Păreri My Bloody Valentine 3D

Infern de Ziua Îndrăgostiților 3D

suvitedeea pe 09 Septembrie 2009 15:29
filmul asta ar trebui sa fie la sectiunea comedie nu horror...eu am ras pe toata perioada filmului...in special la inceputul filmului cand un baiat este urmarit de criminal si da cu capul de o scandura...exact ca in tom si jery.
jammess pe 07 Iunie 2009 06:08
scenariul si distributia sunt atat de proaste, incat nici de efecte 3D nu-ti mai arde. Am iesit din cinema dupa juma de ora, ca nu mai rezistam, + ca ma usturau si ochii de la ochelarii aia. Concluzie: Varza!
broth3rrr pe 26 Martie 2009 23:37
vreau sa zic k am vazut filmu asta saptamana trecuta ji isi merita totzi banii...e prea tare ...nu ai timp sa t plictisesti iar efectele 3d fac filmu smeq rau de tot ... cloncluzie ...merita vazut filmu asta 3D.. >:) >:) >:)
cristi_kidboy pe 23 Martie 2009 22:55
Kidboy
E cam tras de par. Dar este o experienta minunata sa il vezi 3d la cinema !!!
Pomplamoose pe 07 Noiembrie 2009 10:34
Nu merita
E prea prost, mai ales la-nceput cand un tip vrea sa fuga si da cu capu' intr-o bara, eu mai mult am ras, horror nu e deloc deoarece e prea prost facut, penibil ce-am citit mai jos ca unii au lesinat la film si prostii d'astea iar fazele 3d sunt prea putine, un tarnacop, un glont si putin sange, pierdere de timp/bani.
claurmvl78 pe 13 Mai 2009 01:10
BORRINNGGG......
Plictiseala mare fratilor.....halal film de groaza....nu merita vazut!
Unu pe 17 Februarie 2009 21:19
KuRuPt..s-ar putea sa-l bage saptamana asta...si sper...
Am vazut secvente din el...as merge sa vad si eu cum e in format 3D...imi iau prietena si ma duc...

eu pe 05 Martie 2009 11:46
slab pentru genul horror...efectele 3D sunt interesante!
Daylak pe 6 mai 2009 19:05
Mie mi-a placut ft mult filmul :) chiar este reushit..
gaga pe 17 Noiembrie 2008 22:09
am vazut originalul si mi s-a parut destul de bun.sa-l vedem pe asta.
arnoldroland pe 03 Septembrie 2010 13:58
Nu pot sa spun decat ca e un nou horror adevarat si un film extrem de interesant, deoarece nu se stie cine este ucigasul si mori de curiozitate sa afli,pur si simplu te tine cu sufletul la gura.Inca nu am vazut varianta 3D,dar in HD este de exceptie.Chiar merita sa iti pierzi 101 minute din viata.
Stefannnn pe 27 Februarie 2009 00:27
Eu fiind un fan mare al filmelor horror, l-am savurat pe asta la fiecare clipa.Si chiar daca au fost asa multe efecte 3D,au fost facute foaaaaarte bine.
Felicitari pentru prestatia actorilor(in special Jesnen Ackles) si regia, scenariul si alte din astea.:D

adi viola pe 18 Februarie 2009 22:48
ii superb filmu . . .am fost 20 de prieteni cu prietene s a fost duper,doar ca la noi (tm) sa lasat cu doua fete care au lesinat . . .naspa de ele . . .efectul 3D belea . . .il recomand
Andreigogu pe 06 Aprilie 2009 10:05
mimi
tareeeeeeeeeeeeeeee. iar glontu ala care se invarte in aer un pic e magnific. tot asa baieti!
ionutz pe 18 Februarie 2009 23:24
Prea mf filmu.. :X:X
L-am vaz ieri la cinema..
E rupereee...
Nu se compara cu ala vazut la pc..so duceti-ca la cinema

MarutzzaEmoKid pe 10 februarie 2012 21:22
ma copile cine crezi ca intelege ce dracu crezi ca intelege ce ai scris??????
SANDA45 pe 2 noiembrie 2012 15:57
voastre*
mirela_pisoi pe 23 Aprilie 2009 13:25
bun film
l-am vizionat si mi-a placut tot la el..genul de film care te tine cu sufletul de gura..filmul a fost bun dar m-au deranjat spectatorii din sala tipetele..:))
Senseless pe 03 Mai 2009 00:43
a fost o tampenie filmul asta.eu l'am vazut abia azi, din plictiseala. a fost cam fortat totul, in special finalul.
panteraneagra23 pe 11 mai 2009 00:08
super filmul numai ca jensen a avut un rol negativ.dar merita vizionat
xerses pe 30 Octombrie 2011 19:46
L-am asteptat mult sa-l vad dar nu m-a impresionat prea mult.
Neytiri pe 17 August 2010 22:17
foarte tare finalul...chiar nu ma asteptam...
dupa cum s-a terminat trebuie sa ne asteptam la o continuare,right?

