Păreri Live by Night

(2016)

Legea nopţii

ionut_shift pe 15 Ianuarie 2017 01:20
Hei daca ai timp si iti plac filmele poti arunca din cand in cand o privire pe blogul meu despre filme (recenzii,topuri, articole). Sunt la inceput si am nevoie de suport ! Thanks ! Articole zilnice ! https://shiftv.wordpress.com/
rob1cul pe 20 Septembrie 2016 22:59
e clar ... asta va fii in top 3 la oscar daca nu sigur va fii 1 :) Ben Afflect Director si Actor principal, Producator Leonardo Di Caprio
mihnea_aspru95 pe 6 ianuarie 2017 19:14
din pacate filmul a fost "primit" prost de catre critici, cu siguranta n-o sa fie printre nominalizarile de la sfarsitul lui ianuarie pentru Oscar-ul din februarie. Cu toate astea, eu cred ca va fi fain rau, doar e Affleck la carma.
marci_paraschiv pe 20 Ianuarie 2017 22:22
Cu toate ca sunt maaare fan al filmelor de genu` asta, nu mi s-a parut ceva wow...subiectul a fost foarte interesant...dar ceva nu a mers bine...probabil distributia...

Feedback