Păreri La revancha

(2000)

Dragoste și răzbunare

redANDblack pe 25 Ianuarie 2011 11:46
Great
red_redandblack id pt care doreste sa aiba telenovela la revancha!
lavinia_hairoula pe 22 februarie 2014 20:24
mai este valabil id-ul tau vreau si eu telenovelaaa plssssss.....fa-mi un add pe fb dak vrei Lavinia Hairoula iti multumescccc
clauditza pe 17 Martie 2009 16:24
sUper telenovEla...nu o mai difuzati?;;) in lok de astea romanesti...bagati'o mai bine asta :x:x:x:x:x [dana,esty frum raw sh adorabila] ador telenovela astaX:X:X:X
redANDblack pe 25 ianuarie 2011 11:42
red_redandblack id pt telenovela la revancha
zeby pe 10 Martie 2009 21:46
telenovela este difuzata pe romantica de luni pana vineri de la ora 16:00, si e la episodul 19 - 20 km asa. :D
geanynutza pe 03 Martie 2009 01:39
cea mai frumoasa telenovela!!!!!!!daca ati putea pune episoadele si pe youtube ar fi bine!!!!!
anig lala pe 02 Martie 2009 02:40
telenovela e difuzata pe romantica
cristian pe 19 Februarie 2009 17:38
va rog din suflet ,introduce-ti din nou acest superb serial pe postul TVR 1 sau ACASA ,merita vazut de intreaga lume ,este cel mai reusit film serial din cate am vazut eu
Sikandar pe 22 Iulie 2010 22:32
Din câte îmi amintesc, este prima telenovelă difizată de postul naţional de televiziune (începutul lui 2003 cred) şi totodată prima şi singura telenovelă pe care am vizionat-o integral. La vremea respectivă pur şi simplu uitam de rutina zilnică şi vizionam cu cea mai mare plăcere acest serial. Nota 10.
zabrautanu virginia pe 02 Februarie 2009 22:37
a fost cel mai tare film din acea perioada
Ghica Andrei pe 02 Februarie 2009 13:50
cea ma tare telenovela.....daca ati mai puteao pune inca o data ar fi cel mai bine.....ce as putea face ca sa o am si eu ? raspundeti pe email
ispas dan pe 10 Ianuarie 2009 21:04
as vrea din tot sufletul sa mai dati o data telenovela dragoste si razbunare deoarece a fost cea mai frumoasa telenovela pe care am vazuto vreodata si nu cred k o sa mai vad o telenovela asa de frumoasa k dragoste shi razbunare.Va rog frumos mai datio odata pe tvr1 sau alt post,va multumes
pitic ramona pe 09 Ianuarie 2009 13:31
ador telenovela asta....dragoste si razbunare & rebelde sunt telenovelele mele preferate......sunt sooooperbe ....qm pot sa le am pe calculator???sau makr dragoste si razbunare...pls:D...sau datzi si voi mai multe secventze din serial pe youtube,si mai multe poze si detalii pe google...pls
ioana pe 20 Noiembrie 2008 21:05
un serial de toata stima l-am urnarit episod cu episod dak la-s mai vedea odata ar fi ceva foarte foaret bine mia-r placea fff mult nu ar avea cuvinte sa va multumesc.

va multumesc mult

simona trifan pe 20 Iunie 2008 00:34
as vrea tare mult sa revad aceasta telenovela....a fost cea mai interesanta si plina de suspans din toate telenovelele de pana acum.....va rog sa o redifuzati...............
pop laura pe 19 Iunie 2008 16:39
dc nu mai dati inca o data serialul a avut cel mai mare succes dintre toate telenovelele,ar fi suuuuper sa o dati inca odata.va rugam din inima
pavel nicusor pe 12 Iunie 2008 21:43
cea mai tare telenovala cred ca a avut cea mai mare vizionare. daca ar mai fi data inca o data pe post ar fi mai vizionata si asta e un lucru bun pentru canalele de televiziune
mai dati o data fratilor telenovela e prea tare .multumesc

