Păreri Nașa

(2011)

Nașa

u2 pe 09 Aprilie 2011 15:33
grav!
Astia de la mediapro fac cele mai stupide si penale filme din univers, si au cel mai bun marketing din ro.Ca de obicei, afis si trailer hollywood style , promovare pana si in toalete si o voma de film si cel mai penal anonim "regizor" in viata.
latearazvan pe 27 aprilie 2011 23:17
Mai bine nu o puteai zice " Numai infecti in filmul asta( cativa ;nu toti ) mai lipsea tiganul ala batran de se imbraca in rosu din telenovela aia . O comedie dedicata in special manelistilor "Doar e regizata de un manelist .cum spune ,ooo333 " mai jos
bluecyclon pe 2 ianuarie 2012 22:49
Da, u2, ai mare dreptate, cele mai proaste filme le fac cei de la mediapro.Cu exceptia lui Whitney Anderson, toti ceilalti fac o pacaleala de prestatie de doi bani.Scenariul e foarte prost....., si in plus ar trebui dat trofeul Zmeura romaneasca, Laurei Cosoi pentru interpretare penibila (faza cu copilul in inchisoare)...Mai bine jucam pocher pe pedepse din care una fiind vizionarea acestui film.Pierdere de timp....
Crynick pe 08 Aprilie 2011 13:59
???
pentru astfel de filme se poate da nota 1...pentru ca e un monument de prostie.E cu MULT mai tampit decat m-am asteptat.Pare o parodie al unui film de cacat american.atunci cand il pui pe smiley in rolul unui popa,esti debil mintal.

iar MEDIA PRO....iar glume proaste....iar actori de mana a 4-a....iar persoane care au un rol in film doar pentru ca sunt cine sunt...iar un gunoi de film apreciat insa de cocalari si pitipoance,fani rambo si twilight.

Si vor continua sa faca filme tampite cum au fost Un film Simplu,Poker sau Poveste de Cartier,pana cand romanul,sau rromanul,va intelege ca majoritatea filmelor de la Hollywood in lume,sunt precum manelele in Romania.

trustme pe 28 aprilie 2011 13:25
alt film cocalaresc distribuit de media pro ... deja m-am scarbit de pro tv
93GabiBT pe 2 ianuarie 2012 12:28
tu compari fanii filmelor cu rambo cu fanii filmelor twilight? e o diferenta cam de 25 de ani intre ei..
marcusARCUS pe 22 Aprilie 2011 22:10
Ne facem de ras cu actorii astia care vorbesc engleza stalcit si care se cred amuzanti.Probabil cel mai de rahat film de anul asta.Si toti cocalarii si pitipoancele o sa se duca la el si o sa faca bani Mediapro.Ca e cu Alex si Smiley.
kiticat pe 29 aprilie 2011 15:22
TE crezi in masura sa jignesti asa? PENIBIL!
marcusARCUS pe 4 noiembrie 2011 13:44
Pai stiu.Am luat 96,5 la bilingv.
MitzuB. pe 26 Aprilie 2011 19:59
1.Film RELATIV bun. In schimb ce ma deranjeasa sunt comenturile voastre proaste.
Suferiti de voi?! luati un calmant si culcati-va.
2.FILMUL ESTE ADRESAT NUMAI UNOR CATEGORII SOCIALE;) NU DESTINAT TUTUROR .Voi nu vedeti filmul si spuneti ca o sa fie un "rahat" , probabil va mirositi si va este ciuda.
3. Actorii sunt buni tinand cont de experienta lui in schimb am un preferat si anume Mihai Bobonete , pe departe un comediant foarte amuzant.
4.Media Pro are un prestigiu international spre deosebire de antene ce isi permit sa faca rating pe injuraturi spuse la In Puii mei si de asta sunt un 0 barat.
5. ASTEPTATI FILMUL SI DUPA COMENTATI SUFERINZILOR!

