Păreri Lives of the Saints

(2004)

Viețile sfinților

Georgiana pe 06 Noiembrie 2006 09:56
super film!!!!!!!
as vrea sa stiu sa aflu mai multe detalii despre coloana sonora

Multumesc

laura77 pe 24 septembrie 2010 16:11
imi place ff mult filmul , totusi cine stie mai multe despre coloana sonora , melodia de la final cine o canta??? multumesc
hacman_mihaela pe 2 aprilie 2022 19:45
Music by Armando Trovajoli Music Department Maurizio Abeni ... conductor Angelo Giovagnoli ... orchestra coordinator Claudio Messina ... music production manager Davide Settembrino ... music consultant Paola Vanoni ... music licensing / music production assistant Fabio Venturi ... score mixer Din pacate doar atat se vede pe IMDB
Iulidesprefilme pe 03 Martie 2013 20:59
O poveste tulburătoare, care se petrece, atât pe meleaguri italiene, cât şi prin ţinuturi canadiene, dar care ilustrează destinele a doi tineri, Vitto şi Rita, vegheate de "mătuşa" lui, jucată de celebra Sophia Loren...
goldenleaves pe 10 Martie 2011 15:28
un film plin de suflet iar sophia loren e magistrala
chiba_florin pe 28 Aprilie 2012 00:01
un film de nota 10, de altfel cum se putea??????????????
mihailpopovici pe 02 Octombrie 2010 15:45
DVD
cum asi putea sa gasesc un dvd cu acest film? Multumesc.
andrewcelbules pe 30 Octombrie 2022 09:36
o jignire
oameni buni, fraților,cum puteți difuza asemenea producții ?...care merg pănă la grotesc ?.ce rău v-am făcut ?
RaluRall pe 31 Mai 2013 22:15
Unde gasesc si eu de downloadat filmul ?! Il caut de ceva vreme si nu reusesc sa dau de el...
raluca.ioana21 pe 21 Decembrie 2012 22:54
merita vazut filmul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111