Păreri Love Wrecked

(2005)

Naufragiu pe Insula Dragostei

Liilly pe 23 Ianuarie 2011 23:52
Un film dragut, amuzant pe alocuri, insa nimic spectaculos.
margott pe 17 Mai 2011 15:53
Pe Amanda Bynes o prind comedioarele astea, e si carismatica si are si talent pentru comedie.
roxza pe 13 Octombrie 2010 22:40
dragutz ,insa devine plictisitor la un moment dat ....
cezy98 pe 18 Ianuarie 2013 17:07
Bunicel filmul, amuzant pe alocuri ma asteptam la cu totul alt final dar a fost ok si asa!
xerses pe 18 Septembrie 2011 13:56
Un film usurel, numai bun pentru o dupa amiaza de duminica.
adeea_deea27 pe 14 Aprilie 2010 22:21
Simpatic filmul,o comedie buna pt adolescenti.Nu prea mi-a placut finalul si asta pt k a fost previzibil(stiam de pe la inceputul filmului cum va fi) si pentru ca mie,personal nu prea imi plac filmele cu happy ending:D
Tim3a12 pe 02 Ianuarie 2010 12:47
Amanda cea mai tare.un film excelent.un siubect original si interesant.un film decent..o comedie superba.:*:*:*:*:*:*
alex_il_fenomeno pe 24 Noiembrie 2011 17:32
a fost o poveste foarte frumoasa , chiar daca putin prea copilaroasa , avand in vedere ca filmul se petrece intr-o ... mare minciuna . cam credul si starul acela , ce e drept . revenind la film , merita vazut atat prin prisma distributiei , actorii reusind roluri din cele mai bune , cat si a peisajelor uimitoare , care se potrivesc de minune daca filmul este vizionat intr-o vara torida . pe langa asta , filmul mai arata si care este diferenta dintre a idolatriza pe cineva si a iubi , asa cum veti afla urmarind aceasta pelicula . mie mi-a placut , l-am considerat o comedie usoara si placuta , care nu te lasa sa te plictisesti .
vindiesel pe 10 Aprilie 2010 22:48
n-am vazut filmul dar nu pot sa nu remarc comentariul tau penibil-e o diferenta intre film excelent si film decent;)
Deceoare pe 13 Aprilie 2024 16:41
Film pentru adolescente și cu adolescente. O etapă de maturizare și înțelegerea scopului idolilor în viața personală.
cosmin_kedii pe 02 Mai 2013 08:09
Filmul este foarte bun și actrica Amanda Bynes este fantastica in rolu iei . Un film foarte frumos pentru adolescenti si ideal pentru un moment bun
Tyybi1 pe 26 August 2012 14:14
Mie mi-a placut atat peisajul, cat si dinamica filmului.
silviuf42 pe 14 Noiembrie 2011 11:25
Un subiect foarte original
Mie imi plac filmele cu Amanda Bynes, sunt destul de reusite si intotdeauna te binedispun. Acum nu i-as da chiar nota 7 pentru ca filmul nu exceleaza, dar ii dau nota asta pentru subiectul destul de original si foarte amuzant. Per total, un film bun, a meritat.
legolas05 pe 27 Decembrie 2010 13:42
filmul nu este prea bun.......insa mia placut peisajul
roxykim pe 04 Mai 2010 17:53
Singurul lucru de apreciat in acest film a fost peisajul! Recomand o excursie, nu filmul!

Film - Love Wrecked

Love Wrecked