Păreri Playing It Cool

(2014)

Cel mai îndrăgostit bărbat

XShadowX pe 12 Martie 2015 12:38
Nu as fi crezut ca acest actor Christopher Robert Evans se va potrivi pentru acest rol insa sunt placut surprins ca face o pereche buna cu Michelle Monaghan si a iesit o comedie romantica buna de vazut impreuna cu prietena / iubita ;)
xerses pe 14 Martie 2015 17:54
Mi-ar fi placut ca imaginea din poster sa o regasesc si in film.Concluzia din film, pentru mine: cand esti atat de cinic sa-i spui ca nu-l iubesti, asteapta-te sa primesti intr-o zi acelasi tratament de la persoana pe care o iubesti cu disperare.
leo26 pe 26 decembrie 2015 00:16
Chiar apare in film... sincer nu stiu ce film ai urmarit.
Mihai2508 pe 19 Aprilie 2015 12:25
O comedie usoara
O comedie romantica usoara, chiar merita vazut filmul seara ca si relaxare. Un film care reaminteste sa spui persoanei iubite ce simti pentru ea, ca poate nu se termina "ca in filme" asta e partea a doua....
marius93 pe 09 Iunie 2015 18:24
O comedie romantică banală care vrea să pară inteligentă. Din păcate nu e, fiindcă urmează aceeaşi reţetă arhicunoscută, adunând toată clişeele şi stereotipurile posibile. N-am râs, ci doar am zâmbit în vreo 2-3 momente, şi chiar dacă durează aprox. 90 de minute, am avut senzaţia că urmăresc un film de vreo 2 ore. Cred că singurul motiv pentru care Chris Evans a acceptat să joace în aşa ceva, este faptul că a fost ademenit cu mult caşcaval. Mi-a plăcut doar prestaţia lui Anthony Mackie, toate celelalte personaje fiind foarte antipatice. Nu recomand !
bainca pe 31 martie 2023 01:42
nu are nevoie nimeni de recomandarea ta
c0rn3ll pe 12 Mai 2018 00:50
Xerses,frate, nu stiu ce film ai vazut, dar daca nu ai vazut scena din poza, ai vazut cu totul altceva:)))