Păreri Medcezir

(2013)

Yaman

nechiforboss pe 02 Octombrie 2015 12:00
o prostie de serial ca si Dila,Feriha si altele care numai in Romania(tara unde prostia,ignoranta si manipularea sunt la ele acasa) e printre liderii de audienta(alaturi de Las Fierbinti sau emisiuni ca Wowbizz).Shoot Yourself !!
lili_cutov pe 08 Decembrie 2014 20:28
Foarte bun !
Extraordinar serial, nu pierdeti niciun episod, cred ca este cel mai bun serial turcesc din cate am vazut la kanald .
bizonul pe 18 decembrie 2014 07:38
Postarea este inaite de a incepe seria la Kanal D, asa ca... nu ai cum motiva "...cel mai bun serial turcesc din cate am vazut la kanald."
mitusml139_gmail_com pe 24 august 2016 22:50
am vazut la tv pana sa terminat si acum caut pe net ep 63 si nu mi apare sti cineva de ce ??
FillerCristi pe 05 Ianuarie 2015 16:30
*Foarte bun!*
Este un serial mediu, iar Çagatay Ulusoy acum joacă un rol exact opus din cel din * Feriha *, acolo era bogat, in schimb aici il vedem sărac.
Un actor bun, joaca la fel de bine... si din ce am văzut, Çagatay Ulusoy este bun si aici, de aceea trebuie văzut acest serial dacă esti fan * Feriha *.
imi place si de Mira, >Serenay Sarikaya...
Este un serial mediu turcesc, ce merită văzut, nu este cel mai bun serial turcesc dar nici cel mai slab.
Ar fi ceva de spus, Medcezir (YAMAN) este sub Feriha din punctul meu de vedere.

user-59a9a85097f85 pe 01 Septembrie 2017 21:36
Foarte bun serialul, poate fi vizionat de copii peste 12 ani fara acordul părinților.
Slightly pe 10 Mai 2017 23:34
Poti fugi de viata dar nu te poti ascunde
Poti fugi de viata dar nu te poti ascunde - i-as fi spus lui Sedef cand a vrut sa plece din nou si sa-l lase pe Selim singur. Din fericire lacrimile lui Selim ii indulcesc inima asa ca hotaraste sa ramana si sa mentina intregita familia. Sedef credea ca daca va hoinari iarasi lumea, durerea pricinuita de moartea tatalui va disparea. Dar viata iti scoate mereu provocari in fata si trebuie sa acceptam ca ea nu e doar miere, este si otet.

Turcii m-au surprins cu acest final .

Daca regula la ei este un final trist, catastrofal, aici m-au surprins. Initial am crezut ca Yaman va muri impuscat in confruntarea cu Orkun, apoi, dupa ce i s-au terminat gloantele lui Orkun, am crezut ca Yaman va muri aruncat de pe stanci de catre Orkun , Mira va trece de operatie, va afla ca Yaman a murit ucis de Orkun si nemaiavand dorinta de a trai va face complicatii postoperatorii si… citeşte

palastea_maria pe 12 Martie 2015 13:33
Imi place mult serialul Yaman, vreau sa vad si ep: 64,65 dar nu le gasesc,de ce?
daniel_cosmin_iacob pe 25 ianuarie 2016 22:32
eu am ajuns la episodul 55 ...din nefericire nu mai sunt traduse.... dar chiar si asa ,netraduse,cand ma uit ,simt ca fac parte din film :)
Slightly pe 10 mai 2017 23:35
marian_dicu pe 06 Martie 2015 14:39
DUPA NOTA DATA ESTE CHIAR OBLIGATORIU DE VAZUT. ESTE DE ACTUALITATE IAR CAGATAY ULUSOY SI SERENAY SARIKAYA INTERPRETEAZA IMPECABIL.
radu_radu_radu pe 07 Ianuarie 2015 22:33
Daca ai vazut serialul Feriha si ti-a placut nu ai cum sa nu indragesti acest serial.
gina_andreea_viziteu pe 04 Martie 2015 15:47
yaman
as vrea sal vad in intregime chiar si fara traducere .e un film care nea captivat din primele episoade
marian_dicu pe 6 martie 2015 14:41
PE YOUTUBE TREBUIE SA SCRI MEDCEZIR .....BOLUM SI ITI APARE PANA LA EP 62 PANA ACUM
Slightly pe 10 mai 2017 23:34
verona_dumitru_f_veronica pe 06 Februarie 2015 21:47
vreau sa vad tot filmul yaman
unde il pot gasi acest film yaman ? vreau sa il pot viziona in intregime ,,multumesc
marian_dicu pe 6 martie 2015 14:35
POTI SA SCRI SIMPLU MEDCEZIR ......BOLUM SI APARE PE YOUTUBE PANA LA SERIALUL 62 AZI. IN LOCUL PUNCTELOR PUI NR DE SERIAL
Slightly pe 10 mai 2017 23:35