minut. Nimic captivant, un film vulgat fara un punct culminant, niste pustoaice care s-au lafait in mare parte a filmului nimic WOW, prea multa reclama pentru nimic! Actritele sunt frumoase pt ele am si vrut sa ma uit dar nu-si aveau locul in acest film de cacat.
zalexandra pe 05 Iulie 2013 23:48
nu e o porcarie!
foarte multi ati spus ca filmul este prost, ca ati iesit din sala dupa 45 de minute.nu poti spune despre un film ca este prost daca nu iti place, daca nu este pe gustul tau.probabil toata lumea s-a gandit ca e vreo comedie romantica sau cine stie ce.asta e, teapa, a fost altceva decat v-ati asteptat, mai trebuie sa existe si filme ciudate.diversitate oameni!informati-va mai mult inainte de a va duce la cinema si nu mai faceti pe marii critici de film.
MamarutaPunctata pe 05 Aprilie 2013 21:51
Sa-i ia masa!
Ceeee ma dispera retardatii astia,sa moor eo,dc masa ii 18+ ? Ca-s niste curvulite drogate care se dau umpik in spectacol si un cretin care nu are ce face cu viata lui numa sa umble cu tarfe?Pt asta-i 18+? :))) Sa mor,deci mi-o facut astia niste nervi ca nu ne-o dat bilete! >:( :)))
ankaismyname pe 16 Martie 2013 20:01
Lamuriti-ma si pe mine.
De ce este interzis minorilor? Filmul nu este atat de scandalos !!!!
Crynick pe 17 martie 2013 19:03
filmul este socant.plin de sex si violenta.
intermediar pe 31 Martie 2013 00:45
l-am vazut
UN FILM CU TIRFE DROGATE CARE NU DAU 2 BANI PE VIATA LOR SI CRED CA LUMEA ESTE LA PICIOARELE LOR ASTA SE NUMESTE FILM II PLINA LUMEA DE TIRFE
Dacianus pe 3 aprilie 2013 18:59
Si de ce te revolta asta intr-atata pe tine? Esti fanatic religios, impotent sau nevasta de bisexual? :)
brutalistic pe 5 aprilie 2013 03:35
degeaba zbieri, cred ca ravnesti la ce ai vazut mai mult decat dispretuiesti :)
ionut_ion pe 06 Octombrie 2013 05:20
Un film foarte prost nu il recomand la nimeni. Nota 1
flori26 pe 13 Iulie 2013 16:57
Oribil
Un film penibil care putea sa dureze foarte bine 10 min. Nu pierdeti nimic daca nu il vedeti, la sfarsit m-am simtit furat. Timp pierdut absolut aiurea.
Teodora_Tatoo pe 11 Iulie 2013 17:02
Pffff
Am asteptat mult timp sa apara acest film doar pentru a ramane profund dezamagita de el...Are cateva momente bune, nimic mai mult. Actritele foarte false, mai bine ramaneau printese...Timp irosit degeaba.
Amy9998 pe 30 Aprilie 2013 14:52
Daca ar exista : 'Nu vreau sa vad' , filmul asta l-as adauga cu usurinta.
Amy9998 pe 4 mai 2013 15:29
Acum că l-am văzut , îl urăsc și mai mult.
bianca.bonnie pe 21 Aprilie 2013 18:40
Oh my God!
Din pacate pt mine, nu m-am interesat deloc despre acest film inainte sa merg la cinema sa il vad! Mare greseala! In afara faptului ca la un moment dat se tot balangane niste sani pe tot ecranul (lucru probabil interesant pt o anumita categorie de barbati, presupun) in rest, absolut dezgustator. Actiune .... zero! Subiect zero. A plecat jumatate de sala de la film. Nu am plecat deoarece prietenii au insistat sa vedem cat de prost poate fi.... si poate, no doubt whatsoever! Nu recomand!
kona pe 08 Aprilie 2013 19:56
Un film pt drogati si atat!! Este foarte slab, nu il recomand!
cosmin742000 pe 8 iulie 2013 11:59
Cum nici macar drogatilor nu il recomanzi / tz tz tz . Ce face lipsa neuronului din forma de viata
21robert pe 08 Iulie 2013 08:19
primul meu rating 'monument de prostie'
un film de 10 minute intins pe o ora jumate, cu joc foarte slab si fara mesaj real. fara s mai aduc in discutie distrugerea orcarei sperante pt mine de a mai vedea vreodata un film de regizorul respectiv sau cu actorii respectivi...condoleante james franco
1ngerashu pe 07 Iulie 2013 21:05
foarte, foarte prost filmul , pacat de James Franco care s-a injosit sa joace intr-un asemenea film , intr-un singur cuvant : PENIBIL !!!
cosmin742000 pe 8 iulie 2013 11:54
Asta e singurul film care poate fi numit film in care joaca James Franco
AlineziaBumfi pe 27 Iunie 2013 11:15
Jalnic!!
Mi-am dorit sa vad filmul asta si abia l-am gasit pe net nesubtitrat. Acum, nici nu mai stiu ce sa comentez despre el!! Va spun doar ca nu trebuie sa va pirdeti timpul vizionandu-l, nici macar daca sunteti fani ai vreunui actor principal! Mi-a fost foarte greu sa ii dau o nota si cred ca am fost foarte generos cu 3-ul meu. Filmul este jalnic din toate punctele de vedere si nu imi pot da seama cum au acceptat cei de la cinematografele din toata tara sa il difuzeze! Mai bine il puneau pe un site porno si terminau balciul :| Nici macar o idee buna nu are: patru fete jefuiesc o banca doar pentru a avea banii necesari ca sa plece in vacanta de primavara. Aici sunt descoperite de politisti si duse la inchisoare, de unde la elibereaza un rapper pe nume Alien. Doua dintre ele pleaca pe parcursul filmului, iar celelalte doua se impusca cu un alt mafiot, iar Alien moare.....
STU-PID!
citeşte