anuska pe 12 Iunie 2008 16:57
da intr-adevar o telenovela de exceptie sper ka o so mai revedem.
user-5fbe3a2cdea4b pe 25 Noiembrie 2020 13:07
Cautati pe you tube La Revancha cap 1,2 3,4, etc si il gasit
user-5e769ce6b0e58 pe 22 Martie 2020 01:03
Cine știe unde găsesc telenovela? Pe YouTube nu este! Mulțumesc
claudia_hutu pe 01 Martie 2016 04:54
Telenovela copilariei mele. Una dintre cele mai sensibile telenovele pe care le-am vazut vreodata. As da orice sa o mai revad. Vreau si eu telenovela, va rog.
lavinia_hairoula pe 22 Februarie 2014 22:27
in sfarsit l-am gasit intreg serialul pe youtube
cine vrea sa revada tot serialul dati-mi add pe fb meu Lavinia Hairoula sa va dau adresa inca nu are subtitrare dar sunt toate episoadele complete
roxana_alina12345 pe 7 mai 2014 18:07
Lavinia nu te gasesc pe facebook imi poti spune te rog adresa unde pot gasi toate episoadele din dragoste si razbunare mersi
Loredana2 pe 01 August 2013 15:22
foarte bun
cea mai tare telenovela, de ce nu gasim telenovela si pe youtube, sau de ce nu l vedem pe canalele tv ( Acasa)
mihaelaeu pe 12 Ianuarie 2013 16:56
preferatul meu
a fost un film fffff frumos , mai vreau sa-l mai vad macar o data , !!!!!!!!!!
GABRIELA87 pe 26 Iulie 2011 13:31
LA REVANCHEA
VA ROG REDIFUZATI TELENOVELA LA REVANCHEA PE TVR1 SAU ACASA PT NU TOATA LUMEA ARE IN PACHETUL DE PROGRAME PROGRAMUL ROMANTICA ZONE VA ROG TARE MULT
claudia_punk pe 11 Aprilie 2011 11:22
hey cum pot sa vad si eu filmul:((((( si unde?
a fost singura telenovela pe care am iubit-o...help:):((((((

daiana pe 01 Decembrie 2010 13:34
daiana
cea mai frumoasa telenovela ....
actorii au fost superbi din toate punctele de vedere
mai bagati odata dragoste si razbunare .......merita
pwp

oana pe 21 Mai 2008 15:40
va rog din suflet mai dati telenovela dragoste si razbunare pe tvr1 la 8 seara va rog din suflet va multumesc
vasilescu alexandru pe 05 Mai 2008 16:39
mai bagati odata telenovela dragoste si razbunare pe tvr1 cate doua episoade odata de la ora20:00 de luni pana vineri.va multumesc a fost cea mai frumoasa telenovela.
huszar kinga pe 05 Aprilie 2008 08:29
Este cea mai buna telenovela pe care am vazuto vreodata , este foarte frumos , va rog sa dati cate doua episoade!!!!!!!!
Va multumim!!!

veres cristina pe 20 Martie 2008 21:27
si eu as dori f mult sa revad aceasta telenovela dar toata lumea a uitat de ea.ultima data a fost data pe postul zone romantica.bye
arvai adina pe 18 Martie 2008 20:13
as vrea sa redati aceasta telenovela de exceptie.bye
ciprian pe 13 Februarie 2008 12:47
va rog sa redati telenovela revansa,este cea mai tare telenovela a postului venevision.multi asteapta cu nerabdare sa o vada.bye
seretan adina pe 27 Octombrie 2007 14:48
as vrea sa fie in continuare telenovela dragoste si razbunare cate 2 episoade a fost ceea mai buna telenovela din toate de pana acuma si o sa ramana in continuare
Pralea Loredana pe 17 Decembrie 2006 21:36
Aceasta este cea mai tare telenovela pe care am vazut-o, as vrea sa o mai vizionez inca o data. Daca s-ar putea, as vrea sa o am pe calculatorul meu. Nu este posibil sa gasim telenovela pe internet?Danna Garcia este cea mai tare si partenerul ei de film Jorge Reyes de asemenea.
Pascaru Iulian pe 26 Iunie 2003 22:35
Cea mai tare telenovela din cele de pana acum ar fi bine sa dati cate doua episoade toata lumea o adora va multumim pentru aceasta telenovela dar daca ar fi sa imi bagati in seama parerea dati cate doua nepisoade seara va rog frumos in numele tuturor.

Va multumesc.

Adelina Pu;verea pe 04 Mai 2003 00:15
cea mai tare telenovela........!!
am vrea 2 episoade deodata..:)
si mai multe telenovele ca dragoste si razbunare pe Tvr1
felicitari