Crynick pe 28 aprilie 2011 13:29
dar tu unde ai vazut filmul de zici ca e bun?
bluecyclon pe 2 ianuarie 2012 22:53
MitzuB, nu te supara, dar cred ca esti supermasochista, ori de o naivitate extrema.Asta ca sa nu zic ca ai gusturi ciudate.
Morphy pe 21 Aprilie 2011 09:52
Nu obisnuiesc sa comentez filme care nu au aparut si pe care nu le-am vazut dar ieri am fost sa vad Source Code si inainte am vazut trailer-ul de la Nasa.
Concluzii:
1. trailer-ul nu ma atrage deloc sa vad filmul (desi este facut in stil hollywood)
2. actori care sunt orice altceva dar nu actori (cu mici exceptii)
3. cand am vazut in trailer "from the filmmakers of HO-HO-HO" m-am linistit complet...
Poate cineva are la dispozitie 100 de minute si prefera sa vada filmul Nasa. Eu voi merge la alt film cu siguranta...(si nu am nimic impotriva filmelor romanesti bune)

ooo333 pe 24 aprilie 2011 12:29
Unul dintre regizorii a regizat ''Poveste de Cartier''.
bluecyclon pe 2 ianuarie 2012 22:56
Te invidiez, Morphy pentru faptul ca ai evitat acest film.Bine ca nu am vazut "Poveste de cartier" si "Ho-h-ho"Probabil este o pierdere de film
valeria-si-mai-cum pe 22 Aprilie 2011 14:44
Sec
Nu l-am vazut, dar din trailer reiese dulcea disperare a romanului de a adapta un film pur romanesc la rahatul care se cere la Holywood. Mafie si mpuscaturi.
Gallax pe 01 Mai 2011 11:54
Extraordinar de prost
Sunt dezamăgit compelt de acest film,nu știu cum a reușit să aibă o notă așa de mare pe IMDB
mano_carmen pe 30 Aprilie 2011 21:22
Zmeura de aur
Cred ca acest film poate fi luat ca reper pentru cel mai prost film din istorie.
PS: am vazut filmul, din pacate, deci vorbesc in cunostinta de cauza

Danutz94 pe 7 octombrie 2011 17:59
Adevar graiesti !!!
bluecyclon pe 2 ianuarie 2012 22:57
Sunt de acord
Tweeknax pe 25 Aprilie 2011 14:47
O porcarie
Din trailer se vede ca este o mare porcarie.Dupa ce muzica romaneasca a ajuns sa se cante doar in engleza acum a venit si randul filmelor romanesti sa fie in engleza?Nici platit nu voi merge sa vad acest film.Si de cand pseudo-cantaretii devin peste noapte actori?
Rozzy pe 26 aprilie 2011 19:03
daca m-ar plati cineva eu m-as duce chiar daca e prost. Bineinteles , o suma mai mare decat salarile din Romania.
Qube86 pe 26 decembrie 2011 12:32
Asta nu merita vazut nici macar acasa daramite la cinema...E si pacat sa prapadesti banii pe un bilet la un asemenea film...
Bogdy.musiclover pe 26 Aprilie 2011 11:47
un film interesant , incercati sa priviti ideea filmului :P
Crynick pe 26 aprilie 2011 18:00
nu vreau sa te jignesc,dar ce demonstrezi daca dai note unui film.inainte sa il vezi?
mitzik199 pe 30 aprilie 2011 17:09
sunt de acord k Bogdy.musiclover...filmul este foarte interesant si incercati mah sa vedeti un film inainte deal vudeca dupa coperta
Doar.Sucre pe 01 Mai 2011 21:12
Numai eu vad nota aia?
Deci serios , eu si mai vreo 2 persoane observam nota aia uriasa pe imdb? (Nasul cred ca a avut nota echivalenta)
Crynick pe 1 mai 2011 22:23
se va remedia cand vor vota si alti useri obiectivi
otonis pe 29 Martie 2011 23:44
Daca o sa fie un alt rahat romanesc, atunci voi fi foarte dezamagit de mentalitatea si creativitatea romanilor.
alin.oprea pe 3 aprilie 2011 11:22
judeci tu repede macar astepta l sa il vezi si pe urma dati cu parerea ca mor de astia care le stiu ce poate
cosmin742000 pe 4 octombrie 2011 00:20
otonis ce zici tu nu are logica , nici sfarsit , nici inceput
Lucian22 pe 27 Aprilie 2011 13:13
Ca de obicei, pareri impartite. Trailerul e foarte bun, filmul are ca atu prezenta lui Dragos Bucur, pentru mine e un motiv suficient de bun sa vreau sa vad Nasa. Ar trebui sa invatam sa apreciem si comediile romanesti!!!
Tweeknax pe 27 aprilie 2011 15:38
Poate se sesizeaza un administrator: parerile pozitive apar de la useri recent inregistrati fara vreo alta activitate; se repeta 'istoria' de la 'La bani, la cap, la oase'?
bluecyclon pe 2 ianuarie 2012 22:59
Lucian22, care comedie?In afara de 2 faze....
Da-Luck pe 23 Aprilie 2011 14:10
vreau sa vad acest film romanesc pentru ca nu foarte multe filme romanesti sunt asha de mediatizate
mitzik199 pe 30 aprilie 2011 17:09
si eu deabea astept sal vad
DennyToxx pe 27 Aprilie 2011 21:50
Ce pot sa mai spun eu?Fiecare cu parea lui.
Since rmie postaru mi se pare super tampit-adica e aiurea rau nu ma atage in nici un mod.
Trailer-ul e mediocru si tampit!
Iar acesti cantareti-actori care apar in film [alex velea] sunt doar sa ataga publicu larg si prost care asculta cacaturi deastea!
Sincer nu as da 2 banii pe filmu asta,nici macar un ban, e prea de cacat!
Nici nu trebe sa il vad!

