Păreri Rămâi cu mine

(2013)

Rămâi cu mine

kasmyn pe 01 Decembrie 2013 21:30
LA MULTI ANI ROMANIA!
LA MULTI ANI ROMANIA!!UN SERIAL EXCELENT FELICITARI HBO PENTRU REALIZARE!!
Dacianus pe 10 Decembrie 2013 23:34
Un serial simpatic si foarte frumos filmat. Felicitari HBO Romania!
Ghemot pe 05 Ianuarie 2015 18:44
100% românesc!
Inspirat după un model „oriental”, „Rămâi cu mine” este un serial românesc, nou, cu actori tineri, de calitate, și aproape premium aș putea să spun.
Agresivitatea puțin prea mare, și numeroasele scene „amoroase” m-au făcut să scad un punct din zece, însă, per total este un serial reușit!

EUGEN.VIDEO pe 18 Decembrie 2013 12:00
Asa da!
Da , bun! In sfarsit un serial care imi place dupa Las Fierbinti! Simpatic , actorii joaca bine , regizat foarte bine chiar. Face nota discordanta cu toti ,,super regizorii'' castigatori la Berlin sau Cannes.Recomand.Nota mea 7!
SYNDJ pe 27 ianuarie 2014 15:09
Ai dreptate. Şi la mine la fel a fost - în ceea ce priveşte Las FIerbinţi". Primele minute din serial au fost ciudate, până m-am obişnuit cu stilul de filmare, cu actorii, iar apoi nu am rezistat să nu văd primele 5 episoade unul după altul. :D De acord, actorii joacă destul de natural. Cel mai mult îmi place de Andi Vasluianu (se vede că are deja experienţă) iar cel mai slab actor mi se pare maseuza (n-am găsit-o în distribuuţie, nu ştiu cum o cheamă). Şi de acord şi cu nota ta. Cred că merită un 7. :)
Dacianus pe 1 ianuarie 2015 20:02
Tocmai pe castigatoarea Cannes-ului pentru cea mai buna actrita o gasesti cea mai slaba? :p Mie mi se pare ca are o voce sexy si un stil tulburator, parca din alte vremuri. In rest, cred ca trebuie sa cunosti suficiente lesbiene psihotice ca sa iti dai seama daca e credibila in rol. :D
toth_adryan pe 12 Aprilie 2016 13:38
Genial :) Am vazut tot serialul intr-o noapte fara oprire
lucia_glogojeanu pe 15 Octombrie 2014 01:04
Cand apare sezonul 2?? Mi-a placut mult filmul.Stie cineva cand apare??
Crynick pe 2 ianuarie 2015 11:35
nu mai apare sezonul 2
Ultimul_Mohican pe 27 Iunie 2014 10:52
Merita
Un serial romanesc de calitate, merita vazut. Bravo HBO!
reta_oltan pe 16 Februarie 2014 14:39
f bun
un serial bine realizat felicitari HBO.Daca era de doua ori pe saptamana mi-ar fi placutmai mult.Sunt interesata daca si cand apare sezonul doi.Recomand ! Nota mea este 9
Crynick pe 24 februarie 2014 10:16
din ce stiu eu nu va exista sezonul doi.
mark_racz pe 07 Decembrie 2013 21:49
ramai cu mine
poate ca totusi nu e atata de bun

AdRock pe 29 decembrie 2013 20:06
In sfarsit! Credeam ca sunt singurul:)))
CristianSirma pe 8 februarie 2014 13:09
principiul este asa: "nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie"! Si cu asta, basta! Cui nu-i place, sa invete sa foloseasca telecomanda.
Cristina33 pe 20 Ianuarie 2021 21:01
Un film care te tine in priza pana la sfârșit; Eu l-am văzut pe HBO GO și mi-a plăcut foarte mult; Actori frumoși, bine aleși, joc actoricesc bun. Am apreciat accentele comice ale filmului, intr-un cuvânt excepțional!
dyzzi pe 12 Septembrie 2014 18:52
asa da!
Sincera sa fiu primul episod nu m-a captivat atat de mult, insa eram cuirioasa de povestea serialului...deoarece citisem ca se merita, si da, se merita! astept cu nerabdare sezonul 2. Bravo, se poate! :)
V10R37 pe 23 Decembrie 2013 20:57
Si premierele unde sunt?
Si premierele unde sunt ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? (50 caractere minim?)
danu05cat pe 16 Decembrie 2013 15:23
cite serii va avea de toate, vreai sa sti cit timp sa imi rezerv pentru a privi
dorel_mihai pe 05 Decembrie 2013 16:56
Ramaneti si voi cu mine!
Am urmarit cu mult interes primele doua episoade. Apoi am remarcat cu multa mahnire ca le difuzati in reluare la nesfarsit. Nu inteleg, daca este un film produs de HBO de ce nu pot sa vizionez toate episoadele? Va rog sa-mi raspundeti, cand vor fi difuzate si celelalte episoade?
Dacianus pe 8 decembrie 2013 23:41
Tu, in general, te prinzi greu de chestii? Se difuzeaza o data pe saptamana, oamenii au treaba pe parcursul zilelor astora si daca il scapa intr-o zi, il prind in alta, asta e scopul reluarilor in restul zilelor. Tu fixeaza-te pe una din zile (duminicile, parca, e in premiera) si o sa il vezi evoluand de la saptamana la saptamana. Si nu, nu esti pe site-ul oficial HBO.
georgia_cory pe 02 Decembrie 2013 15:01
daa
dragut si mie mi-a placut...actori buni,m-am distrat supeeerrr tare cand i-a scris la tipa aia pe net ca e naspa:)))cea cu nasul mare