Octaz pe 26 Mai 2010 00:04
L'am urmarit acasa in format 3D cu ochelari speciali si sunt foarte multumit mai ales de efectele si senzatiile pe care le simti cand ai ochelarii la ochi. Totusi nu se compara cu cinemaul 3D . Filmul a fost interesant :D si imi place ca lasa de inteles ca mai urmeaza o parte
DarthJE pe 29 August 2009 11:14
bine ca nu a fost confortabil scaunul pe care am stat pentru ca altfel ma lua somnul.
Chaosdragon pe 04 August 2009 10:11
Film horror ca in anii '80:sange,sex si ceva suspans...
DarkMovie pe 27 Iunie 2009 18:20
Poveste banala, scene banale, film banal. Mai bine nu va duceti... Va pirdeti timpul... nici na fost horror
Just me pe 05 Martie 2009 22:15
Deci filmul mi se pare super interesant shi chiar vreau sa il vad la cinema...dar am vazut k e interzis sub 18 ani :|....am 16 da' chiar vreau sa vad filmul 3D :(
Rau pe 14 Februarie 2009 01:14
Acuma am venit de la filmu asta .(in bacau )
E bestial , il recoman , si face toti banii....nu cred ca are farmec daca il vezi la pc...
e prima data cand vad un film 3d....suuuper

KuRuPt pe 13 Februarie 2009 11:59
macar voi il aveti in Bucuresti,Cluj,Bacau si Timisoara...da la noi in Constanta cred k o sa il bage in martieee...:(((((((((----N'ai cu cine!!!
KuRuPt pe 17 noiembrie 2008 22:09
Unu...din pacate te'ai inselat...saptamana asta baga Pantera Roz 2--Valkyrie si inca 1..:(
par4zi7u pe 10 Februarie 2009 18:42
mama de abia astept vineri sa ma duk la cinema sa ma uit ..sper sa fie plina sala din iasi:)
par4zi7u pe 17 noiembrie 2008 22:09
am aflat ca va in iasi nu va rula filmul din pacate..nush ce cu cinema city asta ca ma dispera .ar trebui sa apara la toate cinema city din tara ..adik din 4 cinema city ( iasi , timisoara ,bacau ,cluj) numai in iasi nu se ruleaza ..sa ma kak pe el de cinema...de abia ast sa vad filmul si cnd colo in iasi nu se va rula g-a-t-u- mamii lor .la fel sa intamplat si cu amurg ..mo enervat faza asta
rares pe 23 Ianuarie 2009 23:52
Am vazut ambele filme si pot spune ca au iesit perfect.Dar 3D-ul daca nu-l vezi la cinema ii mai naspa.L-am vazut pe calculator si mi-a lasat o impresie placuta .Iii foarte bine facut 3D.Bv lot!
Mastersed pe 10 Aprilie 2009 16:56
Mastersed
Prea putine faze 3D adevarate.
In afara de faza cu glontul si cea in care se arunca tarnacopul nu prea a fost nimc 3D misto.

andruku pe 19 Martie 2009 15:41
sal
am si eu o intrebare daca se poate cat mai rtepede cum dowladez si eu de pe site acesta imi raspunde si mie cineva pe e-mail andru_alex18@yahoo.com sau la id`ul andru_Alex18 multumesc frumos cat mai repede posibil
claudiu-daniel pe 14 Martie 2009 15:47
dupa trailer nu mi sa parut un film asa special pentru unul horror dar poate ma insel astept sal vad si mai scriu daca mia placut sau nu.
RoTaRel pe 08 Martie 2009 18:38
Super filmul !
Sergiu pe 19 Februarie 2009 01:53
Foarte tare!!!.....mi-a placut reactia spectatorilor...cand tresar cu totii la diferite faze....si fetele se cuibaresc in prietenii lor...:D
www. pe 24 Ianuarie 2009 01:35
Nu se poate compara cu originalul, Efectele 3D vor face din film Un adevarat horror, cea mai buna alegere pt tine si iubita ta de ziua indragostitzilor:D las sa-nceapal, las sa-nceapa
6Patronul9 pe 26 Octombrie 2018 16:31
La vremea cand a aparut a fost laudat pentru efectele 3D.Eu unul n-am apucat sa-l urmaresc intr-un asemenea format.L-am vazut in schimb acasa,pe pc.Poate ca 3D-ul intr-adevar i-a dat farmec si se merita urmarit in sala de cinema,insa in rest eu n-am vazut nimic special la filmul asta.Sunt unele faze misto pentru amatorii de gore,iar unele interpretari sunt credibile,dar scenariul e slab iar twist-ul de la final este extrem de previzibil.Pentru unii e ok in lipsa de altceva,dar mie unuia mi s-a parut o pierdere de vreme.
cristina_crissuu pe 22 Iulie 2018 19:33
Mie nu imi place genul asta defilm horro-slasher ci filmele care au un subiect inmanuncheat in introducere,cuprins si incheiere.
bainca pe 20 Februarie 2018 12:40
nota 6 bunicel + spolier
si uite ca am vazut si filmul asta , e un film bunicel si scenele sangeroase sunt facute foarte bine , dar se bazeaza mai mult pe actiune decat pe subiect , adica e un slasher in adevaratul sens al cuvantului dar subiectul in sine nu e foarte dezvoltat , a fost lasat deoparte si sa concentrat pe actiune , personajul pincipal tom era negativ din simplu fapt ca nu era chiar bine mental dar nu a explicat unde a disparut exact sau de ce fosta lui iubita sa casatorit cu presupusul lui prieten . si al final rezulta ca fostei nici nu i-a pasat ca actualul ei sot a inselat-o cu angajata cu toate ca a aflat , la iertat si au fost fericiti indiferent de circumstante , poate de asta subiectul nu a fost foarte bine explicat dar scenele au fost bune pentru asta si pentru povestea buna chiar daca nu a fost bine pusa in practica merita un 6 , bunicel si atat nimic mai mult . am facut spolier si nu… citeşte
AlexandruDragosStegaru pe 25 Ianuarie 2016 14:10
My Bloody Valentine
Mr.Halloween pe 14 Mai 2015 11:23
Asta e mai bun cu 10 sutimi decat cel din '81 pentru ca are mai mult suspans/actiune.
FillerCristi pe 26 Ianuarie 2015 18:32
horror de calitate
cred ca este cel mai bun horror vazut de mine. un horror psihologic exceptional, merita vazut pentru fanii genului, cred ca varianta 3d e si mai tare.
cred ca este unul dintre cele mai bune filme horror, si nu inteleg de ce are o nota asa de mica... hai ca-i dau eu un 10.
foarte bine gandit, din pacate insa nu multi apreciaza....

