Păreri Piel de otono

(2004)

Iubire tarzie

mihaelatb pe 12 Mai 2014 21:54
Cand ai de ales intre sotul Sergio Goyri, care te mai si inseala si un artist, René Strickler, in mod sigur il vei alege pe ultimul. cea mai buna parte a telenovelei, tema muzicala :Esta ausencia cu David Bisbal.
burcioaga manuela pe 05 Iunie 2008 18:12
de ce nu se mai difuzeaza telenovela iubire tarzie pentru ca nu sa terminat saptamana trecuta filmul era difuzat la ora 11 acum e alt film de ce nu sa anuntat pe post ca nu se va mai da
alina stefania pe 23 Aprilie 2008 22:03
imi place f mult aceasta telenovela
laura tiron pe 04 Aprilie 2008 14:04
este o super telenovela
am utmarito cand ati difuzato prima oara si o urmareresc acum din nou cu drag

porumboi sorina pe 26 Martie 2008 21:44
super telenovela!
suldac maria pe 19 Martie 2008 18:23
telenovela iubire tarzie este una dintre telenovelele mele preferate este cool aceasta telenovela
Caramalau Veronica pe 17 Martie 2008 11:17
chiar daca am doar 13 ani urmaresc aproape toate telenovelele de la acasatv,iar telenovela mea preferata este ,, Iubire tarzie''.as vrea ca lura flores sa vina in romania si sa ii stiu id!
alina boboc pe 22 Februarie 2007 12:38
chiar daca am 11 ani , ''iubire tarzie '' a fost serialul meu preferat...as da orice sa il mai dea inca o data...iar laura flores...ce sa zic...frumoasa actrita...frumos rol...va iubesc pe toti!
nemes bianca pe 07 Aprilie 2006 20:20
micuta natalia e o dulcica!!e altfel cand ii vezi in televizor sau cand ii vezi in realitate!!ce sa va spun,e un sentiment unic,m-am bucurat foarte mult cand i-am vazut!!le-am zis imediat ca vreau sa vb cu ei si sa le cer niste autografe!si liliana este foarte frumoasa si joaca foarte bine!ma bucur mult ca pastrez legatura cu ei!!
nemes bianca pe 07 Aprilie 2006 20:15
imi place tare mult telenovela asta!eu i-am vazut pe actori din telenovela iubire tarzie!am vizitat venezuela si am avut ocazia sa vad cum se filmeaza!filmarile au inceput vara trecuta in decembrie anul trecut s-au terminat!am avut de asemenea ocazia sa si vb cu ei!pastram legautra aproape zilnic!ma simt foarte norocoasa de acest lucru si sper sa mai tin legatura si cu alti actori spanioli!!
SIMONA LEOCA pe 06 Aprilie 2006 17:23
Serialul poate foarte bine sã reprezinte o situaþie din viaþa unei femei chiar din România.Cã din pãcate nu ducem lipsã de bãrbaþi cãrora le place sã gândeascã în locul nevestei.Sã ºi-o dirijeze, sã-i cumpere ce crede de cuvinþã,sã-i dea voie sã gândeascã, s-o îmbrace dupã bunului gust.În concluzie, sã o facã sã îsi piardã încrederea în ea ºi cã fãrã "el"nu se va putea descurca vreodatã.
Important este sã poþi sã îþi dai seama la timp cã un astfel de soþ este nociv atât pentru tine cât ºi pentru copii.ªi sã te poþi rupe definitiv de el chiar dacã trebuie sã-l înfrunþi.Curaj celor care trebuie sã lupte cu un asemenea specimen.

Garofytza pe 05 Aprilie 2006 18:34
E super telenovela...imi place foarte mult..dar as dori sa imi spuneti si mie cum se numeste melodia cu care incepe...multumesc
DASCALU ANA-MARIA pe 21 Martie 2006 08:22
este cea mai frumoasa telenovela ;imi place fff mult ;actorii sunt dintre cei mai buni....
www.televisa.ro pe 19 Martie 2006 17:17
Da este super fain serialul
cui ii place peregrina? sa viziteze

ionica pe 17 Martie 2006 23:05
e super filmul si mie imi place foarte mult.....dar vreau sa stiu si eu cu se numeste melodia cu care incepe filmul stiu ca e a lui David Bisbal dar cum se numeste va rog frumos s-a imi spuneti
Paraschivescu Maria Danie pe 03 Martie 2006 13:57
ma bucur foarte mult ca ati putut difuza cate doua episoade ,este o telenovela super