Păreri Regina

(2008)

Regina

Gabi pe 15 Februarie 2009 00:24
Regina este o telenovela extraordinara!Iar personajele sunt minunate.Mai rar asa telenovela...
mongolarix pe 01 Aprilie 2009 12:32
mari actori
filmu asta il face ,Dan condurache - Donu ,Gheorghe visu - State , si Florin zamfirescu Gigi Dumbrava!!!!
claudiupop88 pe 22 mai 2014 21:05
mare adevar graiesti......
angelo_xd pe 15 martie 2018 03:12
Si armando care mai trezeste interesul prin prostia lui!:)) Daca nu era armando sa mai rad si eu probabil nu m-as fi uitat.
paser pe 18 August 2009 12:50
Trebe sa fii dus sa te uiti la asa ceva. .
septick pe 03 Septembrie 2010 15:45
Regina nu e cine stie ce, dar il ador pe Gheorghe Visu! - zici ca-i tigan adevarat, nu alta!
ANA MARIA pe 03 Martie 2009 13:08
REGINA ESTE UN FILM FOARTE FRUMOS CU ACTORI BUNI, ACEST FILM ESTE DESPRE TIGANI. ACTORI MEI PREFERATI SUNT DIANA NICOLETA LUCIU CARMEN TANASE AGUSTIN VIZIRU LUCIAN VIZIRU BOGDAN ALBULESCU APROAPE TOTI ACTORII.
geo pe 13 Februarie 2009 20:47
PT GURU -la ce limbaj ai in tine tu pari un incult!!!!7 ani de acasa of of of
alexa099 pe 20 Decembrie 2010 17:35
Sincer "Regina" nu a fost cn jtie ce..nu sa comparat cu "Inima de tigan"!aia a fost o adv telenovela.cel mai mult la Regina mi au plcut protagonistii.adv e k Diana si Bogdan faceau o pereche tare frms impreuna.chiar se potriveau.Regina a inceput bn dar pe urma..knd a inceput povestea cu ea printesa..si din o tiganca kre o bateau toti sa ajunga vedeta de televiziune km penal..sincer..asta a stricat telenovela,
angelo_xd pe 15 martie 2018 03:10
Esti proasta.
Ion-Chinezu pe 23 Octombrie 2010 01:18
Nu m-as uita la asa ceva nici cand sunt pe wc ! Monument de prostie si model in viata pentru cocalarii romani !
anny pe 18 Februarie 2009 23:33
foarte frumos ........ va multumim prtv international ..asa noi romanii care suntem in in alte tari putem vedea o serie in romana.speram ca tine mai mult serialul REGINA
Nitu Nastasia Elena pe 13 Decembrie 2008 18:25
Imi place foarte mult seralul REGINA .N-am mai vazut un seriAL ASA DE FRUMOS.Va rog sa publicati si alte seriale care sa fie la fel ca si REGINA si INIMA DE TIGAN.Acest serial este superb.Personajele care imi plac foarte foarte mult sunt familia lui DON satra familia DUMBRAVA familia lui COSMIN si toti ceilalti dar cel mai mult imi plce de SOFIA COSMIN si REGINA.Le multumesc celor care au creat serialul pentru ca s-au gandit la acest serial.Vasi da mai multe stelute numai ca nu exista atatea.Sunt fanul nr. 2 unu este fata care a fost dusa in platou de ziua ei.Va rog scuzati-ma pentru graserile de caligrafie
Sweetyna pe 5 februarie 2010 20:39
..........................ma cinemagia nu mai reda filmu
r. andrei pe 17 Februarie 2009 12:56
Actorii sant minunati,toti pe rol, imi place sa le simt momentele de compozitie-cred ca asta m-a convins sa ma uit la serial! scenariul ma chinuie uneori-ca la telenovele-ex. scena de ieri 16.02 cu caldura in casa la state!slabut si mult!Oricum nu va scap in nici o seara.
pentru acest "suspect de pe 13 Februarie 2009 20:49
RUSINE tie ca vb asa needucatule!!!vai de capu tau!!cu siguranta esti un frustrat!!!!!!mai bine iti spuneai "suspect de prost"
cenzora pe 11 Iulie 2013 17:58
Merita revazut nu atat pentru scenariu cat pentru prestatia actorilor,in special Gheorghe Visu si Carmen Tanase.Deconectant!
roxana_pestrita pe 20 Iunie 2009 12:45
Bogdan Albulescu
in primele fotografii sunt Diana Dumitrescu, Bogdan Albulescu si Augustin Viziru, apoi sunt doar Diana Dumitrescu si Bogdan Albulescu, nu Augustin Viziru, asa cum apare scris.
bogdan1007 pe 22 Aprilie 2010 14:20
sal
este foarte interesant si foarte frumos actorul cel mai drag mie este bogdan albulescu nu stiu de ce cred ca pentru cum joaca
iuly12iuly pe 19 Aprilie 2010 20:26
nu m-am uitat chiar la toate episoadele. culmea e k se laudau cu audiente mari si e media notelor de 4.3??
Sweetyna pe 03 Februarie 2010 14:24
regina
regina este uun film extraordinar de tare pacat ca sa terminat
Suspect de bizar pe 31 Ianuarie 2009 23:32
Regina îi un căcat,o vomă,ceva făcut de proşti pentru proşti,despre proşti.Nu poţi fi fan Regina fără să fi idiot,îi clar,aceasta-i cea mai adevărată proporţie matematică.Tanti de mai sus cu cât de frumos îi Regina îio proastă,incultă,redardată cultural şi toate înjurăturile posibile,da-ţi-i o stea,merită mai puţin,pe orice site îl vedeţi da-ţi-i nota cea mai mică,înjuraţii pe ce care sunt fani.Nu puneţi nici din greşeală pe post.
JOS REGINA
MOARTE REGINEI
RUŞINE MARILOR ACTORI CE JOACĂ ÎN ACEST JEG
REGINA NU_I FILM,ÎI PSEUDO-FILM.