cosmin742000 pe 8 iulie 2013 12:00
pai vezi aici gresesti si tu ca si majoritatea . Filmul este film de regizor nu de actori
blackmore pe 26 iulie 2019 01:11
Pai cei mai multi oameni sunt prosti , cei inteligenti se duc pt regizor , cei prosti dupa actori
sarikka pe 04 Aprilie 2013 21:56
o prostie
i-am dat nota patru nu pentru actiune, sau poveste(ambele fiind prostesti) ci pentru ashley benson deoarece am respect pentru munca prestata de ea, plus ca sunt cateva filme unde am remarcat-o, in special pretty little liars unde mi-a placut; pentru ea 3 puncte "mai bine nu" juca in filmul acesta iar pentru selena gomez si vanessa 1 punct amandoua fiind niste "monumente de prostie" in hollywood dupa parerea mea, cat despre korine nu mi-e cunoscuta actrita asa ca nu comentez despre ea....
Ioana_andr33a pe 10 Aprilie 2014 23:24
Foarte prost filmul ..nu ma asteptam!!o pierdere de timp
yellowwolf pe 14 Decembrie 2013 19:23
asta nu e film,e prostia din capul americanilor si slava Domnului au infinita prostie,bravo lor de asta sunt cine sunt
monicasavin pe 20 Noiembrie 2013 15:54
Cel mai prost film pe care l-am vazut vreodata! Am asteptat sa apara crezand ca am la ce sa ma uit si am fost complet dezamagita.
emy_sinaia pe 03 Septembrie 2013 22:24
NU HOTARAT !
Nu ai ce vedea.Desi fetele arata super bine in costume de baie si drogate.
bobita62 pe 30 Iulie 2013 21:23
mie mi se pare chiar ok !
sincer,filmul acesta mi se pare chiar ok , avand in vedere ca esti peste 18 ani . Dupa ''avertismentul ''dat , adica sub 18 ani . Nu imi dau seama de ce criticati atat. Puteati sa va uitati la trailer si sa va dati seama cu este acest film . Nu trebuie sa-l criticati .Acest film este despre viata adolescentilor care nu ajung bine , in senusul in care consuma droguri si fac '' prostii''. Eu chiar as da nota 8,50-9,00.
marina.otilia pe 04 Iulie 2013 22:18
Curiozitatea a plictisit pisica . Nu recomand . Ma gandeam ca parerile negative in legatura cu acest film sunt vorbe in vant , dar chiar e plictisitor si foarte prost realizat . Daca treci de la American Pie la el , da o sa zici ca-i film cu gangsteri si-i capodopera . Dar daca treci de la un film bun o sa ti dai seama de efectul de contrast .
kakapiciu pe 26 Septembrie 2013 19:28
Printre putinele filme la care am adormit in timp ce il vizionam...
and451 pe 08 Aprilie 2013 21:55
Spring Breakers- GTA cu printese Disney
Am vazut in seara asta filmul, si nu mi-a lasat o parere extraordinara. In momentul cand te hotarasti sa vezi filmul, te astepti sa fie o productie gen American Pie sau Sextrip, cu adolescenti care se destrabaleaza si fac toate prostiile posibile. Chiar daca se intampla si lucrurile astea, dezamagirea audientei va veni din debutul filmului, moment in care se vede stilul ciudat de a fi relatata povestea. Imaginile sunt foarte stranse ( asa zise cadre apropiate sau close-up ), incercand astfel sa te introduca pe tine spectator in atmosfera ''profunda'' a filmului. Printesele Disney vor sa para mature si sa demonstreze ca pot juca si altceva decat musicalurile specifice care le-au consacrat. Demmi Lovato insa incearca sa fie o fata dura, dar de fapt ramane adolescenta din filmele Disney, care va iesi din poveste imediat ce situatia fetelor incepe sa degenereze.
Combinatia dintre… citeşte

