Păreri Sharknado 2: The Second One

(2014)

Invazia rechinilor - New York

psihologu pe 15 Iulie 2014 18:27
????
In general nu judec filmele dupa trailer, dar asta este o tampenie.
plo82 pe 04 Ianuarie 2015 15:02
memorabil
este un film memorabil, eu nu il pot uita. am fost sigur ca este o parodie. nu am ras de mult la un film atat de mult. ne uitam la film si ghiceam ce u sa se intample, adica cel mai tampit lucru care iti poate trece prin cap. serios vorbind numi vine sa cred ca fac si partea a treia. nu cred sa mai vad un film atat de prost incat chiar sami placa
Nicu23 pe 17 Iunie 2018 10:18
Cel mai prost film facut vreodata pe planeta Pamant! Un film... penibil, jenant...oribil!
viro1983 pe 12 Octombrie 2014 20:27
O porcarie de film!
Am ras mult.Momentul in care rechinul i-a mancat mana a facut tot filmul :))))

mtraianc pe 02 August 2014 02:06
nota 1 , tampenia tampeniilor...........................................
Uranus pe 16 August 2014 00:22
Tomberon ambulant
Ca s-a facut primul gunoi, hai sa mai zicem, ca a innebunit careva si a finantat un cretin sa faca un film.
Dar frateeee, sa apara si partea a doua din mizeria asta !?!?
Tind sa cred ca e adevarata teoria conspiratiei care spune ca "stapanii" ne vor pe toti tampiti si dobitoci.

THE_Sorcerer pe 16 August 2019 15:43
vinii rechinii ... FUJIITI !
cast-ul cam nostalgic, (Tara Reid - American Pie, Ian Ziering - Beverly Hills 90210, Kari Wuhrer - Sliders, Vivica A. Fox), DAR TRECUT (toti sunt cam batrani pentru un film de actiune, special unul asa de slab ca asta) ... totusi, dupa ce am vazut ceva din film (rula la TV si m-am mai uitat din cand in cand in timp ce faceam altceva), trebuie sa spun ca singurul lucru care mi-a venit in minte a fost:

BAAAAAAAAAAAA, CARE ARUNCI CU RECHINI ?!?

DAP, e asa de "sec"

cezarika57 pe 01 Decembrie 2018 12:53
Film idiot pentru tampiti care se uita la dobitocenii. Si mai este si partea a doua !!! Chiar a avut incasari ?
vege pe 02 Mai 2018 10:53
O capodopera de prostie
Desi m-am uitat cand si cand la film, m-a distrat extraordinar. Cea mai buna comedie involuntara! Asemenea idiotenii...Si votantii de pe Cinemagia au reusit sa-i dea nota peste 5...
THE_Sorcerer pe 16 august 2019 15:44
titlul comentariului tau: "O capodopera de prostie" DAAAAAAAAAAR ii dai maximum de stele presupun ca prostia atrage prostie
user-5a6df7d63383e pe 22 Februarie 2019 15:11
Idiotenie ! Aberant! Penibil ! Vorba voastră, monument de prostie! Comentariul de acum o săptămâna, mi l-ați sters! Bravo!
Vegetarian pe 12 Decembrie 2015 05:53
Acest film este reluat periodic si difuzat online la National tv . A fost in 7 dec 16 , 11 decembrie 2015 .
Putine filme sunt difuzate pe net pt romanii din toata lumea , si reluate gratis de catre televiziuni ..

Vegetarian pe 12 decembrie 2015 05:54
Mult prea multi oameni ii lasa intrun moment , pe mult prea putini , sa gandeasca pt ei - Cristian Tudor Popescu
bainca pe 03 Octombrie 2018 07:10
nota 7 bun
e un film bun contrar parerilor tuturor negative , mie mi-a placut , nu prea a fost horror , a avut cate putin din toate si SF si Actiune si putin Horror , dar mi-a placut ca nu m-a plictisit , a fost interesant si a avut o actiune destul de buna , ideea de asemenea mi-a placut fiind primul meu film despre rechini , asa ca din punctul meu de vedere merita nota 7 e bun dar nici chiar impresionant
SYNDJ pe 29 August 2015 05:18
Cand faci un film, primesti nota 3 pe IMDb la el si mai faci si o parte a doua si a treia - asta inseamna sa fii mafiot !
rafaelionita8_gmail_com pe 05 Iulie 2015 17:50
Why ?
De ce naiba are filmul asta 59 % pe rotten tomatoes? E mai rau ca primul are 82% Amundoua sunt filme oribile..