Păreri Run All Night

(2015)

Urmărit în noapte

valy_barbu pe 31 Martie 2015 20:37
Mi-a placut mult de tot . Chiar nu ma asteptam ,auzisem de la cineva ca e peste "Taken 3" si clar asa a fost . Imprevizibil , captivant , foarte bun .
mATOLE38 pe 6 aprilie 2015 18:58
unde pot sa-l vad si eu????
br89wrswrs pe 15 ianuarie 2016 14:09
http://www.filmefullhd.net/taken-1-2008-teroare-in-paris-film-online-subtitrat si le gasesti pe toate
t0nka pe 13 Ianuarie 2015 12:49
din ce am vazut in trailer seamana foarte mult cu seria "taken"
isyy pe 20 Martie 2015 01:02
film de mare clasa
de mult timp n-am mai vazut un action-Thriller la un nivelasa inalt - absolut de recomandat!!!!
florynel077 pe 15 Martie 2015 09:26
Toate filmele cu Liam Neeson sant de vazut..cel mai apreciat actor la ora actuala
t.black21 pe 28 martie 2015 16:51
Nu e cel mai rau actor, dar daca in opinia ta el e cel mai apreciat actor la ora actuala "pesemne" ca tu te uti la filme doar cu Chuck Norris si Steven Seagall :D
niko18 pe 10 Ianuarie 2015 12:30
un film foarte bun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Utube pe 16 Iunie 2015 00:12
Interesant lucru dar în ultima vreme filmele tind să apară perechi-perechi, actori consacraţi fiind distribuiţi în filme în care interpretează caractere care au aceleaşi abilităţi super-dezvoltate de supravieţuire şi aceleaşi origini profesionale, mai mult sau mai puţin ortodoxe. Dacă Jason Statham din „Wild Card” – 2015 l-a „dublat” pe Denzel Washington cu „Equalizer” - 2014, a venit şi rândul lui Liam Neeson cu „Run all night” – 2015 să „facă” un personaj similar cu Keanu Reeves din „John Wick” - 2014, amândouă perechile de filme având foarte multe puncte în comun la capitolul personaj principal şi chiar şi la dezvoltarea plot-ului.

Scenariul este simplu şi rezumat într-un cuvânt este vorba despre răzbunare, în jurul căreia sunt ţesute toate scenele din film. Acţiunea peliculei seamănă cu o cursă de urmărire… citeşte

xerses pe 20 Mai 2015 16:04
Este un film bine realizat , cu mesaj si interpretare a actorilor foarte buna.
CalTurbat pe 19 Martie 2015 13:32
l-am vazut aseara la cinema, merita, este plin de actiune. filmul se concentreaza pe relatia tata-fiu!
RazvanLupescu pe 13 Martie 2015 16:54
Taken 3.1 !!!
Daca va place Liam Neeson si seria Taken nu trebuie sa ratati acest film. As putea spune ca e un pic mai bun decat Taken 3, actiune buna, nu te plictisesti. Merita atentia chiar si in Cinema.
Cristina2000 pe 14 Martie 2015 21:00
Cam obositor.
griffoutz pe 07 Iunie 2015 17:32
slab pentru liam neson
Actiune destula dar foarte slab pentru valoarea lui Liam, un film realizat ieftin
VIBERS pe 09 Martie 2015 23:30
Gata a inceput si Liam cu filme de genu asta.Pai dupa o anumita varsta nu mai merge treaba si trebuie sa apara si in filme de duzina.
mtraianc pe 10 Iunie 2015 01:51
destul de banal ,, aceasi marie cu alta palarie ...............................................
alex43497 pe 08 Mai 2015 23:20
un film tipic pentru genul "actiune":impuscaturi,batai,actori care se cred importanti dar de fapt sunt jalnici....etc etc.
claudiu-daniel-lugoj pe 10 Mai 2016 19:19
Bun filmul chiar neasteptat de bun,cu multa actiune si suspans.Ed Harris a avut un rol foarte bun in acest film la fel si Liam Neeson.Un film cu multa actiune dar si cu o poveaste buna in film.Il recomand acest film iubitorilor de filme de actiune.
Ciurila_Emanuel pe 07 Septembrie 2015 22:44
Foarte bun filmul asta !!!!
Are tot ce ii trebuie pentru un film bun, adica actiune si suspans . In final Michael, isi da seama ca tatal lui ii dorea numai binele, dar era prea tarziu, pentru ca murise aparandu-l pe el . Ii dau nota 9.50 filmului, si nota 10 scenariului !!!!
Sorin87 pe 31 August 2015 14:31
Foarte bun filmul, cu elemente de suspans si cu un final care te tine cu sufletul la gura
emy_sinaia pe 19 Iulie 2015 17:28
Nimic deosebit.
Un film banal aproape o copie la indigo cu ultimele filme cu Liam Neeson...
stillbear pe 13 Iunie 2015 02:00
O productie neasteptat de buna,in care actiunea este predominanta iar suspansul isi face aparitia cand trebuie....Nu am putut sa nu remarc montajul filmului (care dupa parerea mea,a fost realizat intr-un mare fel) si personajele bine conturate,ce au fost reprezentate lejer.
Recomand acest film din simplul fapt ca indeplineste totii factorii unui film de actiune...

