Păreri Love's Enduring Promise

(2004)

Dragostea învinge totul

tammy pe 08 Noiembrie 2009 20:47
Un film de exceptie. De fapt intreaga serie este f captivanta. Adevarate lectii de viata. Mie mi-a placut f mult toate filmele din aceasta serie, sper sa va placa si voua
fresie pe 25 Mai 2010 02:06
Continuarea filmului ”Love Comes Softly” (2003). Timpul trece, iar in familia Davis apare o noua poveste de dragoste.
georg123 pe 05 Ianuarie 2012 14:55
filmul este excelent la fel si katherine heigl!!! este o lectie de viata din care fiecare om poate invata cate ceva !!!
cezarika21 pe 26 Octombrie 2012 06:19
O lecţie de viaţă creştină despre dragoste
Ajuns în imposibilitatea de a munci după un accident, Clark Davis este în pericol să nu-și poată achita datoriile și să-și piardă ferma. Fiica sa, Missie, îi vine în ajutor, precum și un străin cu un trecut întunecat.

Un film creştin care continuă acţiunea din "Love Comes Softy". Filmul nu este o capodoperă a cinematografiei, nici nu este ceva de mare calitate artistică, dar merită urmărit pentru lecţia de viaţă creştină pe care o transpune pe ecran. Au urmat şi alte continuări.

xerses pe 25 Octombrie 2012 21:59
Da, a meritat sa ma uit, chiar daca nu mi se paruse prea promitator dupa primele 5 minute de vizionare.
alinuuu1 pe 08 Aprilie 2013 12:23
mai bun mi s-a parut primul cel putin din punct de vedere crestin.mult mai elocvent este prezentat in primul film rolul si importanta rugaciunii
ioanaa_ioana pe 22 Iulie 2023 20:03
Un film dragut.
Imi place ca pastreaza atmosfera fermelor americane de altadata.

Iulidesprefilme pe 27 Noiembrie 2022 11:33
Un film bun, de famile, de dragoste, cu sfaturi care prind bine oricui...
Iulidesprefilme pe 27 Noiembrie 2022 11:33
Un film bun, de famile, de dragoste, cu sfaturi care prind bine oricui...
Dragos.87 pe 17 Martie 2017 20:11
Un film foarte bun,este o continuare a filmului Love Comes Softly” (2003) dar se poate si vedea ca un film oarecare.Nu este la fel de bun ca prima varianta insa merita vazut cu siguranta!