Păreri She's Funny That Way

(2014)

Viața bate filmul

camichu pe 13 Mai 2015 22:12
funny,mixed,positive
Un film recomandat intr-o zi de duminica.Pozitiv,alert, amuzant.Incurcat ca in filmele lui Woody Allen numai ca acesta traseaza o linie comica placuta si nebuna.Enjoy!
Phlloorel pe 17 mai 2020 10:42
Azi chiar e DUMINICA 17 MAI 2020 Romania - vara anului 2020: Stare de alerta dupa stare de urgenta! :))))) https://www.cinemagia.ro/program-tv/paramount-channel/ 09:45 -11:25 Viața bate filmul
xerses pe 04 Iunie 2015 17:19
Mi-a placut comicul de situatii; asta inca o dat confirma faptul ca ne cam "invartim" in aceleasi cercuri de cunostinte...
an_gy pe 09 Iunie 2015 20:09
Ma asteptam la altceva!
Atata reclama pentru nimic.Marele regizor revenit dupa nu stiu cati o suta de ani a facut o tampenie de film cu glume de tot rahatu ,pacat de actori,nu stiu cum de au acceptat sa joace in porcaria asta.
White.Lily pe 25 octombrie 2015 21:38
Mi-a placut foarte mult trailerul si de-abia asteptam sa-l vad. Dezamagire totala! Previzibil, banal...pierdere de timp!
1GaBy2 pe 13 Mai 2015 09:26
Un film foarte foarte slab!
Ma asteptam la o comedie.. in care sa rad .. m-a plictisit... actrita principala super! dar in rest... am iesit din sala cu senzatia ca am pierdut 2 ore total aiurea... nu merita vazut la cinema! nici acasa nu m-as uita la el ... pacat! reclama multa pentru un film .. 0

emy_sinaia pe 25 Septembrie 2015 10:56
Nu va pierdeti timpul cu prostii.......................................
mrmontime pe 12 Mai 2015 11:06
Stupiditatea bate filmul
După cum indica si nota mea : PIERDERE DE TIMP. Ce-i drept nota mea se referă doar la primele 70 de minute alefilmului, pentru că n-am reuşit să stau până la final (spre ruşinea noastră am fost doar al doilea grup care a plecat înainte de final). Un film plin de momente previzibile din care comedia lipseşte cu desăvârşire (cel mai comic moment a fost marcat de faptul că ne-au luat-o alţii înainte la ieşirea din sala de cinema).
narcisson pe 29 Decembrie 2015 23:32
''Nuts for squirrels.''
Cred ca nota IMDb este destul de elocventa pentru acest film, de altfel placut, insa de la care eu asteptam ceva mai mult. Comicul de situatie este prezent pe tot parcursul filmului, asta reprezentand cu siguranta un plus. Insa de multe ori acest comic se transforma in jenant. Regizorul a avut niste idei foarte bune, insa sunt de parere ca nu au fost prea bine puse in practica. Pe de alta parte, distributia este de zile mari, actorii principali avand prestatii decente. Dar de departe, starul filmului a fost cu siguranta Imogen Poots, care pot spune ca a fost de-a dreptul ''delicioasa''. Aceasta actrita are un ''vino-incoa'' extraordinar si o prezenta de scena unica, cel putin pentru mine.
In final, nu ramai cu prea multe in minte dupa acest film, poate doar cu cateva replici dragute si siropoase; l-as recomanda pentru vizionare doar daca nu aveti ceva mai interesant de facut, iar… citeşte

DenZyls pe 23 Noiembrie 2015 00:23
Candideaza cu siguranta la categoria ,,cea mai proasta comedie".
Oare cati bani au putut lua actorii de au fost convinsi sa joace in porcaria asta?

Tim22 pe 30 Iulie 2015 17:38
Cat ma enerveaza Owen Wilson asta..... Nu pot sa-l suport in niciun film.
eduard_stratan pe 1 octombrie 2015 14:59
Bine ca te suporti pe tine! Acum au bagat internet si la balamuc?
Tim22 pe 2 octombrie 2015 11:26
Tu.....esti prost?
cristdum pe 02 Decembrie 2022 21:29
o comedie ușoară. în viteză .cu o distribuție bună. f relaxant.
mișto

Dragos.87 pe 13 Martie 2017 23:58
Am vazut filmul asta care mi se pare destul de ok.Este o comedie usor amuzanta care te relaxeaza si iti da o alta stare.Sincer mai mult m-am uitat pentru Owen Wilson iar pentru prestatia lui chiar nu am ramas dezamagit.Desi ma asteptam la mai mult datorita distributiei cu nume interesante,este un film simpatic care merita o vizionare.
AndreBlack pe 07 Ianuarie 2016 21:40
She's Funny That Way
Foarte bun filmul . Mie mi-a placut foarte mult filmul . Este ceva putin mai diferit si mai original fata de restul filmelor . Merita vazut !
ioanaa_ioana pe 25 Octombrie 2019 19:56
Of, Owen Wilson, nu cred ca am vazut un film intreg cu el .
Este o catastrofa baiatu asta. Mediocru si non-talent, fara carisma, cu fizionimie impietrita.
Poate sa fie scenariul de aur dar el este de zmeura de aur.
Nu merita vizionat.

bainca pe 27 decembrie 2020 08:01
fara carisma esti tu fetito care judeci oiamenii dupa fizic .Tipic Romanesc , este de inteles de ce nu iti plac filmele clare cu dragoste fara alte lucruri , tot sange de Romani care doar judeca aveti , va place doar ce este cu vulgaritati si sex
Sorin87 pe 11 Noiembrie 2015 21:03
O comedie de vazut, interesanta si cu multe faze comice