GALD pe 09 Iunie 2015 07:33
Grav
In stilul caracteistic, Liam nu ne mai surprinde cu atitudinea rolurilor sale, dar aici vedem o incununare marcanta a esentei acestei atitudini grave, serioase, hotarate si dureroase si fizic si moral.
Dragos.87 pe 23 Ianuarie 2023 03:28
Un film bun, o intrigă plină de suspans și acțiune care te ține încordat pe întreaga durată..O urmărire care pe care,o poveste ce nu-ți permite să bănuiești deznodământul și un Liam Neeson magnific care are o prestație de mare clasă, recomand insistent!
bogdanmate72 pe 04 Ianuarie 2018 15:57
Un film bun
Filmul se distinge prin intriga/poveste, prin ritm si prin jocul actoricesc. Nu doar Neeson si Harris joaca exceptional, ci si ceilalti. Intriga o prindem de la inceput: doi foarte buni prieteni, mafioti in retragere, ajung pe pozitii antagoniste dupa ce unul, ca sa isi salveze fiul, il omoara pe fiul celuilalt. Dupa primele 15 minute de film tatal si fiul supravietuitor devin haituiti prin tot N Yorkul de politie si de mafiotii pusi pe urmele lor de tatal cu fiul mort. Au la dispozitie doar o noapte ca sa scape cu basma curata.
victor_homescu pe 27 Aprilie 2017 18:22
film bun de actiune
Un film in genul actiune care merita urmarit date fiind prestatiilor unor doi mari actori Ed Harris si Liam Neeson.
Recomand.

Mitza_MvP pe 06 Decembrie 2016 22:59
Inca un film de actiune marca Liam Neeson care joaca un personaj pe care il vad tot mai des,acela de fost politist cu un trecut intunecat,retras din lumina reflectoarelor dar care e nevoit sa iasa la rampa si sa-si puna in valoare toate abilitatile invatate si perfectionate dea lungul timpului atunci cand o ruda de a sa este luata in vizor de baietii rai,de multe ori "cunostinte" vechi de ale sale.
andystarx pe 07 Noiembrie 2015 01:06
Fara discutie ca este inca un thriller captivant al lui Liam Neeson,unul din actorii mei preferati,dar are si multe parti extrem de exagerate,tipic americanilor ! Oricum este antrenant si merita vazut macar odata pentru fanii genului !
georgel1976 pe 01 Octombrie 2015 00:21
foarte slab filmul. cateva momente de actiune si nimic altceva. mult sub taken. timp pierdut. un film pentru actori in prag de pensionare.
TheHonestAbe pe 29 August 2015 03:10
Se putea si mai bine
Un singur lucru nu am inteles, valabil pentru asa-zisi "cinefili". De ce credeti oare ca toate filmele de astazi sunt "cool", sunt "fency"? Cand ele nu au nici subiect si nici predicat.
Voi credeti ca orice film in care este prezent Liam Neeson, trebuie sa fie automat si bun?
Pentru ca din punctul meu de vedere, singurul film cu adevarat bun in care Liam Neeson si-a facut datoria de actor 100% a fost "Lista lui Schindler", in rest...esec pe toate planurile.
Au mai fost cateva filme bune, gen: "Mizerabilii" (1998) cu Geoffrey Rush, Michael Collins si "Nell" cu Jodie Foster, desi eu unul sunt impotriva ritualurilor sataniste pe care le promoveaza acest film.
Deci, una peste alta, Liam nu este un actor care sa te dea pe spate. A facut cateva roluri bune la viata lui, dar asta nu inseamna ca absolut toate filmele in care a jucat sunt fabuloase.
Voi cum vedeti ca… citeşte