P.S. meldoai din tariler -am ajuns sa promovam tigani-ne-am dat draqu :)

andraaa02 pe 29 aprilie 2011 17:34
Si tu ce esti daca scrii " ne-am dat dreaqu"?
DennyToxx pe 29 aprilie 2011 18:49
Eram cat se poate de ironica:)
sabinalin pe 29 Septembrie 2011 17:36
Godmother versus Madfather. Oh boy!
Razvan Vasilescu e inubliabil in rolul lui Doiaru in exceptionalul "California dreamin'", remarcabil in filmele postrevolutionare ale lui Pintilie, tulburator in "Scaunele" lui Ionescu de la Bulandra. Radu Gabriel isi da masura talentului mult prea putin exploatat in "Ultimul stinge lumina" sau in "Tarelkin" la teatrul Metropolis,dar si in scenetele pline de haz de pe vremuri la grupul Voua. Dragos Bucur e una din cele mai placute figuri ale noului val,prestatia din "Politist adjectiv" e graitoare. Jojo se achita bine de rolul din "Poker" chiar daca unii il injura pe Sergiu Nicolaescu din inertie... Ai zice ca,avand in distributie asemenea actori, un film nu poate fi submediocru. Din pacate se poate atunci cand scenariul e scris cu picioarele,fara pic de logica si haz, iar regia e pur si implu penibila. Productia se autointituleaza "comedie". Am rezistat eroic pana la final in speranta… citeşte
Manusa pe 19 Septembrie 2011 19:35
A fost un film cam stupid, si vad ca si altii au aceeasi parere. Totusi ma asteptam la ceva mai rau.....Totusi nu este un film foarte reusit si chiar asa, filmul a fost promovat foarte mult si pana la urma ce? este un alt film romanesc prost facut. Nu spun ca nu avem filme bune dar asta a fost chiar caraghios.
gremlin2525 pe 02 Mai 2011 14:49
UN KKT DE FILM :)) ERA DE ASTEPTAT VOR SI EI SA II COPIEZE PE AMERICANI :) CHIPURILE AIA SUNT ACTORI :))) CE RAHAT DE FILM
cezarika21 pe 29 Martie 2013 09:02
Un film de doi lei - kitch ordinar
Fals, fals, fals, de la început şi până la sfârşit. Cu unele excepţii totuşi: imagine de calitate, unele interpretări decente. În rest, scenariu ratat (deşi el a început bine), improvizaţie regizorală şi actoricească (astfel nu-mi pot imagina cum Laura Cosoi cară un copil de câteva zile, apoi unul de vreun an, pentru ca la final să apară iarăşi cu unul de câteva zile), stil de şuetă interpretată de nişte amatori la o bere cu prietenii. Ce rost are actriţa americancă, de ce vorbeşte în engleză, nu reuşesc să-mi dau seama. Mă îndoiesc însă că filmul a făcut vreo brânză la export.
claudelina pe 03 Ianuarie 2012 19:34
slab
un film slab de tot,nimic care sa prinda la public,imi pare rau ca mi-am pierdut timpul cu asa ceva.
kingzoor pe 17 Iunie 2011 00:06
Nu am vazut filmul.Nu o sa vad filmul.
Mi se pare o prostie mare ca sa faci cu forta doi cantareti mediocri-->actori.
*Alex Velea,baiatu trage la sala,nimic de zis,dar nu trebui sa ne-o arate in fiecare videoclip,in fiecare emisiune,iar acum si in filme.Asta e un adevarat om care suvera de el!
*Smiley baiatu mi se pare in regula,nimic de zis la caracter... DAR CA ACTOR????

