Păreri Jersey Girl

(2004)

Fetița din Jersey

SuperGirls pe 01 Februarie 2010 08:15
Mie mi-a placut.A fost si putin haios.A fost fain.Imi place si Jennifer si Ben!!!
demmonika pe 19 Iulie 2009 01:30
bunicel filmul..putin romantic,haios mai mult dar oricum mie mi-a placut.
Felix pe 04 Mai 2005 19:45
Cele 5 stele sunt penru Liv Tyler pantru care am o salbiciune , filmul insa nu e chiar extraordinar ( incerc sa fiu politicos :D)
oana ana maria pe 08 Martie 2006 20:15
filmul este super mai ales actorul ben affleck este beton as vrea sa vad cat mai multe filme cu el filmul este super haios imi place va rog poate imi puteti da si mie cat mai multe imformatii despre el va rog poze si ceva despre fan clubul lui va rog imi place la nebunie de el pa pa
malex2707 pe 18 octombrie 2010 23:49
sincer tu esti beata sau ai scris la misto?
Get0dac pe 30 decembrie 2013 17:34
Vorbeste ma frumos...poate are 10 ani fata...
Annabella pe 25 Februarie 2005 15:28
Nu prea e cine stie ce...are niste scene dragute...dar sunt alea care sunt incluse pe trailer....
Denis_stelistu pe 09 Aprilie 2005 23:33
GIGLI cel mai prost din 2003,Jersey girl al doilea film care a prostit lumea.A aparut la noi la un an de cand a aparut in America.Ben Afleck de la Gigli a avut timpuri proaste,filmul Gigli un esec total,despartirea de Jennifer Lopez,iar apoi filmul asta.Jennifer Lopez nici nu a aparut pe coperta filmului.Sa mai speram in revenirea lui Ben Affleck.O steluta pentru Liv Tyler.
cristid pe 07 Martie 2005 01:07
Doamne ce film prost!!!Dupa Gigli, se pare ca Affleck se intrece pe el insusi si reuseste o performanta cel putin la fel de proasta...am rezistat o ora...o ora intreaga...dupa care nu am mai putut si l-am sters direct.
Daca aveti de gind sa va duceti sa-l vedeti la cinema, mai ginditi-va o data...

p.s. i-am dat o stea pt ca nu se poate mai putin...dar in mod sigur merita mult mai putin.

xerses pe 16 Iulie 2013 23:33
Mi-a placut filmul; mi s-a parut excelenta povestea, pe alocuri, emotionanta.
legolas05 pe 22 Iulie 2011 16:41
mie unul mi'a placut filmul,este destul de bun,ar merita nota 6,dar dau 9 pt ca joaca si Liv Tyler,
rodica_vargolici pe 18 August 2022 14:08
Userul Domolul a obs că lipsește din distribuție Will Smith
Da , apare Will S. M - a surprins că nu e în distribuție, dar nu e prima oară când se sare peste un actor. De ex eu in Capcana ucigașului de pe cinemagia, ca să aflu numele actorul am intrat pe Imdb, actorul
Harold Perrineau care are rol important în film

user-5a8cac6589d12 pe 09 Mai 2022 21:55
Mă minunez de comentariile lăsate. Oameni mulți cu gusturi foarte proaste în materie de filme. Cât despre film, este o comedie drăguță ce merită note mai mari și aprecieri mai bune. Recomand cu încredere celor cu gusturi alese si inima frumoasă
Domolul pe 26 Noiembrie 2016 22:00
Will Smith
La distributie lipseste Will Smith. Am completat eu acum multi ani la
"Contribuie la aceasta pagina"
Tot nu a fost inclus. Va jur ca la sfarsitul filmului apare Will Smith de care se tot vorbeste, joaca rolul lui Will Smith. Vad ca nimeni, nici macar in comentarii, nu aminteste de el. Chiar toata lumea a dormit la sfarsitul acestui film ? Bine, nu zic ca nu ar fi avut motiv sa doarmă.

Get0dac pe 30 Decembrie 2013 17:33
O dramedie delicioasa vazuta de mine de-a lungul timpului, de 3-4 ori. Merita vazuta atat datorita numelor grele din distributie, al scenariului, dar mai ales al fetitei super simpatice din rolul principal. Un film in care zambetele se impletesc cu lacrimile din coltul ochilor.
Pt. cei carora le-a placut filmul, recomant si Curly Sue (1991).

cosmin_kedii pe 01 Martie 2013 18:18
Acest film este o bijuterie, arată legătura dintre tată și fiica sa
Iulidesprefilme pe 07 Februarie 2013 18:10
O povestioară dramatică, nu lipsită de emoţie, dar cam atât...
razvi29 pe 04 Ianuarie 2012 19:08
Stiam eu ca joaca si Jennifer ! Mie mi`a placut foarte mult filmu'
Andrei.Ciprian pe 17 Decembrie 2012 14:27
Plictisitor...
Desi are o poveste interesanta si ma asteptam sa vad un film bun,filmul nu m-a impresionat cu nimic,nu se remarca prin nimic si nu are nimic special.Ben Affleck a fost jalnic.Dupa ce zilele trecute am vazut Gigli(care este o catastrofa) am urmarit si acest film cu Ben Affleck,dupa vizionare pot sa spun ca nu este la fel de prost ca Gigli dar nici la categoria filme bune nu il pot trece.Nu il recomand
Cristi.V pe 14 Iulie 2012 14:01
Mie mi-a placut a fost haios. Cel mai tare mia placut cand fetita ia prins pe Jennifer si Ben in baie.
malex2707 pe 18 Octombrie 2010 23:50
destul de naspa
aiurea filmu rau..... dsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad
edy21 pe 29 August 2010 14:18
Bunicel film cam plictisitor pealocuri................
qwerty pe 13 Martie 2006 15:53
E unul dintre cele mai proaste filme pe care le-am vazut.Rolul lui Ben Affleck e penibil rau,ma intreb daca s-a chinuit mult la interpretare.
razvi29 pe 4 ianuarie 2012 19:10
daca tu poti sa plangi la comanda , esti bun!

Film - Jersey Girl

Jersey Girl