Păreri Que se mueran los feos

Dă-i încolo de urâți!

Vegetarian pe 23 Februarie 2013 15:55
Javier Cámara (1967) -- Eliseo , in rol principal are o suvita care o tot pieptana sa ii acopere kelia . Parca avea un cod de bare pe cap , cam cum avea presedintele Basescu pana cand au fost luati ostateci niste romani !?
Mai departe este spoiler ! ! ( prezentarea deznodamantului sau detalii in plus fatza de cele din sinopsis , pt cei care au vazut filmu si vor sa isi reaminteasca doar anumite parti din el . )
. . Asta pana cand 4 prieteni il prind de maini si unul ii taie partial suvita cu foarfeca pt gard viu . Probabil ca in filmu asta iau taiat si lui Basescu suvitza !?

Sinopsisul de la acest film a fost adaugat de mine dar desi a fost acceptat nu apare numele meu sub el iar eu am primit urmatorul mesaj : Sinopsisul adaugat de tine la filmul Que se mueran los feos a fost respins ! Am intrebat la feedbac de ce , dar nu am primit raspuns si nici nu cred… citeşte

CANTALUP pe 24 februarie 2013 23:05
A iubi inseamna a suferi , si cum multi fug de suferinta , putini stiu sa iubeasca . Niciodata nu vom gresi cand vom iubi . E mai bine sa iubesti si sa pierzi , decat sa nu iubesti deloc .