Din comentariile altora chiar inclin sa-mi dau dreptate.Cum am si notat o pierdere de timp.

y0nutz21 pe 2 ianuarie 2012 22:57
Daca nici macar nu stii ce actiune urmareste filmul si ai vazut doar traillerul, pentru ce ii dai nota?! Tipic taranesc...
Vokial pe 21 Mai 2011 01:24
film de week-end
nu am prea ras. am zambit mai des, recunosc. de 2 ori m-am uitat la ceas ca sa vad cat mai am de stat, deci asa m-a distrat de bine

de ce oare a trebuit ca mafiotii din romanica sa vorbeasca engleza aia de balta sunt depasit...

javrek pe 02 Iunie 2011 22:53
o porcarie de film!
am fost aseara sa vad minunea d film romaneasca laudata de toata lumea. si "surprize-surprize"! n are pic d comedie in el; neste faze care sunt pt copiii d 10 ani(maxim, cu indulgenntza; o povestire cu un final foarte scos din basme cu intorsaturi neasteptate de situatie(bleah!).cu un popa smiley si calugar busu(mare fost mafiot devenit om al domnului/betiv/profesor in ale mafiei; o laura cosoi care la cat e ea d scumpa si dragutza a avut un rol total nepotirvit; singurul atuu al filmului l-a reprezentat frumoasa tanti din hamerica!
parerea mea! am dat banii dgeaba

gabylicious pe 23 Mai 2011 22:54
oribil
Nici sa imi dea bani nu ma duc sa il vad.Mai ales ca joaca si Alex Velea,super actorul..oribil
MissWindUpBird pe 04 Mai 2011 23:37
De prost gust.
Filmul ăsta e o poveste spusă de un boschetar... de un copil boschetar! Poate asta ar trebui să justifice de ce e aşa prost! Nu, serios acum, cumva scenariştii au 9 ani? Am remarcat că au greşit şi expresii americane consacrate. E "pull the strings", nu "pull the ropes", cum a zis Velea într-o replică. Doar jocul lui actoricesc e mai prost decât acţiunea filmului. Mai lipsea din poveste boschetăriţa ştirbă, să fie şi ea prinţesă şi să trăiască fericită până la adânci bătrâneţi.
crai pe 1 noiembrie 2011 15:17
MIe mi s-a parut ca singurii credibili au fost cei doi copii, restul au dat FAIL grav.
MissWindUpBird pe 5 noiembrie 2011 18:03
ah, e incontestabil faptul că, acei copii au jucat cel mai bine :)) bul still, the plot sucks.
Sorin87 pe 20 Septembrie 2011 19:25
Naşa
Nasa pare sa fie o comedie foarte buna, trailerul este foarte bine facut si promite. Acum filmul e deja in cinematografe, l-am vazut si mi-a placut pentru ca transmite o stare de bine.merita vazut
diabolyk_black pe 24 octombrie 2011 16:12
da ai dat nota !!!!!
Casy20 pe 12 Mai 2011 14:06
Acest film este romanesc:O:O:|:|:|:|:|...................stupid
Bine scz nu lam vazut:));;_