Suspect de bizar pe 13 decembrie 2008 18:25
Pardon,mai sus am vrut să zi RUŞINE MARILOR ACTORI CE APAR ÎN ACEST JEGpt. că Regina nefiind film,nu se poate juca în el JOS REGINA.
user-5fca8a4379622 pe 04 Decembrie 2020 21:17
Va rog eu frumos mai schimbați programul de seara, de 10 ani aceleași seriale, regina, inima de țigan, daria iubirea mea.... Chiar asa!!! Nu se mai face nimic nou în televiziunea asta? Nu mai pot sa va vad, mereu aceleași. Doamne ferește! Păcat ca am un abonament ptr posturile astea de nimic... Rușine voua
user-5c71b4c719f26 pe 23 Februarie 2019 23:03
Imi poate spune si mie cinema pe ce site as pure sa vad serialul regina cu episoadele complete,multumesc
angelo_xd pe 15 Martie 2018 03:01
Mai bun ca inima de tigan, dar totusi ramane mediocru. M-am uitat doar pentru don, state si armando. Sunt personaje interesante.
user-5a7cd6c892027 pe 09 Februarie 2018 01:06
Regina e unul dintre cele mai bune seriale romanesti din istorie (cei care nu vor sa recunoasca asta sunt niste prosti)
mioara_iancovici pe 07 Iulie 2017 14:07
NU MAI AVETI IMAGINATIE SA CREIATI TELE NOVELE NOI ? RELUATI TOT TIMPUL VECHITURI .PUNE_TI VA LATREABA SI CREIATI LUCRURI NOI .NE_AM PLICTISIT DE
RELUARI DIN ANII DIN URMA!!!!!! SPOR LA LUCRU . MIRIAM

natalia_castego pe 05 Mai 2016 15:06
Nu mi-a placut
A murit Fefe, au violat-o pe Pisi, au cacat filmu telenovela. Inima de Tigan nu se compara cu Regina. Regina nu a fost cam deloc faina. Atata ca Flacaricasi Minodora au mai salvato.
angelo_xd pe 15 martie 2018 03:05
Ca sa intelegi si tu un lucru, ambele sunt seriale de cacat dar macar regina mai are doua sau trei personaje interesante care trezesc cat de cat interesul sa te uiti doar pentru ele. Don si armando au dus un plus serialului asta, fata de celalalt care nu m-as uita nici de pe wc.
omucuvaloare pe 20 August 2014 21:57
Claudynho pe 31 Ianuarie 2014 18:01
Un serial bun, continuarea serialului Inima de tigan .Mie unul mi-a placut.
Maricruz2001 pe 01 Septembrie 2013 20:04
merita vazut. Mie imi place foarte mult, si toti actorii isi joaca bine rolul, mai ales Regina
toxic_candy pe 16 August 2013 13:53
Gheorghe Visu, Dan Condurache, Carmen Tanase si Florin Zamfirescu sunt extraordinari!!!
fenomeno pe 02 Martie 2012 23:40
mafie in stil italian :))
la vremea aia a fost un film defapt o telenovela f buna ..! am urmarit toate episoadele , foarte buna poveste ..
simleuan pe 26 Septembrie 2011 19:42
Parerea mea este ca Inimii de tigan a fost cu mult peste Regina
sarrpe pe 16 Februarie 2011 23:45
II dau un 6 pentru ca actorii isi fac treaba destul de bine, altfel ii dadeam un 2... pai cum sa promovam frate filme cu tigani :))
bizonul pe 19 Iunie 2013 06:53
Mai, ati inebunit ? Cum sa faca Aceasta idiotenie istorie in Romania ? Pai mai sunt niste "istorii" timpite, indiene si pe National Tv. la ore de auditie maxima. Ce dr.k. aveti in capete ?
Mara_Mara1235 pe 18 Martie 2013 14:54
E cel mai romantic film!!! il vad pe pc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nicolescu pe 17 Iunie 2009 22:21
salut
spuneti-mi si mie va rog cum se numesc melodiile care canta pe fundal in fazele cu Don Luciano, acelea cantate de pavaroti.
Awp3Lory pe 23 august 2010 15:00
nessum dorma luciano pavarotti