Păreri Road to Ninja: Naruto the Movie

(2012)

mihaelabr pe 11 Mai 2013 19:27
Aici puteti vedea toate filmele /episoadele din Naruto si Naruto Shippuuden titrate si/sau dublate in engleza :)
Filmul mi-a placut , prima parte e poate putin cam inceata dar se compenseaza in cea de-a doua jumatate a filmului . Per total , un film foarte bun :)

albertino98 pe 17 iulie 2013 00:20
www.anime-kage.ro aici puteti gasitoate episoadele din Naruto si Naruto Shippuden + toate filme Naruto in limba romana
gerbin pe 05 Martie 2013 19:30
Nice
Deabea astept sa apara acest film, cred ca este cel mai asteptat fil (pt mine)
Cretzulynne pe 15 Iunie 2013 22:12
Doi de Naruto intr-o lume alternativa creata de Tsukuyomi Limitat
Al saselea film din seria Naruto Shippuden trateaza subiectul unei realitati alternative, drept pentru care merita a fi adaugat in lista "Sa calatorim in timp!"

Sinopsis:
Madara ii va duce pe Naruto si pe Sakura, cu ajutorul unui Tsukuyomi Limitat, doar asupra Konohei, intr-o dimensiune relativa unde toti cunoscutii vor avea personalitatile alterate. Naruto este cunoscut drept Menma si isi are si parintii in viata, pe cand Sakura nu. Cei doi se vor confrunta cu Madara si vor fi ajutati de membrii Akatsuki.
Odata cu infrangerea lui Naruto din realitatea alternativa, Naruto si Sakura se vor intoarce in lumea reala si fiecare revine la propria viata.

chiba_florin pe 24 Ianuarie 2017 00:06
Superb !
Şi uite aşa iubesc acest "Naruto" la nebunie tot mai mult ! Şi tot ce aparţine de această lume magică ! Pur şi simplu genial !
XxRedBullxX pe 04 Aprilie 2015 08:38
Road to Ninja: Naruto the Movie (2012)
Fără dar și poate, cel mai bun film din seria Naruto shippuden, o poveste emoționantă despre viata lui Naruto în care se pot regăsi mulți. După părerea mea, era mult mai reușit dacă apăreau mai mult acele personaje opuse celor din povestea originala, probabil povestea devenea mai amuzanta, dar cred ca au vrut sa se axeze mai mult pe drama lui Naruto decât pe amuzament. Un film foarte reușit, recomand.
cosmin_kedii pe 29 Octombrie 2013 08:07
Fiind un fan al filmului ,,desen animat,,, " Naruto " , am urmarit toate cele opt filme separat anterior despre personajul meu preferat
Adity pe 10 Aprilie 2013 11:54
Yeeehee!!!
Dupa cate am auzit, este un film exceptional si deabia astept sa apara si pe DVD !!
avatardb pe 07 Aprilie 2013 15:58
Naruto Road to Ninja!
Daca vreti sa il vedeti,l-am gasit pe un site cu subtitrare in engleza!