am vazut filme mult mai slabe, si pot sa spun ca asta este printre cele mai bune filme, poate chiar mai bun ca ,, vineri 13.

Shadow_Master pe 01 Ianuarie 2015 17:12
Mie nu mi-a placut deloc filmul asta.Stiam la ce sa ma astept de la el: sange si sex,nimic mai mult, ca doar e un slasher.Nu se compara cu remak-uri sau reboo-turi cum ar fi Friday the 13th sa The Texas Chainsaw Massacre.
silviuflorentin pe 19 Noiembrie 2014 19:28
Ultra 3d
De daca ar face o continoare ar fi tare dar comm despre film sa incep cu grafica e in 3d deci poti sa te uiti la el daca ai ochelari 3d sau un televizor de vreo 80 de milioane mma are scene misto cu un criminal care a evadat din spital pentru ca era in coma si ii omoara cu un tarnacop vechi de, pe copii ,barbati ,o curva :))) ,tot ce prinde.in ultima parte scapa pentru ca omoara un miner .
tatucu_alin pe 10 Noiembrie 2014 11:31
Mie mi-a placut.Pe primul nu l-am vazut inca dar sper sa-mi placa.Eu zic ca asta a avut destula actiune si destul suspans.Merita vazut odata.
omucuvaloare pe 20 August 2014 21:57
Sorin87 pe 13 Iunie 2014 21:43
foarte bun horror cu efecte bine puse la punct si cu o poveste care te inspaimanta
SANDA45 pe 02 Noiembrie 2012 15:57
E un film cu sloganul "sa curga sangele",cu o tema interesanta, un criminal in serie deghizat in miner care ucide non`stop.Trebuie vizionat macar o data.
Flangea007 pe 21 Octombrie 2012 21:05
Sunt un mare fan al filmelor horror.Acest film nu m-a dezamagit,fiind foarte interesant.Am vazut cateva secvente din el la tv,m-a impresionant si l-am descarcat pe pc.Este un horror bun,te tine mereu in suspans si muream de curiozitate sa aflu cine e ucigasul din spatele mastii de miner.Finalul e cam imprevizibil dezvaluind adevaratul ucigas.Sper ca in viitorul apropiat sa apara si o continuare a acestui film avand in vedere cum s-a terminat.Il recomand!
OanaG9 pe 15 Iunie 2012 08:06
Interesant
E un film bunicel, are o poveste interesanta si misterioasa...te tine in suspans si nu stii niciodata la ce sa te astepti...deci, merita vaqzut;d.
Manusa pe 14 Februarie 2012 22:00
Mie unul mi-a placut filmul desi nu este cine stie ce film. Are scene destul de bune dar se vroia a fi un film horror, dar nu m-a inspaimantat cu nimic :), doar putin m-a tinut in suspans.
MNarcis pe 05 Noiembrie 2011 12:23
Un film bun nu mai mult, merita vazut o data dar maxim o data, pt ca ce-i mult strica :))
TransmorpH pe 01 Octombrie 2011 14:09
interesant filmu , nu m-a impresionat foarte tare , dar scenariul a fost bun , chiar nu mi-am dat seama cine tot omora

Film - My Bloody Valentine 3D

My Bloody Valentine 3D