D.Diane pe 6 iulie 2013 00:27
Un critic excelent. Apropo Demi Lovata nu joaca in acest film. Eu sunt de acord ca unele scene sunt putin fortate, spre exemplu la finalul filmului cand fetele reusesc sa omoare atatia gangsteri , acestia ratandu'le de atatea ori. Insa, oameni buni, voi chiar nu vedeti esenta acestui film?!? Sunt socata cat de putine persoana au o parere relativ buna..
and451 pe 30 august 2013 14:52
Da filmul are o esenta. Insa aceasta esenta este descoperita de fiecare spectator in parte. Depinde si de gusturile fiecaruia aici :)
hokaandreea567 pe 09 Martie 2013 21:32
cand apare filmul ? imi poate spune cineva va rogggg ...chiar vreau sal vad...credetima... il caut pe net de mult..:(
Alex.M pe 13 martie 2013 17:14
Va avea premiera în România pe 5 aprilie.
SoniaMaier pe 17 Martie 2013 18:44
abia astept sa-l vaaadd .. sunt sigura ca va fi un film grozav
Crynick pe 17 martie 2013 18:58
ba da..va fii.inseamna ca nu ai mai vazut alte filme ale acestui regizor.
Crynick pe 17 martie 2013 19:02
**scuze din nou...mesajul era pentru persoana de mai jos. :)
Mitza_MvP pe 24 Ianuarie 2017 23:10
Departe de a fi un film prost, eu zic ca e bunicel....si zic bunicel pentru ca dupa parerea mea cred ca e cumva ancorat in realitate...
Adica nu ma indoiesc ca nu ar exista asemenea specimene de sex feminin gata sa-si vanda (stiti voi ce) pentru o tigare cu "arome" sau pentru o liniuta....sau cum au facut fetele din film....si-au facut abonament.....adica au gasit un smecheras care sa le sustina dependenta si viciile si si-au vandut sufletul....

Iarinuca pe 18 Iulie 2013 10:41
Lamuriti-ma va rog.E bun filmul sau nu ? Eu vad ca aici sunt impartite parerile
MadalinaTrenchea pe 5 septembrie 2013 13:45
un film bun categoric nu e! Adica, cine spune ca este un film bun/ foarte bun, nu a urmarit in viata lui un film bunicel macar. eu totusi il vad ca pe un "monument de prostie", o pierdere maaare de timp, o porcarie etc, etc, dar tu, poti fi de o alta parere, nu stiu. cum ai spus si tu, parerile sunt impartite
blackmore pe 26 iulie 2019 01:14
Daca nu ai mai vazut niciun film al regizorului Harmony Corine , mai bine nu te du sa ingrosi randul prostilor.
mihai_chindris pe 05 Iulie 2017 01:00
Gomez
Fantezii cu printese Disney. Si cam atat. Nimic mai mult.
Bogdan.Alexandru pe 31 August 2016 09:56
Credeam ca este genul de film tipic american cu adolescenti: petreceri, droguri, sex, politie, dupa care totul revine la normal si fiecare isi continua viata plictisitoare pe care o avea inainte. Acum este putin diferit: 4 fete pleaca in vacanta, se intalnesc cu un gangster, dupa care 2 dintre ele se intorc acasa, iar celelalte 2 raman cu el pana este impuscat.
Destul de plictisitor, nu strica ceva mai multa actiune si mai putine scene de dragoste.

Rippa pe 08 Mai 2014 19:30
interesant,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
MadalinaTrenchea pe 03 Septembrie 2013 14:54
Maaaareeeee idiotenie de film, am tot asteptat sa inceapa ceva interesant, dar nu, nimic, doar 4 fete care mai intai petrec, apoi ajung la puscarie le scoate un "douchebag" care era vai doamne, baiat rau, si se pun pe facut fel de fel de cacaturi, ma rog.
Film de CACAOOO

xerses pe 04 Iulie 2013 11:00
Uneori trecerea de la o simpla gluma, la delicventa constanta, este inconstient facuta.
Carly226 pe 17 Mai 2013 18:59
Deci eu tot caut filmul si nu il pot vedea online ca nu il gasesc :( imi poate spune cineva de ce nu il gasesc sau sa'mi dea un link cu locul unde il gasesc ?Vreaaau neaparat sa il vad pt ca este genial din cate am vazut si actorii :x