Păreri Rough Night

(2017)

O noapte nebună, nebună

bibinson pe 21 Iunie 2017 07:55
O mare tampenie
Cel mai slab film la care m-am uitat in ultimii ani, multi ani. Nevasta-mea, care rade cand ii arati un deget, la acest film nici macar n-a zambit... Inchipuiti-va.
dido pe 17 septembrie 2017 18:18
:)))
peter_ennis pe 18 Iunie 2017 17:16
Un rahat
Nu va irositi 2 ore si 20 lei pe filmul asta la cinema
cezar_crucianu pe 18 Iunie 2017 21:48
jaf penal
acest film nu se poate numi fim , in primul rand trebuie sa ai mintea bolnava sa scrii un astfel de scenariu, acest film este ca o parodie la marea mahmureala in care eroii principali sunt femei de aceasta data , dar insa este de un prost gust desavarsit, un film cretin cu replici lungi , fooarte lungi si plictisitoare si fara haz. va rog nu va uitati la acest film, l-am vazut acum 1 ora si deja vreau sa-l sterg complet din memorie/
eedy pe 22 Iunie 2017 12:55
Nu va luati dupa cei trei tristi de mai sus,mergeti si vizionati-l,e excelent si o sa aveti o portie buna de ras... Garantat...
cezar_crucianu pe 23 iunie 2017 21:48
pritene tu nu stii ce inseamna un film bun, parerea mea/
eedy pe 8 februarie 2021 17:08
Bre nea contas,te-ai bagat si tu in seama precum chilotii in cur... Specimene ca tine servesc doi pe zi la micul dejun si inca trei la cina... Asa ca taci naibii...
Dragos.87 pe 23 August 2017 22:04
Nu merita deranjul
Am vrut sa-l vad la cinema dar am renuntat si acum imi dau seama ca am facut o alegere potrivita.Un film foarte slab la toate capitolele,mai ales ca este o insulta asupra privitorului deoarece te astepti sa vezi ceva,dar este de fapt cu totul altceva.Sunt convins ca pentru Scarlett Johansson a fost ca o gura de aer proaspat filmul asta,mai ales ca nu o prinde rolul deloc,ma intreb de ce a acceptat asa ceva ? Filmul are cateva faze care te face sa schitezi un zambet,in rest dezgustator.
SYNDJ pe 06 Iunie 2019 01:47
Pe mine m-a amuzat si nu m-a plictisit deloc. Nu inteleg notele mici acordate pe Cinemagia si IMDb.
kasmyn pe 04 Martie 2018 21:35
are ceva faze bune comice , e destul de bun filmul!!
xerses pe 08 Septembrie 2017 16:56
Chiar daca totul este deja previzibil, fetele nostime si destul de credibile in aceste roluri.
lavara_laiarna pe 10 Ianuarie 2018 21:53
Lipsit de prea multă veselie, filmul este obositor..
alina073 pe 24 Iulie 2017 16:45
Am vazut filme si mai proaste....Dar sunt peste cap de plictisita de finalurile de genul asta....foarte trase de par...4 cu indulgenta
emy_sinaia pe 14 Octombrie 2017 18:49
Din seria filmelor Hai sa facem un film ca sa fie facut am ajuns la o capodopera a prosiei sau mai bine zis unde sunt femei multe e si prostie pe masura. Dar nici cu baietii nu mi-e rusine...
ciprianionut pe 30 Martie 2023 04:17
Nu va luați după recenzii în general.
Căutați recenzii făcute de profesioniști, pasionați, oameni ce îi puteți verifica peste timp legat de recenzii, sfaturile lor.
Am văzut filmul la vremea respectivă, este bunicel, este de văzut, ușor amuzant.
P.S. hate-rilor, eu chiar știu ce zic.
Pentru recomandari filme căutați pe facebook "recomandari film", este pagină creată de mine, veți găsi doar recomandări la filme aparte, acesta nu este printre ele dar repet este vizionabil.
Nu mă interesează like, nimic la pagina respectivă, o fac doar din pasiune.

Sorin87 pe 12 Februarie 2019 22:52
Sunt faze multe in care razi bine de tot, mai ales dupa ce il ucid pe tipul ce le intra in casa
vlad_sicoe pe 20 Septembrie 2018 10:38
Nimic spectaculos
E dragut, plin de clisee, faze mai cheesy, dar in mare, e ok...am vazut filme mai proaste :))
popica_florin pe 09 Februarie 2019 18:08
Nici macar nu am zambit,m-am fortat si tot nu am reusit.Comedie? Nici vorba.Inca o data cinematografia americana a dovedit ca si-a pierdut potenta din tineretea ei.
laura_andrada pe 24 Iunie 2017 21:09
un site unde il pot vedea? sunt curios cat de naspa poate sa fie.daca stiti de unde il pot descarca astept raspuns.multumesc
kasmyn pe 4 martie 2018 21:37
il fifuzeaza hbo romania si fi;mul are multe faza comice!!