Păreri So Undercover

(2012)

Sub acoperire

bbyby89 pe 23 Decembrie 2012 15:07
Destul de bun
Avand in vedere ca joaca Miley Cyrus,filmul este destul de ok.Are niste faze destul de haioase si ideea este unica si inedita.Nu cred ca o sa mai existe vreun film ca asta.In principiu a fost destul de bun.
I.Corah pe 01 Iunie 2012 20:43
Daca este cu Miley Cyrus sigur este super belea :* debia astept TE IUBIM MILEY :* (daca sunteti niste hateri prosti mai bine nu comentati la filmul asta )
iannny pe 28 iulie 2012 14:44
Ai idee daca a aparut sau cand apare?
aditza2424 pe 27 octombrie 2012 22:54
Release Date: 7 December 2012 (USA)
Cravan pe 23 Octombrie 2012 16:36
WTF ???
Nu exista cuvinte care sa descrie cat de prost e filmul asta si eu credeam ca Twilight e cel mai prost film facut vreodata , dar asta le intrece pe toate cat despre actori....
Pana si Kristen Stewart are mai mult talent la actorie decat Miley Cyrus.
Filmul asta nu merita nici macar nota unu si scrie ca ii actiune si comedie sincer nam vazut nici o scena de actiune si nici un pic de comedie in filmul asta.

Cruella. pe 2 noiembrie 2012 21:01
l-ai vazut?
luiza_izzi pe 28 septembrie 2013 18:13
Haters!!! Die bitch!
AndreBlack pe 26 Ianuarie 2013 11:35
Filmul este destul de bun . Pot spune ca chiar mi-a placut foarte mult filmul iar Miley Cyrus isi joaca rolul chiar mai bine decat ma asteptam . Chiar daca sunteti sau nu fani Miley Cyrus filmul merita vazut . Are o tema originala si te tine in suspans . Il recomand !
Crissy_2525 pe 26 iulie 2013 19:04
Tema originala ? Ai urmarit filmul Miss Congeniality ?
AndreBlack pe 26 iulie 2013 23:46
Ai dreptate , uitasem de acest film :)
AngelBB pe 08 Mai 2013 15:43
un film destul de bun :D. Iar Miley il face sa fie si mai bun si amuzant
tony_mondyalu pe 20 Mai 2013 21:11
nu sunt mare fan al lui miley insa ma asteptam la o mai buna interpretare din partea ei tinand cont ca este o vedeta mondiala...pot spune ca m-a cam dezamagit acest film, ma asteptam la ceva mai bun
Mihai2508 pe 26 Octombrie 2014 22:17
Un film usor
Un film usor de digerat, placut, numai bun pentru o seara in care vrei sa te relaxezi si sa razi putin.
natiiiii pe 22 Decembrie 2013 19:32
Un film bun.
Este doar un film bun! Pana la urma nu trebuie sa fie Miley comparata cu marii actorii si nici filmul cu filme mari . Este doar un film frumos,amuzant,recomand cand va plictisiti . :)
Deceoare pe 05 Martie 2024 15:33
Un film trebuie privit prin ochii vârstei majorității personajelor principale. Pe lista actorilor nu figurează Bruce Willis, Jean-Claude Van Dame, Geena Davis sau alți (alte) luptători(luptătoare). Trebuie să ne așteptăm la un film cu și despre adolescenți. Să privim filmul cu ochii și mintea unui(ei) adolescent(ă).
Dragos.87 pe 03 Septembrie 2017 16:58
Un film fara prea multe pretentii cu niste adolescenti care se descurca destul de bine.Are un scenariu interesant dar prea modest pus in practica,era loc de mai bine.Personal nu o agreez pe Miley Cyrus insa are aparitii in filme surprinzatoare care iti atrag atentia iar acesta nu face exceptie.
AdriAdrianna98 pe 26 Aprilie 2016 18:30
Un film dragutel, relaxant, dar nu ai de ce sa ai astepari de la el. In niciun caz nu-l alegeti in favoarea altui film :))
cosmin_kedii pe 22 Noiembrie 2013 08:48
În acest film există un număr foarte mare de chipuri familiare : Otem Reaser , Matthew Settle , Mike O'Malley , Jeremy Piven .
MariaVilla pe 07 Iulie 2013 04:04
Un film destul de bun pentru Miley . In comparatie cu LOL care si el este un film cu totul in afara lumii Disney pentru ea,are mai multa actiune decat LOL care, evident se bazeaza pe cu totul alt subiect . In concluzie,este un film bunicel,care merge vazut intr-o zi ploioasa sau intr-o zi de genul "duminica-n familie" .
mebubu2007 pe 17 Aprilie 2013 02:45
o comedie cu tineri destul de amuzanta, simpatica si usurica.
rayker pe 20 Februarie 2013 10:06
so prostie
tema e OK dar actori..... mai bine ramaneau fiecare la seriale decat la filme ca sunt varza.
rares67 pe 29 Ianuarie 2013 22:12
...pff avand in vedere ca este totusi vedeta ma gandesc ca tot mai bine ii este in seriale e oky filmu asa tras de par cam previzibil...si cam atat:)
claudelina pe 19 Iulie 2013 16:14
slab filmul...pierdere de timp, iar acum toti fanii lui Miley o sa imi sara in cap, asta e!