andyy pe 20 Iulie 2015 02:03
Un film plin de actiune si suspans, foarte bine realizat.
Lockdown89 pe 20 Iunie 2015 23:27
Cross that line togheter
Inca un film marca Liam Neeson a carui interpretare este exceptionala inca o data.Un film despre familie in cele din urma,si pana unde esti dispus sa mergi pentru a o apara si a le obtine iertarea,chiar daca pentru asta e nevoie sa te intorci impotriva tuturor.
Kuhaylan pe 08 Noiembrie 2016 13:49
......................................................
SYNDJ pe 04 August 2016 00:39
Incet, incet, Liam Neeson a devenit un fel de Chuck Norris; lupta singur impotriva tuturor si in cele din urma invinge intr-un fel sau altul. :D

Filmul e ok mai putin prima jumatate de ora care mi s-a parut destul de plictisitoare. De abia apoi incepe cu adevarat actiunea care pana la final te tine conectat.

M-am bucurat sa-l revad pe Ed Harris.

radu3455 pe 05 Iunie 2015 12:33
un film de actiune decent,scenariu ok,prestatia actorilor reusita,per total merita urmarit
geo_gabi pe 21 Iunie 2015 20:15
Run All Night
Nota 8 pentru o interpretare de exceptie - Liam Neeson inca odata aratand publicului cinefil ca stie foarte bine ce face in ceea ce face .
Eugen5 pe 15 Martie 2015 00:23
Abia astept sa-l vad , se anunta un film , cu foarte multa actiune..
EUGEN.VIDEO pe 2 iunie 2015 23:50
Deabea astepti sa il vezi si dai nota 9??
Eugen5 pe 16 iunie 2015 00:33
Da domnule, e o parere personala.
krystyanalex pe 13 Martie 2015 19:33
Super Film
Azi Am Vazut Filmul Bun Film Cu Multa Actiune Adrenlina Merita Vazut
mATOLE38 pe 06 Aprilie 2015 18:59
unde se poate vedea oneline RUN ALL NICHT????????????
elektron99 pe 7 ianuarie 2016 11:44
catalin_ionut_23 pe 16 Martie 2015 19:01
Foarte bun,recomand!
Filmul este foarte bun ,cu multa actiune cu imagini foarte frumoase din america dar cu toate astea sunt doua lucruri care nu mi-au placut.Primul ca aproape tot filmul este filmat noaptea ,si al doilea finalul ,dupa ce l-a impuscat pe tacso nu trebuia sa se mai ridice sa-l omoare si iel pe individu ala ca sa-l apere pe baiat ,trebuia sa se termine cu aia doi urmarindu-se si sa incheie acolo,filmul sa nu se mai stie cine a scapat si cine a murit ,ar fi fost mai misterios si mai interesant ,dar oricum bun de vazut in cinema ,nu plictiseste.Il recomand! NOTA 8
bogdz pe 8 august 2015 13:30
esti de cea mai joasa speta.lasa si pe altii sa vada filmul.nu trebuie sa ne zici tu ce se intampla.esti jalnic.
Ciurila_Emanuel pe 7 septembrie 2015 22:45
=))))))))))))))))))