Păreri Las Vegas

(2003)

Las Vegas

Vegetarian pe 30 Septembrie 2011 00:31
Esenta e sa fi liderul haitei . Cu angajatii , cu nevasta .. Dresorul de caini mexican Cezar din seria Cezar si cainii zice ca un caine isi adora si isi respecta stapanul , numai daca acesta se impune ca lider de haita . E valabil si in cazul oamenilor . Vrei sa te respecte sotia ? Aratai ca esti liderul Haitei . Faci asta prin aplicarea ferma si clara a autoritatii . = Episode 3: Povestea datoriilor
. . . Un client problema in cazinou este condus in baie de seful cazinoului si doi angajati . Sefu il loveste cu capul de perete de 3 ori apoi il da afara , Intruna din cabinele cu closet se afla un client care traumatizat apeleaza la un avocat . Acesta incearca sa prelungeasca ajungerea la o intelegere sar pana la urma cere daune morale de10.000 $ . Seful cazinoului se intreaba cat ar lua avocatul din afacerea asta 30-40 % !? Apoi ii propune clientului 5000 $ pe loc daca isi… citeşte

Olteanu Ionut pe 16 Ianuarie 2007 01:39
Las Vegas este un serial care "merita toti bani". Pacat ca nu stiu de unde sa-l fac rost pe DVD.