Păreri Lost Girl

Renegata

Jess. pe 22 Ianuarie 2011 13:26
Imi place atat de mult serialul astaaa:x...e absolut superb...primele episoade nu au fost asa interesante dar dupaia au inceput sa imi placa din ce in ce mai mult. Ksenia Solo e foarte amuzanta in rolul lui Kenzi..ma bucur foarte mult ca s-a confirmat si al doilea sezoane...sper sa aiba cat mai multe sezoane
sweet_bia2008 pe 24 iunie 2011 23:02
SA-ti zic cum am inceput eu sa ma uit cautam serialul lost si i-am dat play din greseala la lost girl si l-am oprit apoi , m-am uitat pe cinemagia si..., am vazut sinopsisul si mi s-a parut interesant m-am uitat la primul ep.
Daya.Diana pe 26 februarie 2013 22:58
Eu am vrut sa imi descarc un episod din New Girl si am vazut si Lost Girl si am spus sa vad cum este. Nu regret deloc! Nu ma omor dupa filme/seriale de genul asta, dar chiar imi place. Mai ales de Kenzi, o stiu de cand ma uitam la Life Unexpected. Nici Bo nu e rea deloc, stie sa joace.
spioana_4 pe 04 Iunie 2014 01:17
asta-i tată!
au găsit o idee originală, i-au dat formă tinerească, au pus-o pe roate, au mai pus și actori frumoși în filme. asta-i tată! da, îmi place! dau 10 pentru că are din toate și asta-l face special și complet. iar gagica e și haioasă și frumoasă și idioată la unele replici și comică și ironică.. e la fel. dap, chiar deschid brațele și fac eeeh.. dacă cineva îmi pomenește de el.
Dana04 pe 04 Februarie 2014 17:33
Abia am inceput sa vad serialul si deja ma captivat! Pare foarte fain!
Dyson pe 30 Septembrie 2012 22:33
super serialul,il ador,abia astept sa apara al trilea sezon.
amalius2000 pe 19 Aprilie 2012 18:31
Frumusel serialul ma face sa vreau sa vad urmatorul episod.
Miiku pe 01 August 2014 14:48
Grafica nhu impresioneaza asa tare, dar povestea te atrage. Sa speram ca va tine cat mai multe sezoane. :D
M@ryus pe 17 August 2014 00:27
Recomand!
L-am gasit din intamplare cautand serialul "Lost" (care e superb apropo). Lost girl este varianta feminina a serialului de acelasi gen, Supernatural. Daca ati vazut unul din ele cu siguranta o sa va placa si celalalt!