Crynick pe 15 mai 2011 22:36
Acest user este analfabet :O:O:|:|:|:|:|.......stupid
veveak pe 01 Mai 2011 21:38
varza
Film romanesc in engleza fara actori, suntem americani noi ma, made in RO
Wispher pe 28 Aprilie 2011 17:41
In primu rand majoritatea comentariilor sunt facute de niste cocalari obositi care fac comentarii la ceva ce au vazut doar intr-un promo... ma opresc aici si cu mare degustare spun ca poporul roman 80% din el este incult si are mai multe asteptari de la nimic decat de la ei insisi.( nu ma refer la film, ci la dorinta romanului de-a vedea nimic si de ai placea)
nemotoujours pe 14 martie 2013 00:57
TU CHIAR NU AI LEGATURA CU CEEA CE INSEAMNA CULTURA FILMULUI
nsag pe 22 Aprilie 2011 22:15
Film tipic ROMANESC.
-Glume proaste
-actori ......... sa spunem buuuunnnniiiiiiiccceeeiiii
-O poveste MEDIOCRA
-Astea le-am putut observa inca din trailer si nu cred ca o sa ma duc sa platesc ca sa vad PORCARIA ACEASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Crynick pe 23 aprilie 2011 16:35
romanii fac filme bune.nu insa si producatorii astia
danRapid pe 22 Aprilie 2011 12:12
eu am decis sa renunt la "comediile" romanesti ptr ca sunt penibile!
zdraveius pe 18 Septembrie 2011 22:01
Avem un personaj care nu vorbeste romaneste si toate celelalte personaje, de la copii, la membrii mafiei, la politisti, avocati, menajere etc vorbesc engleza, intr-o Romanie clasica. Asta e reteta 100% americana: ei nu stiu nicio alta limba, asa ca toate personajele, in toate filmele, indiferent de epoca, gen, activitate, nivel social sau cultural vorbesc in engleza.
Un rahat impletit pentru care mi-ar fi fost ciuda sa platesc bilet la cinema.
Dincolo de amatorismul actorasilor de ocazie, ma intreb cum de nu le-a fost rusine sa apara intr-o asa poveste, mult prea saraca si penibila ca sa fie demna de o poveste pentru copii.
Filmele romanesti din ultimii ani, in frunte cu cele ale Media Pro sunt din ce in ce mai proaste. Halal evolutie. Vin strainii sa faca la noi o mizerie de film, isi bat joc de noi din toate punctele de vedere, ne scuipa si ne comenteaza, iar noi le… citeşte

baxter777 pe 08 Mai 2011 21:12
Oribil
Mizerabil, Asa ceva.....:( Ce se poate comenta la o asemenea mizerie ? Este un supliciu sa incerci sa vezi un asemenea film ! Rusine !
maskaltzone pe 21 Iunie 2011 09:44
???
.... doar ce m-am ''inscris'' ,crezand k pot vedea filmul > ma poata ajuta cineva in acest sens ???? multam'
nemotoujours pe 14 martie 2013 00:58
IESI CA NICI NU STII PE CE LUME ESTI
NasuR pe 28 Aprilie 2011 10:02
Foarte Bine !!!
Sa se creeze film !! ....Mult... pentru toate categoriile si toate nivelurile, in stil holywoodian sau european...doar sa se creze si asta se face la MP

DRAGOS BUCUR = best romanian actor !! Omul acesta e nascut pentru film, nu conteaza ce gen.

y0nutz21 pe 2 ianuarie 2012 23:01
1.hollywoodian nu holywoodian:) 2. creeze nu creze :)
nsanyi23 pe 01 Mai 2011 10:14
mai mult
Imi place, cu multa comedie cu multa actiune cu artisti romani superbi
zincagabriela pe 28 Aprilie 2011 20:02
mie mi se pare un inceput pentru filmele romanesti,deci pana nu il vad ramane doar un film ok :D
MissWindUpBird pe 10 mai 2011 16:00
Care "inceput pentru filmele romanesti"? Poate vrei sa spui declinul; intreaba-ti parintii despre filmele adevarate, romanesti.
y0nutz21 pe 2 ianuarie 2012 22:50
Nu serios?! DEMODATILOOOOR!!!!!!
solovivi pe 28 Aprilie 2011 19:57
******
Atatia maimutoi ca aici nu am vazut pana acum! Prieteni....daca nu va atrage ideea filmului....e simplu...nu va uitati! Si daca e facut in stil Hollywood, ce?
Indiferent daca filmul e bun sau nu, numai ideea ca la noi se fac si comedii ....ma bucura. Chiar va plac mizeriile alea de filme care ne amintesc de perioada comunista, de drama poporului roman etc etc?? (:D astept injurii despre cat de inculta sunt :D:D:D)

andy_stf pe 27 iunie 2011 12:30
ai dreptate fratioare....tot asa
y0nutz21 pe 2 ianuarie 2012 22:49
bravo fato!
ByaByby pe 28 Aprilie 2011 19:53
mai intai uitativa la film si dupaceea spuneti-va parerea;)
mie una dupa trailer mi se pare un film amuzant:)

Laura00 pe 30 Aprilie 2011 21:05
Filmul e plictisitor.La inceput am fost curioasa sa-l vad pe Smiley,Velea...dar nu e cine stie ce.
baxter777 pe 8 mai 2011 21:13
Doamne fereste....
andy_stf pe 27 iunie 2011 12:27
mai bine va vedeti de treaba voastra ratatilor... voi nici nu ati vazut filmul si va luati de altii corora kiar le place ceva bine facut.... din nou RATATILOR
Andrei.Ciprian pe 23 Aprilie 2012 21:18
Nasul unde este?
Un fim care nu m-a impresionat cu absolut nimic si pe care l-am uitat foarte repede.Mi s-a parut jalnic in anumite momente...
sfeklasfekla pe 13 Ianuarie 2012 20:29
Am reusit sa urmaresc jumatate din el. Un dezastru , parerea mea...
Raluca907 pe 13 Ianuarie 2012 19:48
ioooi
am vazut filmul acesta acum o saptamana si sincer mi sa facut greata cand am vazut cum se fac romanii de ras cu engleza lor si ma socat contrastul dintre modul exceptional de a juca a lui Whitney Anderson si modul gretos de a juca a ''actorilor'' -care defapt sunt cantareri -romani! Parerea mea!
elmedico pe 10 Noiembrie 2011 16:46
O mare idiotenie !
crai pe 01 Noiembrie 2011 15:14
Am vazut filmul. Si am reusit in timp record sa returnez dvd-ul. Nu e la fel de usor sa il sterg si din memorie. Eu stiam ca romanii fac filme bune, unele chiar au nivel de arta, dar asta nu poate fi considerat decat ..... nu stiu ce poate fi considerat, nu are grad de comparatie, poate doar sa fac un pleonasm si sa il numesc GROAZNIC. Tipa din "rolul principal" cred ca a invatat actoria cu femeia care spala pe jos, ca altfel nu pot explica jegul pe care doamna il prezinta drept "acting".
Monument de prostie nu este suficient sa il descrie.
Smiley drept popa si Alex nu stiu cum drept Mobster? Get serious!!!

claudiak pe 03 Ianuarie 2012 11:03
PIERDERE DE TIMP
Chiar nu stiu cum de am avut rabdare sa ma uit la tot filmul !!! am tot asteptat ....si iar am asteptat ...ceva ,ceva sa izbucneasca de dedesubt ...dar nimic :( !!!
Anamarria pe 02 Ianuarie 2012 22:55
Slaaaaabbbb! Deci, inca o data am fost dezamagita de romanii nostrii care incerc sa faca filme,dar nu le iese. Are cateva momente amuzante,dar doar atat....ca sa nu mai zic de sfarsitul fara actiune. Eu zic sa se lase de actorie toti cei care au jucat in acest film pentru ca au fost mai mult decat groaznici.
Claudiu9 pe 02 Ianuarie 2012 16:32
Filmul este foarte slab...varza cu carne , pierdere de timp.
gr8abyss pe 19 Septembrie 2011 08:44
Jenant
De film in sine nu are rost sa ma mai leg. Dar jenant e ca pe Prodan l-au arestat in baza art. 328 Cod penal, dupa cum se exprima jandarmul. Problema e ca in art. ala e prevazuta prostitutia :))):)))). Adevarul e ca era greu pt scenaristi sa caute in cod.
y0nutz21 pe 2 ianuarie 2012 22:58
A, deci pe tine te intereseaza sa cauti micile greseli in filme.... bun! :)))) De fapt... STUPID!!!!
Ro pe 06 Mai 2011 09:53
Esec
Trebuie sa scriu ceva pentru ca nu ma pot abtine.
Ieri am fost cu mai multi prieteni la film si ne-am hotarat sa intram la Nasa. A fost ORIBIL. Sa nu va duceti pentru ca pe lanaga bani, va pierdeti si timpul si va umpleti de nervi. Este un film total nereusit, ca majoritatea filmelor romanaesti de altfel...
Noroc ca am mai intrat la un film si mi-a placut atat de tare incat am uitat de trauma psihologica care mi-a provocat-o Nasa :)))
Nu faceti greseala sa mergeti la acest film. Le mai umplem si buzunarele la "actorii" acestia super talentati...:(

Crynick pe 15 mai 2011 22:38
filmele romanesti sunt,in general,bune. Insa filmele facute de mediapro sunt,tot in general,proaste.